| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening 200/00
1 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 200/00
1 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 200/00
1 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 200/00
1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
1 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
1 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/00
1 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 200/00
1 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/00
1 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 200/00
11 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/00
11 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 199/00
11 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 199/00
11 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 199/00
11 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 199/00
11 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 199/00
11 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 199/00
11 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 199/00
19 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 197/00
19 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 197/00
19 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening 197/00
22 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening 195/00
22 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 195/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 200/00
1 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 200/00
1 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 200/00
1 137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening 200/00
5 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
5 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening 199/00
5 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 199/00
8 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 198/00
8 127200 Johan Gyrup Gjern Skyttekreds 198/00
8 135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening 198/00
8 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 198/00
8 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 198/00
8 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 198/00
14 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening 197/00
14 135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening 197/00
14 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 197/00
14 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 197/00
18 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening 196/00
18 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening 196/00
18 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 196/00
21 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening 195/00
21 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 195/00
21 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 195/00
21 139082 Kathrine Kristiansen Viborg Skytteforening 195/00
21 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 195/00
21 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 195/00
21 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 195/00
21 136545 Karoline Pedersen Them Skytteforening 195/00
21 138874 Mille Baadsgaard Raahede Skive skytteforening 195/00
21 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 195/00
31 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening 194/00
31 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
31 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening 194/00
31 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 194/00
31 134548 Markus Miland Karlsen Karup Skytteforening 194/00
36 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
36 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 193/00
36 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening 193/00
39 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening 192/00
39 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 192/00
39 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
39 113232 Aksel Slot Rasmussen Them Skytteforening 192/00
39 139961 Naja Winther Them Skytteforening 192/00
39 122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening 192/00
39 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 192/00
39 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening 192/00
39 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 192/00
39 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening 192/00
49 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
49 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 191/00
51 140473 Mads Munder Bach Skals Skytteforening 190/00
51 131229 Jon Lyn Lyrn Skals Skytteforening 190/00
53 130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening 188/00
53 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening 188/00
53 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 188/00
56 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 187/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 120463 Peter Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 196/00
1 140048 Jakob Hornbjerg Svensson Viborg Skytteforening 196/00
3 139985 Nicolaj Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 195/00
3 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 195/00
3 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 195/00
6 134746 Asbjørn Oddsson Kjellerup Skytteforening 194/00
6 138575 Lærke Pluszek Viborg Skytteforening 194/00
8 136269 Asker Hjorth Nørgaard Viborg Skytteforening 193/00
8 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening 193/00
8 140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening 193/00
11 127201 Kristian E. Hald Gjern Skyttekreds 192/00
11 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening 192/00
11 140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening 192/00
11 126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening 192/00
15 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro 191/00
15 134622 Bjarke Høeg Gjervig Haderup Skytteforening 191/00
15 139253 William Bech Olesen Fjends Skytteforening 191/00
15 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening 191/00
15 126354 Loui Elbæk Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 191/00
20 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I 190/00
20 127770 Asbjørn Hasager Gjern Skyttekreds 190/00
20 131380 Jonas Stensgaard Arnborg Idrætsforening 190/00
20 139395 Karoline Handskemager Fjends Skytteforening 190/00
20 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening 190/00
20 138873 Gry Baadsgaard Raahede Skive skytteforening 190/00
20 128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening 190/00
20 135419 Jonas Jensen Them Skytteforening 190/00
20 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening 190/00
20 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening 190/00
30 138361 Christoffer Berg Vels Skyttekreds Bjerringbro 189/00
30 137661 Magnus Søby Silkeborg Skyttekreds 189/00
30 136584 Valdemar Thedor Albæk Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
30 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro 189/00
30 139669 Noah Andersen Weaver Skyttekreds Bjerringbro 189/00
30 130652 Bjarke H. R. Poulsen Gjellerup Sdr. S G & I 189/00
30 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening 189/00
37 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/00
37 129090 Mathias Gjerulff Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/00
37 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds 188/00
37 135334 Simon Christensen Gjern Skyttekreds 188/00
37 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 188/00
37 136488 Rasmus Rohde Thinggard Fjends Skytteforening 188/00
37 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 188/00
37 139962 Nicklas Winther Them Skytteforening 188/00
37 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening 188/00
37 139427 Ludvig Rønne Dam Karup Skytteforening 188/00
47 139501 David Gryholt Fenger Silkeborg Skyttekreds 187/00
47 137770 Emil Kalletrup Kjellerup Skytteforening 187/00
47 139394 Kirstine Thorup Bjørnø Tjørring IF Skytteafdeling 187/00
47 131604 Kian Nissen Karup Skytteforening 187/00
47 139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening 187/00
47 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 187/00
47 139994 Mikkel Dahl Nørregaard Aulum Skytteforening 187/00
47 130948 Jonas Glismand Gjern Skyttekreds 187/00
47 123252 Axel Petersen Gjern Skyttekreds 187/00
47 140050 Theodor Ho Viborg Skytteforening 187/00
57 139771 Charlotte Andersen Gjern Skyttekreds 186/00
57 140610 Casper Bæk Jensen Arnborg Idrætsforening 186/00
57 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
57 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
57 139665 Viktor Luxhøj Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro 186/00
57 139963 Noah Winther Them Skytteforening 186/00
57 135424 Louie Wulf Lindgaard Them Skytteforening 186/00
57 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening 186/00
57 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening 186/00
66 135272 Johanne Krause Karup Skytteforening 185/00
66 138059 Marius Vesterby Fjends Skytteforening 185/00
66 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 185/00
66 115218 Theis Junge Gjern Skyttekreds 185/00
66 135864 Rebekka Enggaard Arnborg Idrætsforening 185/00
71 139965 Elfi Olga betzer Elgaard Them Skytteforening 184/00
71 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 184/00
71 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
74 139456 Mattis Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
75 122333 Julie Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 182/00
75 131463 Gry Madsen Haderup Skytteforening 182/00
75 139667 Anne Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro 182/00
75 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 182/00
75 139666 Maja Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro 182/00
80 139815 Mikkel Skov Lundquist Møldrup Skytteforening 181/00
80 137851 Simon Degn Ikast Skytteforening 181/00
80 135883 Mikkel Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 181/00
83 138919 Bastien Kristiansen Silkeborg Skyttekreds 180/00
83 127204 Melissa Junge Gjern Skyttekreds 180/00
85 137764 Jesse Sistermans Skarrild Idrætsforening 179/00
86 138792 Chris Inuk Olsen Viborg Skytteforening 177/00
86 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro 177/00
88 139252 Lærke Bech Olesen Fjends Skytteforening 175/00
89 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 172/00
90 116476 Mikkel Kramer Ikast Skytteforening 163/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141634 Louis S. Geertsen Arnborg Idrætsforening 197/00
2 141632 Sara Nielsen Arnborg Idrætsforening 195/00
2 141631 Filip Paszek Arnborg Idrætsforening 195/00
4 140786 Emma Nørgaard Have Kjellerup Skytteforening 193/00
5 139646 Oliver Philipsen Karup Skytteforening 192/00
5 139720 Peter Hummelhof Genz Gjellerup Sdr. S G & I 192/00
7 141630 Wiktoria Tatoj Arnborg Idrætsforening 190/00
7 140787 Anton Andersen Kjellerup Skytteforening 190/00
9 140661 Christian Holm Viborg Møldrup Skytteforening 188/00
10 139814 Malou Lerche Møldrup Skytteforening 187/00
10 140915 Mikkel Strømager Karup Skytteforening 187/00
10 140090 Frida L. B. Nedergaard Skals Skytteforening 187/00
10 141633 Julie Helene Birkkjær Alminde Arnborg Idrætsforening 187/00
14 140982 Toke Boel Øberg Viborg Skytteforening 186/00
14 139904 Kevin Frank Sørensen Hem Skytteforening 186/00
16 138039 Lea Kirstine Oxholm Gjern Skyttekreds 185/00
17 140192 Anton Philip Hald Stissen Ulbjerg Skytteforening 184/00
18 139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening 181/00
18 139570 Nojus Bonevicius Skyttekreds Bjerringbro 181/00
20 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 180/00
20 140865 Oliver Fini Møller Pedersen Them Skytteforening 180/00
22 140046 Magne Jakobsen Viborg Skytteforening 179/00
23 140049 Malthe Bundgaard Viborg Skytteforening 178/00
24 140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening 177/00
25 140972 Isabella Bach Vugs Gjern Skyttekreds 176/00
25 140025 Magnus Dvinge Søgaard Silkeborg Skyttekreds 176/00
25 131351 Hjalte Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 176/00
28 139239 Wiliam Biel Ikast Skytteforening 175/00
28 139774 Michelle Andersen Gjern Skyttekreds 175/00
28 140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening 175/00
31 139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening 174/00
32 139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 172/00
32 140047 Aston Pedersen Viborg Skytteforening 172/00
34 134682 Magnus Storbank Aulum Skytteforening 171/00
34 139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening 171/00
34 137773 Jonatan Oxholm Rasmussen Gjern Skyttekreds 171/00
37 139990 Magnus Andersen Aulum Skytteforening 170/00
38 139989 Johan Weis Bæk Aulum Skytteforening 169/00
38 140225 Linas Rutkauskas Gjellerup Sdr. S G & I 169/00
38 131352 Asbjørn Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 169/00
41 139698 Alberte Birkkjær Madsen Haderup Skytteforening 168/00
41 141851 Muslim Ramacini Viborg Skytteforening 168/00
43 139180 Marie Pind Lavrsen Ikast Skytteforening 166/00
44 138055 Frederik Bach Grøn Skarrild Idrætsforening 165/00
45 139746 Christian Nielsen Gjellerup Sdr. S G & I 164/00
46 139179 Anders Kousgaard pind lavrsen Ikast Skytteforening 156/00
47 139209 Mads Majgaard Jørgensen Ikast Skytteforening 155/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
1 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/00
1 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200/00
1 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 200/00
5 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 199/00
5 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
7 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening 198/00
7 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 198/00
7 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 198/00
10 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 197/00
11 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening 196/00
12 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 192/00
12 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 192/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 198/00
2 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 197/00
2 139902 Tobias Worm Karup Skytteforening 197/00
4 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 196/00
4 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 196/00
6 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 195/00
7 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
7 139430 Mille Therkelsen Haderup Skytteforening 194/00
9 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening 193/00
9 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 193/00
9 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
9 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 193/00
9 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds 193/00
14 118086 Mikkel Juel Madsen Them Skytteforening 192/00
14 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 192/00
14 122334 Oliver Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 192/00
14 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
18 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
18 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 191/00
18 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 191/00
18 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds 191/00
18 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening 191/00
18 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening 191/00
18 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 191/00
25 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening 190/00
25 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening 190/00
25 136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds 190/00
25 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening 190/00
29 97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
30 141848 Mathias Wiborg Hansen Viborg Skytteforening 188/00
31 120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
31 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening 187/00
33 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening 186/00
34 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 185/00
34 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I 185/00
36 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 184/00
36 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 184/00
36 120796 Tobias Madsen Silkeborg Skyttekreds 184/00
39 118447 Alexander Bach Vugs Gjern Skyttekreds 183/00
39 124714 Patrik Jensen Gjern Skyttekreds 183/00
41 140347 Zilla Larsen Them Skytteforening 180/00
41 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 180/00
43 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 179/00
43 137767 Jimmy Vanschaik Skarrild Idrætsforening 179/00
43 140430 Lauritz Birk Daldof Kjellerup Skytteforening 179/00
43 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 179/00
47 118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 177/00
48 127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro 176/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 197/00
1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 197/00
1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/00
4 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 196/00
5 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 195/00
6 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 194/00
6 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 194/00
8 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 193/00
8 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 193/00
8 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening 193/00
11 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 192/00
12 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 191/00
12 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 191/00
14 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 190/00
15 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 186/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
2 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 189/00
2 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 189/00
4 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 188/00
4 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 188/00
4 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 188/00
7 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 187/00
7 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 187/00
9 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
9 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 186/00
11 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 185/00
11 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
11 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 185/00
14 22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening 183/00
14 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 183/00
16 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 180/00
16 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 188/00
2 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 184/00
3 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 180/00
3 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 180/00
5 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening 179/00
6 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 178/00
7 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 177/00
7 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 177/00
9 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening 176/00
9 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening 176/00
9 133889 Steffen Rytter Bengtsson Them Skytteforening 176/00
12 124783 Kevin B. T. Wagner Them Skytteforening 175/00
12 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 175/00
12 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 175/00
12 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening 175/00
16 81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening 174/00
17 29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening 172/00
18 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds 170/00
19 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 169/00
20 111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening 166/00
20 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds 166/00
22 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 163/00
23 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds 147/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/00
1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
1 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 200/00
1 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 200/00
1 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 200/00
1 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/00
1 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening 200/00
1 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 200/00
9 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 199/00
9 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening 199/00
9 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 199/00
9 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 199/00
9 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
9 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 199/00
15 32125 Mona Thomassen Tjørring IF Skytteafdeling 198/00
15 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 198/00
15 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening 198/00
15 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening 198/00
15 122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening 198/00
20 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening 197/00
21 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 196/00
22 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
23 19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening 194/00
24 107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening 187/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 199/00
2 130408 Lennart Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 198/00
2 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 198/00
4 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening 197/00
4 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening 197/00
4 95184 Richardt H. Hoffmann Them Skytteforening 197/00
7 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 196/00
7 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds 196/00
7 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
7 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 196/00
11 32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening 195/00
11 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening 195/00
11 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
11 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening 195/00
11 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening 195/00
16 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening 194/00
16 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 194/00
16 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 194/00
16 112652 Heidi Klug Pedersen Gjellerup Sdr. S G & I 194/00
20 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 193/00
20 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 193/00
22 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds 192/00
22 136544 Lars Engedal Them Skytteforening 192/00
22 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening 192/00
22 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 192/00
22 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 192/00
27 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 191/00
28 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro 190/00
28 30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening 190/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening 195/00
1 118337 Jann Pedersen Them Skytteforening 195/00
1 139828 Søs Worm Karup Skytteforening 195/00
1 138171 Maria holm Jensen Kjellerup Skytteforening 195/00
5 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
5 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
5 120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening 194/00
8 120907 Helga Glud Karup Skytteforening 193/00
9 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 192/00
9 137342 Pia Kronborg Karup Skytteforening 192/00
9 89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening 192/00
12 22198 Thim Nielsen Gjern Skyttekreds 191/00
13 21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening 190/00
13 122335 Thomas Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
13 140648 Anita Iversen Skive skytteforening 190/00
13 140004 Michael Sand Kristensen Haderup Skytteforening 190/00
17 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening 189/00
17 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening 189/00
17 32960 Allan Fiskbæk Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
17 139773 Kristina Andersen Gjern Skyttekreds 189/00
17 132710 Line Tofteby Hansen Gjern Skyttekreds 189/00
22 139964 Henning Winther Them Skytteforening 188/00
22 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening 188/00
22 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening 188/00
22 109408 Emil Vorre Møldrup Skytteforening 188/00
22 136048 Per Pedersen Skarrild Idrætsforening 188/00
27 139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening 187/00
28 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening 186/00
28 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening 186/00
28 141476 Mads Raahede Skive skytteforening 186/00
28 135050 Christoffer Søgaard Skive skytteforening 186/00
32 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 185/00
32 135469 Thomas Heesgaard Skarrild Idrætsforening 185/00
32 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening 185/00
32 128680 Biger Oromaa Møldrup Skytteforening 185/00
32 133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening 185/00
37 128681 Henning Schacksen Møldrup Skytteforening 184/00
37 19054 Helle I. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 184/00
37 137600 Hans Christian Larsen Silkeborg Skyttekreds 184/00
37 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds 184/00
37 136118 Lene Bejer Damgaard Viborg Skytteforening 184/00
37 139959 Tony Betzer Them Skytteforening 184/00
37 139772 Søren Andersen Gjern Skyttekreds 184/00
44 139491 Thomas Jensen Gjern Skyttekreds 183/00
44 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/00
44 139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening 183/00
44 140009 Pelle Frederik Liljendal Møldrup Skytteforening 183/00
48 107833 Nick Ingerslev Møldrup Skytteforening 182/00
48 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 182/00
50 127043 Mathias Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
50 135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening 181/00
50 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 181/00
50 141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening 181/00
50 139454 Robert Bech Olesen Fjends Skytteforening 181/00
55 139816 Steen Bohnstedt-Pedersen Møldrup Skytteforening 180/00
56 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 179/00
57 22735 Allan Kudsk Gjern Skyttekreds 178/00
57 140070 Simon Moose Højer-Simonsen Fjends Skytteforening 178/00
59 139333 Brian Rasmussen Tjørring IF Skytteafdeling 177/00
59 136327 Glenn Dalen Skarrild Idrætsforening 177/00
61 22558 Jacob Kudsk Gjern Skyttekreds 176/00
62 139826 Bettina Virenfeldt Fjends Skytteforening 175/00
63 139737 Jane K.L. Thomsen Karup Skytteforening 168/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 200/00
1 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 200/00
1 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 200/00
4 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/00
4 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 199/00
4 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
7 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 198/00
7 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 198/00
9 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 197/00
9 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 197/00
9 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 197/00
9 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening 197/00
13 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 196/00
13 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 196/00
13 97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening 196/00
16 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 195/00
16 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening 195/00
18 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening 194/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 199/00
2 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 198/00
3 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening 197/00
3 37194 Jan Christensen Skarrild Idrætsforening 197/00
5 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 195/00
5 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening 195/00
5 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 195/00
8 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 193/00
8 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening 193/00
8 21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds 193/00
8 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 193/00
8 32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling 193/00
8 102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 193/00
8 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening 193/00
8 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening 193/00
16 32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
17 27509 Niels Hansen Hem Skytteforening 189/00
18 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
18 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
18 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 188/00
21 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds 184/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening 195/00
2 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening 194/00
2 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening 194/00
2 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 194/00
5 104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling 192/00
6 27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening 191/00
6 27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening 191/00
6 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro 191/00
6 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening 191/00
10 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro 190/00
10 22096 John Madsen Kjellerup Skytteforening 190/00
10 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 190/00
10 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 190/00
10 103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
10 102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
16 112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
16 37199 Ingolf Lund Skarrild Idrætsforening 189/00
16 136577 Gert Børsting Jensen Gjern Skyttekreds 189/00
19 140194 Karl Erik Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
19 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening 188/00
19 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening 188/00
22 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
22 102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling 187/00
22 107274 Egon Holst Tjørring IF Skytteafdeling 187/00
25 29809 Peter Bay Haderup Skytteforening 186/00
25 27998 Inga Jensen Skive skytteforening 186/00
25 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
25 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening 186/00
29 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds 185/00
29 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening 185/00
29 32080 Niels Poulsen Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
32 102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling 184/00
32 102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 184/00
32 140197 Egon Riis Jensen Gjern Skyttekreds 184/00
35 102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
36 139984 Svend Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling 182/00
36 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds 182/00
38 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening 181/00
38 135527 Flemming Vejvad Tjørring IF Skytteafdeling 181/00
40 103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling 180/00
40 135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 180/00
42 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening 177/00
43 127771 Orla Edelberg Nielsen Gjern Skyttekreds 176/00
44 108720 Erik Lindegaard Tjørring IF Skytteafdeling 175/00
45 136259 Jens Christensen Haderup Skytteforening 173/00
46 103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 172/00
47 137367 Kresten Laursen Tjørring IF Skytteafdeling 169/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 200/00
2 137459 Christoffer Kristensen Viborg Skytteforening 199/00
2 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 199/00
4 139112 Berith Janner Borved Viborg Skytteforening 198/00
4 109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening 198/00
4 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening 198/00
7 19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening 197/00
7 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 197/00
7 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 197/00
7 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 197/00
7 138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening 197/00
7 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/00
7 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening 197/00
7 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 197/00
15 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening 196/00
15 19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 196/00
15 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 196/00
18 122360 Gunnar Moustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
18 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening 195/00
18 31334 Hans Erik Dörr Kjellerup Skytteforening 195/00
18 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 195/00
18 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening 195/00
18 12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening 195/00
18 139885 Kurt Westphal Karup Skytteforening 195/00
25 19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro 194/00
25 135758 Ib Kristensen Møldrup Skytteforening 194/00
25 87574 Jesper Christensen Ikast Skytteforening 194/00
25 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 194/00
25 123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 194/00
25 32792 Christian Gregersen Arnborg Idrætsforening 194/00
31 122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
31 127560 Inger Visgård Viborg Skytteforening 193/00
31 137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening 193/00
31 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
35 139663 Torben Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro 192/00
35 130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening 192/00
35 139211 Rene Bach Jørgensen Ikast Skytteforening 192/00
35 12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening 192/00
35 122856 Poul Erik Ebbesen Møldrup Skytteforening 192/00
35 19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
35 122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
42 122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
42 110589 Helle Willum Arnborg Idrætsforening 191/00
42 141645 Marcus Jamie Frank Viborg Skytteforening 191/00
42 18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds 191/00
42 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 191/00
42 127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening 191/00
42 135568 Tina Blæsbjerg Ikast Skytteforening 191/00
42 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening 191/00
42 127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 191/00
51 139738 Natascha Milan Hoffmann Karup Skytteforening 190/00
51 123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 190/00
51 123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 190/00
51 139176 Tina Jordan Ikast Skytteforening 190/00
51 122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening 190/00
51 12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening 190/00
51 127455 Ulrik S. Andersen Gjern Skyttekreds 190/00
51 123320 Hans Iver Lyngsø Ulbjerg Skytteforening 190/00
51 122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
51 122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
51 129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
51 140804 Ernst Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
63 19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
63 126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
63 32233 Marianne Laugesen Arnborg Idrætsforening 189/00
63 122849 Viggo Busk Møldrup Skytteforening 189/00
63 123501 Bente Carne PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 189/00
63 140022 Birgit Kallestrup Kjellerup Skytteforening 189/00
63 122858 Erik Bach Møldrup Skytteforening 189/00
70 122834 Kjeld Nielsen Møldrup Skytteforening 188/00
70 141500 Tejn Christensen Møldrup Skytteforening 188/00
70 122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening 188/00
70 137969 Kurt F. Jørgensen Karup Skytteforening 188/00
74 126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening 187/00
74 122846 Leif Nielsen Møldrup Skytteforening 187/00
74 139572 Kennet Lindegaard Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 187/00
74 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro 187/00
74 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening 187/00
74 122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
74 140805 Per Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
81 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
81 83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening 186/00
81 140051 Leif Pedersen Viborg Skytteforening 186/00
81 133525 Karina Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 186/00
85 139210 Helle Majgaard Ikast Skytteforening 185/00
85 125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
85 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro 185/00
85 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro 185/00
89 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro 184/00
89 122853 Bent Skovbo Andersen Møldrup Skytteforening 184/00
89 137789 Ulla Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
89 140216 Finn Erling Bitsch Viborg Skytteforening 184/00
89 139743 Ole Preben Madsen Haderup Skytteforening 184/00
89 19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 184/00
95 19354 Henning Thuesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
95 136559 Esper Buhl Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
95 135757 Bjarne Larsen Møldrup Skytteforening 182/00
95 139886 Børge Jensen Karup Skytteforening 182/00
99 108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 181/00
99 139700 Thim M. Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening 181/00
101 137457 Mikkel S. T. Andersen Viborg Skytteforening 180/00
102 122852 Niels H. Nielsen Møldrup Skytteforening 179/00
103 127031 Henning Kragh Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 177/00
104 122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening 173/00
105 132492 Oliver R Hansen Skarrild Idrætsforening 170/00

Til toppen