Trekantskydning Allested-Vejle (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
47462 Søren Brems Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
47462 Søren Brems Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ST2 184.0 184.0 Mesterskab
47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening ST3 176.0 176.0 Mesterskab
47658 Ebbe Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ST3 176.0 176.0 Hovedskydning
47658 Ebbe Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ST3 176.0 176.0 Mesterskab
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening ST3 159.0 159.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening ST3 165.0 165.0 Mesterskab
47532 Mogens West Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ST3 131.0 131.0 Hovedskydning
47532 Mogens West Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ST3 152.0 152.0 Mesterskab
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ST3 155.0 155.0 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling J2 191.0 191.0 Hovedskydning
131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling J2 196.0 196.0 Mesterskab
123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
114492 John Sparvath Johansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å2 185.0 185.0 Hovedskydning
114492 John Sparvath Johansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å2 189.0 189.0 Mesterskab
47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening Å3 192.0 192.0 Mesterskab
94101 Jan Konradsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
94101 Jan Konradsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 185.0 185.0 Mesterskab
109474 Ulrik Post Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
109474 Ulrik Post Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 189.0 189.0 Mesterskab
139820 Shermeen Venner Tommerup Skytteforening Å3 178.0 178.0 Hovedskydning
139820 Shermeen Venner Tommerup Skytteforening Å3 188.0 188.0 Mesterskab
140104 Martin Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 181.0 181.0 Hovedskydning
140104 Martin Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 186.0 186.0 Mesterskab
130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 184.0 184.0 Mesterskab
141055 Trine Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 180.0 180.0 Hovedskydning
141055 Trine Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 185.0 185.0 Mesterskab
109471 Betina F. Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 180.0 180.0 Hovedskydning
109471 Betina F. Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 177.0 177.0 Mesterskab
124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening Å3 194.0 194.0 Hovedskydning
124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening Å3 188.0 188.0 Mesterskab
106047 Thomas Petersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
73553 Palle Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
47554 Marianne Ahnholm Vissenbjerg Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
47554 Marianne Ahnholm Vissenbjerg Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
111418 Preben Hansen Vissenbjerg Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
111418 Preben Hansen Vissenbjerg Skytteforening SE2 188.0 188.0 Mesterskab
126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
47639 Harry Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
47639 Harry Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE2 193.0 193.0 Mesterskab
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening SE2 185.0 185.0 Mesterskab
135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å2 194.0 194.0 Mesterskab
135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 189.0 189.0 Mesterskab
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å2 194.0 194.0 Mesterskab
102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
99497 Ivan Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
99497 Ivan Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
47700 Allan Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å2 199.0 199.0 Mesterskab
47700 Allan Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å1 199.0 199.0 Mesterskab
114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
129381 Jonas Juodelis Tommerup Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling J2 200.0 200.0 Mesterskab
105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling J2 195.0 195.0 Hovedskydning
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening J2 178.0 178.0 Mesterskab
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening J2 175.0 175.0 Hovedskydning
140007 Nick Bay Andersen Tommerup Skytteforening J2 182.0 182.0 Mesterskab
140007 Nick Bay Andersen Tommerup Skytteforening J2 180.0 180.0 Hovedskydning
135285 Mads Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling J2 191.0 191.0 Mesterskab
135285 Mads Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling J2 183.0 183.0 Hovedskydning
123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
49306 Jørgen Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
133936 Hans Jørn Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
133936 Hans Jørn Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening SE3 191.0 191.0 Mesterskab
49414 Anders Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
49414 Anders Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening SE3 187.0 187.0 Mesterskab
49393 Børge Madsen Vissenbjerg Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
49393 Børge Madsen Vissenbjerg Skytteforening SE3 190.0 190.0 Mesterskab
118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening SE3 188.0 188.0 Mesterskab
49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening SE3 185.0 185.0 Mesterskab
47603 Kaj Toft Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
47603 Kaj Toft Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 189.0 189.0 Mesterskab
128415 Poul Erik Borg Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
128415 Poul Erik Borg Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 189.0 189.0 Mesterskab
47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening SE3 186.0 186.0 Mesterskab
47602 Karl Johan Johansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
47602 Karl Johan Johansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 186.0 186.0 Mesterskab
47576 Kurt Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
47576 Kurt Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 188.0 188.0 Mesterskab
102804 Bent Ankjær Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
102804 Bent Ankjær Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening SE3 181.0 181.0 Mesterskab
116267 Frede Juul Hansen Vissenbjerg Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
116267 Frede Juul Hansen Vissenbjerg Skytteforening SE3 175.0 175.0 Mesterskab
89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 172.0 172.0 Hovedskydning
89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 182.0 182.0 Mesterskab
126465 Marie Kroun Vissenbjerg Skytteforening SE3 180.0 180.0 Hovedskydning
126465 Marie Kroun Vissenbjerg Skytteforening SE3 173.0 173.0 Mesterskab
47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 176.0 176.0 Hovedskydning
47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 179.0 179.0 Mesterskab
109470 Villy Post Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE3 174.0 174.0 Hovedskydning

Til toppen