Pulje 2 - A-række Double

Info

Turnering: DGI Sydvest Petanque 2020 Double
Turneringsansvarlige
Thomas Andersen Tlf: 30701319
Dorte Termansen Tlf: 23605074
Hanne Grauballe Tlf: 40354251

Stilling DGI Sydvest Petanque 2020 Double
A-række Double
Pulje 2

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Tove - Gunnar, Agerbæk 16 12 0 4 186-136 0-0 0 12
2. Mette - Mikkel, Læborg 16 11 0 5 190-114 0-0 0 11
3. Birgitte - Flemming, Tjæreborg 16 11 0 5 180-134 0-0 0 11
4. Bodil - Søren, Føvling 16 10 0 6 187-127 0-0 0 10
5. Gunner - Hanne, Tjæreborg 16 7 0 9 144-172 0-0 0 7
6. Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager 16 7 0 9 145-179 0-0 0 7
7. Heino - Kirsten, Agerbæk 16 6 0 10 135-186 0-0 0 6
8. Pia - Margit, Næsbjerg 16 4 0 12 127-182 0-0 0 4
9. Karin - Erik, Agerbæk 16 4 0 12 121-185 0-0 0 4

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Sydvest Petanque 2020 Double
A-række Double
Pulje 2

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Sydvest Petanque 2020 Double
A-række Double
Pulje 2

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=45376

Komplet kampprogram

DGI Sydvest Petanque 2020 Double
A-række Double
Pulje 2

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Torsdag 11-06-20 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Pia - Margit, Næsbjerg 13 - 5
Torsdag 11-06-20 18:30 Karin - Erik, Agerbæk - Tove - Gunnar, Agerbæk 10 - 13
Torsdag 11-06-20 18:30 Birgitte - Flemming, Tjæreborg - Mette - Mikkel, Læborg - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 10
Torsdag 11-06-20 18:30 Heino - Kirsten, Agerbæk - Gunner - Hanne, Tjæreborg 2 - 13
Torsdag 11-06-20 18:30 Birgitte - Flemming, Tjæreborg - Bodil - Søren, Føvling - Petanquebaner - Brovej 12 6 - 13
Torsdag 11-06-20 18:30 Mette - Mikkel, Læborg - Pia - Margit, Næsbjerg 13 - 4
Torsdag 11-06-20 18:30 Gunner - Hanne, Tjæreborg - Karin - Erik, Agerbæk 13 - 7
Torsdag 11-06-20 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Heino - Kirsten, Agerbæk 13 - 7
Torsdag 18-06-20 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager 11 - 13
Torsdag 18-06-20 18:30 Pia - Margit, Næsbjerg - Karin - Erik, Agerbæk 8 - 13
Torsdag 18-06-20 18:30 Tove - Gunnar, Agerbæk - Birgitte - Flemming, Tjæreborg - Fodboldbane 13 - 9
Torsdag 18-06-20 18:30 Mette - Mikkel, Læborg - Heino - Kirsten, Agerbæk 13 - 4
Torsdag 25-06-20 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Gunner - Hanne, Tjæreborg 13 - 8
Torsdag 25-06-20 18:30 Pia - Margit, Næsbjerg - Birgitte - Flemming, Tjæreborg 8 - 13
Torsdag 25-06-20 18:30 Karin - Erik, Agerbæk - Mette - Mikkel, Læborg 5 - 13
Torsdag 25-06-20 18:30 Tove - Gunnar, Agerbæk - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Fodboldbane 13 - 9
Torsdag 25-06-20 18:30 Tove - Gunnar, Agerbæk - Bodil - Søren, Føvling - Fodboldbane 13 - 10
Torsdag 25-06-20 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Pia - Margit, Næsbjerg 13 - 11
Torsdag 25-06-20 18:30 Heino - Kirsten, Agerbæk - Birgitte - Flemming, Tjæreborg 4 - 13
Torsdag 25-06-20 18:30 Gunner - Hanne, Tjæreborg - Mette - Mikkel, Læborg 7 - 13
Torsdag 02-07-20 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Heino - Kirsten, Agerbæk 13 - 2
Torsdag 02-07-20 18:30 Pia - Margit, Næsbjerg - Tove - Gunnar, Agerbæk 3 - 13
Torsdag 02-07-20 18:30 Karin - Erik, Agerbæk - Birgitte - Flemming, Tjæreborg 3 - 13
Torsdag 02-07-20 18:30 Gunner - Hanne, Tjæreborg - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager 9 - 13
Torsdag 09-07-20 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Mette - Mikkel, Læborg 13 - 11
Torsdag 09-07-20 18:30 Pia - Margit, Næsbjerg - Heino - Kirsten, Agerbæk 13 - 2
Torsdag 09-07-20 18:30 Karin - Erik, Agerbæk - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager 13 - 7
Torsdag 09-07-20 18:30 Tove - Gunnar, Agerbæk - Gunner - Hanne, Tjæreborg - Fodboldbane 13 - 7
Torsdag 09-07-20 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Birgitte - Flemming, Tjæreborg 12 - 13
Torsdag 09-07-20 18:30 Pia - Margit, Næsbjerg - Mette - Mikkel, Læborg 0 - 13
Torsdag 09-07-20 18:30 Karin - Erik, Agerbæk - Gunner - Hanne, Tjæreborg 11 - 13
Torsdag 09-07-20 18:30 Heino - Kirsten, Agerbæk - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager 13 - 12
Torsdag 09-07-20 18:30 Karin - Erik, Agerbæk - Bodil - Søren, Føvling 3 - 13
Torsdag 09-07-20 18:30 Heino - Kirsten, Agerbæk - Tove - Gunnar, Agerbæk 12 - 13
Torsdag 09-07-20 18:30 Gunner - Hanne, Tjæreborg - Birgitte - Flemming, Tjæreborg 5 - 13
Torsdag 09-07-20 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Mette - Mikkel, Læborg 5 - 13
Torsdag 16-07-20 18:30 Gunner - Hanne, Tjæreborg - Bodil - Søren, Føvling 0 - 13
Torsdag 16-07-20 18:30 Birgitte - Flemming, Tjæreborg - Pia - Margit, Næsbjerg - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 1
Torsdag 16-07-20 18:30 Mette - Mikkel, Læborg - Karin - Erik, Agerbæk 13 - 7
Torsdag 16-07-20 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Tove - Gunnar, Agerbæk 0 - 13
Torsdag 23-07-20 18:30 Gunner - Hanne, Tjæreborg - Pia - Margit, Næsbjerg 8 - 13
Torsdag 23-07-20 18:30 Heino - Kirsten, Agerbæk - Karin - Erik, Agerbæk 8 - 13
Torsdag 23-07-20 18:30 Mette - Mikkel, Læborg - Tove - Gunnar, Agerbæk 7 - 13
Torsdag 23-07-20 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Birgitte - Flemming, Tjæreborg 1 - 13
Torsdag 23-07-20 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Tove - Gunnar, Agerbæk 13 - 8
Torsdag 23-07-20 18:30 Pia - Margit, Næsbjerg - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager 11 - 13
Torsdag 23-07-20 18:30 Birgitte - Flemming, Tjæreborg - Heino - Kirsten, Agerbæk - Petanquebaner - Brovej 12 11 - 13
Torsdag 23-07-20 18:30 Mette - Mikkel, Læborg - Gunner - Hanne, Tjæreborg 10 - 13
Torsdag 30-07-20 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Heino - Kirsten, Agerbæk 11 - 13
Torsdag 30-07-20 18:30 Tove - Gunnar, Agerbæk - Pia - Margit, Næsbjerg - Fodboldbane 12 - 13
Torsdag 30-07-20 18:30 Birgitte - Flemming, Tjæreborg - Karin - Erik, Agerbæk - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 4
Torsdag 30-07-20 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Gunner - Hanne, Tjæreborg 8 - 13
Torsdag 06-08-20 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Karin - Erik, Agerbæk 13 - 2
Torsdag 06-08-20 18:30 Tove - Gunnar, Agerbæk - Heino - Kirsten, Agerbæk - Fodboldbane 6 - 13
Torsdag 06-08-20 18:30 Birgitte - Flemming, Tjæreborg - Gunner - Hanne, Tjæreborg - Petanquebaner - Brovej 12 7 - 13
Torsdag 06-08-20 18:30 Mette - Mikkel, Læborg - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager 13 - 0
Torsdag 13-08-20 18:30 Mette - Mikkel, Læborg - Bodil - Søren, Føvling 13 - 3
Torsdag 13-08-20 18:30 Heino - Kirsten, Agerbæk - Pia - Margit, Næsbjerg 13 - 10
Torsdag 13-08-20 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Karin - Erik, Agerbæk 13 - 3
Torsdag 13-08-20 18:30 Gunner - Hanne, Tjæreborg - Tove - Gunnar, Agerbæk 3 - 13
Torsdag 20-08-20 18:30 Pia - Margit, Næsbjerg - Gunner - Hanne, Tjæreborg 10 - 13
Torsdag 20-08-20 18:30 Karin - Erik, Agerbæk - Heino - Kirsten, Agerbæk 13 - 6
Torsdag 20-08-20 18:30 Tove - Gunnar, Agerbæk - Mette - Mikkel, Læborg - Fodboldbane 4 - 13
Torsdag 20-08-20 18:30 Birgitte - Flemming, Tjæreborg - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 12
Torsdag 27-08-20 18:30 Pia - Margit, Næsbjerg - Bodil - Søren, Føvling 4 - 13
Torsdag 27-08-20 18:30 Tove - Gunnar, Agerbæk - Karin - Erik, Agerbæk - Fodboldbane 13 - 10
Torsdag 27-08-20 18:30 Mette - Mikkel, Læborg - Birgitte - Flemming, Tjæreborg 9 - 13
Torsdag 27-08-20 18:30 Gunner - Hanne, Tjæreborg - Heino - Kirsten, Agerbæk 6 - 13
Torsdag 03-09-20 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Bodil - Søren, Føvling 13 - 10
Torsdag 03-09-20 18:30 Karin - Erik, Agerbæk - Pia - Margit, Næsbjerg 4 - 13
Torsdag 03-09-20 18:30 Birgitte - Flemming, Tjæreborg - Tove - Gunnar, Agerbæk - Petanquebaner - Brovej 12 4 - 13
Torsdag 03-09-20 18:30 Heino - Kirsten, Agerbæk - Mette - Mikkel, Læborg 10 - 13

Til toppen