| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 200/09 200/18 400/27
2 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening 200/10 200/10 400/20
3 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 194/07 192/02 386/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 200/14 200/15 400/29
2 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/15 199/15 399/30
3 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 198/07 199/09 397/16
4 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 199/10 197/05 396/15
5 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/08 198/04 394/12
6 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/06 197/04 394/10
7 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening 197/05 196/09 393/14
8 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 193/01 196/03 389/04
9 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/09 188/03 386/12
10 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 193/03 191/04 384/07
11 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 186/03 196/06 382/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 139395 Karoline Handskemager Fjends Skytteforening 195/07 197/07 392/14
2 140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening 193/06 198/05 391/11
3 139253 William Bech Olesen Fjends Skytteforening 190/05 193/05 383/10
4 139252 Lærke Bech Olesen Fjends Skytteforening 189/07 191/02 380/09
5 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening 193/01 186/01 379/02
6 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/03 187/02 378/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 139827 Julie Virenfeldt Fjends Skytteforening 192/05 191/03 383/08
2 141896 Magne Søgaard Poulsen Fjends Skytteforening 172/00 177/00 349/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/14 200/17 399/31
2 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/13 200/12 399/25

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/03 195/06 391/09
2 141189 Emilie Vibeke Axelsen Ulbjerg Skytteforening 180/00 183/03 363/03

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 186/01 184/04 370/05

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 182/01 178/01 360/02

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/09 200/12 397/21
2 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05 199/10 395/15
3 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 196/06 197/07 393/13

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 193/05 199/12 392/17
2 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/07 194/04 389/11
3 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF 192/05 192/06 384/11

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/04 191/04 386/08
2 133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening 190/04 185/05 375/09
3 28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening 185/00 185/00 370/00
4 139826 Bettina Virenfeldt Fjends Skytteforening 174/00 177/00 351/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 197/09 194/06 391/15
2 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 195/03 193/07 388/10

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/10 195/09 391/19
2 19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening 196/08 194/06 390/14
3 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 192/02 194/04 386/06
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/04 191/03 382/07

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/07 198/04 395/11
2 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 192/03 196/04 388/07

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening 200/10
2 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 200/09
3 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 194/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/15
2 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 200/14
3 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 199/10
4 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/09
5 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 198/07
6 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/06
7 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening 197/05
8 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/08
9 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 193/03
10 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 193/01
11 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 186/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 139395 Karoline Handskemager Fjends Skytteforening 195/07
2 140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening 193/06
3 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening 193/01
4 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/03
5 139253 William Bech Olesen Fjends Skytteforening 190/05
6 139252 Lærke Bech Olesen Fjends Skytteforening 189/07
7 140799 Morgan Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening 184/04

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 139827 Julie Virenfeldt Fjends Skytteforening 192/05
2 138936 Bastian Esbersen Fonvig Fjends Skytteforening 183/00
3 141896 Magne Søgaard Poulsen Fjends Skytteforening 172/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/14
2 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/13

Riffel, 15m - Klasse J2

1 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/03
2 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening 182/00
3 141189 Emilie Vibeke Axelsen Ulbjerg Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 182/01
2 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening 172/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/09
2 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 196/06
3 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/07
2 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 193/05
3 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF 192/05

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/04
2 133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening 190/04
3 139454 Robert Bech Olesen Fjends Skytteforening 187/02
4 28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening 185/00
5 133851 Carsten V. Christensen Fjends Skytteforening 182/02
6 100721 Brian Danielsen Fjends Skytteforening 175/01
7 139826 Bettina Virenfeldt Fjends Skytteforening 174/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 197/09
2 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 195/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/10
2 19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening 196/08
3 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening 192/03
4 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 192/02
5 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/04

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 185/03
2 27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening 184/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/07
2 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 194/05
3 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 192/03

Til toppen