| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/00 199/00 399/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening 196/00 196/00 392/00

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 195/00 199/00 394/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 119163 Mette Riishede Pedersen Them Skytteforening 198/00 198/00 396/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 136544 Lars Engedal Them Skytteforening 194/00 194/00 388/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 138171 Maria holm Jensen Kjellerup Skytteforening 193/00 192/00 385/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening 187/00 187/00 374/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/00
1 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 200/00
1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
1 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
1 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/00
1 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 200/00
1 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening 200/00
1 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 200/00
1 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 200/00
1 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 200/00
1 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
12 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/00
12 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 199/00
12 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 199/00
12 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 199/00
12 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 199/00
12 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 199/00
12 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 199/00
12 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 199/00
12 135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening 199/00
12 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening 199/00
12 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening 199/00
23 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 198/00
24 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 197/00
24 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening 197/00
24 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 197/00
27 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 196/00
28 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening 193/00
28 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 200/00
1 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening 200/00
3 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 199/00
3 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening 199/00
3 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 199/00
3 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening 199/00
3 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 199/00
3 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 199/00
9 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 198/00
9 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/00
9 139082 Kathrine Kristiansen Viborg Skytteforening 198/00
9 135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening 198/00
13 113232 Aksel Slot Rasmussen Them Skytteforening 197/00
13 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
13 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening 197/00
13 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 197/00
13 134548 Markus Miland Karlsen Karup Skytteforening 197/00
13 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening 197/00
13 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 197/00
20 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
20 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening 196/00
20 138874 Mille Baadsgaard Raahede Skive skytteforening 196/00
20 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening 196/00
20 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening 196/00
20 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 196/00
26 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 195/00
26 136545 Karoline Pedersen Them Skytteforening 195/00
26 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening 195/00
26 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 195/00
26 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 195/00
26 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 195/00
32 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 194/00
32 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 194/00
32 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening 194/00
32 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 194/00
32 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 194/00
37 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening 193/00
37 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 193/00
37 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening 193/00
37 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening 193/00
41 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 191/00
41 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 191/00
41 130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening 191/00
41 127200 Johan Gyrup Gjern Skyttekreds 191/00
41 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 191/00
46 139961 Naja Winther Them Skytteforening 190/00
46 122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening 190/00
46 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 190/00
46 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 190/00
50 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 189/00
50 131229 Jon Lyn Lyrn Skals Skytteforening 189/00
52 140473 Mads Munder Bach Skals Skytteforening 188/00
52 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 188/00
54 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 187/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 136269 Asker Hjorth Nørgaard Viborg Skytteforening 197/00
1 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening 197/00
3 138575 Lærke Pluszek Viborg Skytteforening 196/00
3 140048 Jakob Hornbjerg Svensson Viborg Skytteforening 196/00
5 139985 Nicolaj Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 195/00
5 134746 Asbjørn Oddsson Kjellerup Skytteforening 195/00
5 140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening 195/00
8 139965 Elfi Olga betzer Elgaard Them Skytteforening 194/00
8 118446 Laurids Kudsk Gjern Skyttekreds 194/00
8 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro 194/00
8 126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening 194/00
12 139669 Noah Andersen Weaver Skyttekreds Bjerringbro 193/00
12 139427 Ludvig Rønne Dam Karup Skytteforening 193/00
12 139994 Mikkel Dahl Nørregaard Aulum Skytteforening 193/00
12 116476 Mikkel Kramer Ikast Skytteforening 193/00
16 134622 Bjarke Høeg Gjervig Haderup Skytteforening 192/00
16 134829 Tobias Siig Skals Skytteforening 192/00
16 139253 William Bech Olesen Fjends Skytteforening 192/00
16 139395 Karoline Handskemager Fjends Skytteforening 192/00
16 140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening 192/00
16 128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening 192/00
16 139963 Noah Winther Them Skytteforening 192/00
16 126354 Loui Elbæk Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 192/00
16 120463 Peter Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 192/00
16 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening 192/00
26 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro 191/00
26 127288 Jack Strømager Karup Skytteforening 191/00
26 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening 191/00
26 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening 191/00
26 127770 Asbjørn Hasager Gjern Skyttekreds 191/00
26 131380 Jonas Stensgaard Arnborg Idrætsforening 191/00
26 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening 191/00
26 135419 Jonas Jensen Them Skytteforening 191/00
26 139252 Lærke Bech Olesen Fjends Skytteforening 191/00
26 138873 Gry Baadsgaard Raahede Skive skytteforening 191/00
26 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
37 139962 Nicklas Winther Them Skytteforening 190/00
37 137661 Magnus Søby Silkeborg Skyttekreds 190/00
37 130948 Jonas Glismand Gjern Skyttekreds 190/00
37 127201 Kristian E. Hald Gjern Skyttekreds 190/00
37 130652 Bjarke H. R. Poulsen Gjellerup Sdr. S G & I 190/00
37 118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening 190/00
37 138361 Christoffer Berg Vels Skyttekreds Bjerringbro 190/00
44 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro 189/00
44 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro 189/00
44 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening 189/00
47 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 188/00
47 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening 188/00
47 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I 188/00
47 135334 Simon Christensen Gjern Skyttekreds 188/00
47 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 188/00
47 140610 Casper Bæk Jensen Arnborg Idrætsforening 188/00
47 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening 188/00
47 139646 Oliver Philipsen Karup Skytteforening 188/00
55 139665 Viktor Luxhøj Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro 187/00
55 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening 187/00
55 137851 Simon Degn Ikast Skytteforening 187/00
55 139456 Mattis Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling 187/00
59 122333 Julie Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
59 139394 Kirstine Thorup Bjørnø Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
59 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening 186/00
59 139954 Mikkel Abildtrup Nickelsen Arnborg Idrætsforening 186/00
59 141633 Julie Helene Birkkjær Alminde Arnborg Idrætsforening 186/00
64 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 185/00
64 135424 Louie Wulf Lindgaard Them Skytteforening 185/00
64 123255 Victor Nordahl Kudsk Gjern Skyttekreds 185/00
67 139771 Charlotte Andersen Gjern Skyttekreds 184/00
67 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 184/00
67 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 184/00
67 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 184/00
67 136584 Valdemar Thedor Albæk Tjørring IF Skytteafdeling 184/00
67 138059 Marius Vesterby Fjends Skytteforening 184/00
67 139953 Joachim Falk Andreasen Arnborg Idrætsforening 184/00
74 127204 Melissa Junge Gjern Skyttekreds 183/00
74 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
74 139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening 183/00
74 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds 183/00
74 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro 183/00
74 135272 Johanne Krause Karup Skytteforening 183/00
74 139815 Mikkel Skov Lundquist Møldrup Skytteforening 183/00
81 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 181/00
81 138919 Bastien Kristiansen Silkeborg Skyttekreds 181/00
81 136488 Rasmus Rohde Thinggard Fjends Skytteforening 181/00
84 129090 Mathias Gjerulff Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 180/00
84 140050 Theodor Ho Viborg Skytteforening 180/00
84 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 180/00
84 139720 Peter Hummelhof Genz Gjellerup Sdr. S G & I 180/00
84 139667 Anne Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro 180/00
89 139666 Maja Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro 179/00
89 140661 Christian Holm Viborg Møldrup Skytteforening 179/00
89 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening 179/00
89 123252 Axel Petersen Gjern Skyttekreds 179/00
93 115218 Theis Junge Gjern Skyttekreds 175/00
93 137764 Jesse Sistermans Skarrild Idrætsforening 175/00
93 139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening 175/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 142134 Peter Sørensen Viborg Skytteforening 195/00
2 141534 Ulla Maja Hald Stisen Ulbjerg Skytteforening 193/00
3 140047 Aston Pedersen Viborg Skytteforening 189/00
3 139570 Nojus Bonevicius Skyttekreds Bjerringbro 189/00
5 139814 Malou Lerche Møldrup Skytteforening 186/00
5 140865 Oliver Fini Møller Pedersen Them Skytteforening 186/00
5 139774 Michelle Andersen Gjern Skyttekreds 186/00
8 131352 Asbjørn Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 185/00
8 140787 Anton Andersen Kjellerup Skytteforening 185/00
8 137895 Magnus Libach Sørensen Skive skytteforening 185/00
11 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 184/00
11 140972 Isabella Bach Vugs Gjern Skyttekreds 184/00
11 138039 Lea Kirstine Oxholm Gjern Skyttekreds 184/00
11 140046 Magne Jakobsen Viborg Skytteforening 184/00
15 140982 Toke Boel Øberg Viborg Skytteforening 183/00
15 139904 Kevin Frank Sørensen Hem Skytteforening 183/00
17 141638 Willian Pihl Mikkelsen Kjellerup Skytteforening 182/00
17 140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening 182/00
19 140915 Mikkel Strømager Karup Skytteforening 181/00
20 140008 Lucas k. Thomsen Møldrup Skytteforening 180/00
21 141441 Oskar Frederiksen Haderup Skytteforening 179/00
21 139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening 179/00
23 139698 Alberte Birkkjær Madsen Haderup Skytteforening 178/00
24 140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening 177/00
25 140225 Linas Rutkauskas Gjellerup Sdr. S G & I 175/00
25 131351 Hjalte Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 175/00
27 139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 173/00
28 140049 Malthe Bundgaard Viborg Skytteforening 172/00
29 139990 Magnus Andersen Aulum Skytteforening 171/00
30 139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening 170/00
30 137773 Jonatan Oxholm Rasmussen Gjern Skyttekreds 170/00
32 139239 Wiliam Biel Ikast Skytteforening 169/00
33 139989 Johan Weis Bæk Aulum Skytteforening 167/00
33 139746 Christian Nielsen Gjellerup Sdr. S G & I 167/00
35 138055 Frederik Bach Grøn Skarrild Idrætsforening 164/00
35 139209 Mads Majgaard Jørgensen Ikast Skytteforening 164/00
37 139180 Marie Pind Lavrsen Ikast Skytteforening 163/00
38 134682 Magnus Storbank Aulum Skytteforening 160/00
39 139179 Anders Kousgaard pind lavrsen Ikast Skytteforening 145/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 200/00
1 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/00
1 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200/00
1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
5 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
5 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 199/00
7 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 198/00
7 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 198/00
7 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening 198/00
10 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening 196/00
10 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 196/00
12 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 195/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 199/00
2 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 198/00
3 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 197/00
3 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 197/00
3 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 197/00
6 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
6 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 196/00
8 139430 Mille Therkelsen Haderup Skytteforening 194/00
8 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening 194/00
10 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 193/00
10 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 193/00
10 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 193/00
10 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 193/00
10 139902 Tobias Worm Karup Skytteforening 193/00
10 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
16 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 192/00
16 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds 192/00
16 105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds 192/00
16 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening 192/00
16 113235 Emil Spottog Jacobsen Them Skytteforening 192/00
21 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
21 122334 Oliver Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
23 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening 190/00
23 118086 Mikkel Juel Madsen Them Skytteforening 190/00
23 136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds 190/00
23 141848 Mathias Wiborg Hansen Viborg Skytteforening 190/00
27 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 189/00
27 120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
27 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
30 97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
30 135033 Jon S. H, Mikkelsen Fjends Skytteforening 188/00
30 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds 188/00
30 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening 188/00
34 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 187/00
34 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening 187/00
36 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 186/00
37 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening 185/00
38 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 184/00
38 124714 Patrik Jensen Gjern Skyttekreds 184/00
40 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I 183/00
41 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening 182/00
42 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 181/00
43 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening 180/00
43 118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 180/00
45 137767 Jimmy Vanschaik Skarrild Idrætsforening 179/00
46 127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro 177/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 199/00
2 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 198/00
3 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 197/00
4 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 196/00
4 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 196/00
4 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 196/00
7 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 193/00
7 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 193/00
9 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 192/00
9 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 192/00
9 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 192/00
12 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 191/00
12 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening 191/00
14 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 187/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 190/00
1 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 190/00
3 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 189/00
3 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
5 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
5 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 188/00
5 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 188/00
5 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 188/00
5 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 188/00
5 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 188/00
11 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 187/00
11 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 187/00
11 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 187/00
14 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 186/00
14 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
16 22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening 185/00
16 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 185/00
18 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 37051 Søren Hedegård Kristensen Skarrild Idrætsforening 187/00
2 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 184/00
3 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
4 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 182/00
5 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
5 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening 181/00
5 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 181/00
5 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 181/00
9 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 180/00
10 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds 179/00
11 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening 178/00
12 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 177/00
12 81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening 177/00
14 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 176/00
14 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 176/00
14 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening 176/00
14 37089 Peder B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 176/00
18 133889 Steffen Rytter Bengtsson Them Skytteforening 175/00
19 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 174/00
20 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 171/00
21 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening 170/00
22 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds 168/00
23 122639 Hans Chr. H. Kristensen Skarrild Idrætsforening 167/00
24 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds 163/00
25 111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening 160/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/00
1 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 200/00
1 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 200/00
5 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 199/00
5 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 199/00
5 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 199/00
5 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 199/00
9 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 198/00
9 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 198/00
9 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/00
9 119163 Mette Riishede Pedersen Them Skytteforening 198/00
9 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 198/00
14 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening 197/00
14 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 197/00
14 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening 197/00
14 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening 197/00
18 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening 196/00
19 32125 Mona Thomassen Tjørring IF Skytteafdeling 195/00
19 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
21 122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening 194/00
21 19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening 194/00
23 107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening 187/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
2 75845 Kristian Lynggaard Viborg Skytteforening 199/00
3 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening 198/00
3 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 198/00
3 130408 Lennart Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 198/00
6 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 197/00
6 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening 197/00
6 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
6 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 197/00
6 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds 197/00
6 32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening 197/00
12 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 196/00
13 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds 195/00
13 95184 Richardt H. Hoffmann Them Skytteforening 195/00
13 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 195/00
13 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 195/00
13 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening 195/00
18 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening 194/00
18 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening 194/00
18 136544 Lars Engedal Them Skytteforening 194/00
21 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 193/00
21 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 193/00
23 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening 192/00
23 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 192/00
23 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
26 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening 191/00
27 30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening 190/00
27 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 190/00
29 112652 Heidi Klug Pedersen Gjellerup Sdr. S G & I 189/00
30 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro 184/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening 196/00
2 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
3 140004 Michael Sand Kristensen Haderup Skytteforening 194/00
3 139828 Søs Worm Karup Skytteforening 194/00
5 138171 Maria holm Jensen Kjellerup Skytteforening 193/00
5 118337 Jann Pedersen Them Skytteforening 193/00
7 22198 Thim Nielsen Gjern Skyttekreds 192/00
7 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening 192/00
7 120907 Helga Glud Karup Skytteforening 192/00
7 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening 192/00
11 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
11 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
11 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening 191/00
11 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 191/00
11 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening 191/00
11 21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening 191/00
11 135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening 191/00
11 139454 Robert Bech Olesen Fjends Skytteforening 191/00
19 139964 Henning Winther Them Skytteforening 190/00
19 137600 Hans Christian Larsen Silkeborg Skyttekreds 190/00
19 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening 190/00
22 140648 Anita Iversen Skive skytteforening 189/00
22 109408 Emil Vorre Møldrup Skytteforening 189/00
22 89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening 189/00
22 122335 Thomas Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
26 32960 Allan Fiskbæk Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
26 133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening 188/00
26 132710 Line Tofteby Hansen Gjern Skyttekreds 188/00
29 139772 Søren Andersen Gjern Skyttekreds 187/00
29 139773 Kristina Andersen Gjern Skyttekreds 187/00
29 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
29 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
29 139959 Tony Betzer Them Skytteforening 187/00
29 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening 187/00
29 140009 Pelle Frederik Liljendal Møldrup Skytteforening 187/00
29 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds 187/00
37 136048 Per Pedersen Skarrild Idrætsforening 186/00
37 136118 Lene Bejer Damgaard Viborg Skytteforening 186/00
37 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening 186/00
37 139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening 186/00
41 135469 Thomas Heesgaard Skarrild Idrætsforening 185/00
41 22558 Jacob Kudsk Gjern Skyttekreds 185/00
43 137986 Heidi Andersen Skive skytteforening 184/00
43 140070 Simon Moose Højer-Simonsen Fjends Skytteforening 184/00
45 141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening 183/00
45 139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening 183/00
45 128681 Henning Schacksen Møldrup Skytteforening 183/00
45 139737 Jane K.L. Thomsen Karup Skytteforening 183/00
45 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening 183/00
45 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 183/00
51 127043 Mathias Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
52 19054 Helle I. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 180/00
52 107833 Nick Ingerslev Møldrup Skytteforening 180/00
52 128680 Biger Oromaa Møldrup Skytteforening 180/00
55 139491 Thomas Jensen Gjern Skyttekreds 179/00
56 139816 Steen Bohnstedt-Pedersen Møldrup Skytteforening 178/00
57 136327 Glenn Dalen Skarrild Idrætsforening 176/00
58 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 174/00
58 139826 Bettina Virenfeldt Fjends Skytteforening 174/00
58 139333 Brian Rasmussen Tjørring IF Skytteafdeling 174/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 200/00
1 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 200/00
3 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening 199/00
3 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 199/00
3 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 199/00
3 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/00
3 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 199/00
3 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 199/00
9 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 198/00
9 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening 198/00
11 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 197/00
11 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 197/00
13 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 196/00
13 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 196/00
13 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening 196/00
16 97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening 195/00
16 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
16 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 195/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/00
2 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 196/00
2 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds 196/00
2 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening 196/00
5 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 195/00
5 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 195/00
5 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 195/00
5 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening 195/00
9 102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 194/00
9 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening 194/00
11 37194 Jan Christensen Skarrild Idrætsforening 193/00
11 21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds 193/00
13 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 192/00
14 32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
15 32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
15 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 190/00
17 27509 Niels Hansen Hem Skytteforening 189/00
17 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening 189/00
19 21881 Jens Kjær Them Skytteforening 187/00
20 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
21 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 176/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 195/00
2 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro 194/00
2 27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening 194/00
4 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
4 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening 193/00
6 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening 192/00
6 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 192/00
8 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening 191/00
8 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening 191/00
8 136577 Gert Børsting Jensen Gjern Skyttekreds 191/00
11 37199 Ingolf Lund Skarrild Idrætsforening 190/00
11 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening 190/00
11 112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
11 104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
15 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 189/00
16 140194 Karl Erik Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
16 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
18 29809 Peter Bay Haderup Skytteforening 187/00
18 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening 187/00
18 27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening 187/00
18 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
18 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening 187/00
18 140197 Egon Riis Jensen Gjern Skyttekreds 187/00
24 22461 Kim Havrum Gjern Skyttekreds 186/00
24 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening 186/00
24 102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
27 32080 Niels Poulsen Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
27 102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
29 102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling 184/00
29 102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 184/00
31 103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling 182/00
31 136259 Jens Christensen Haderup Skytteforening 182/00
31 27998 Inga Jensen Skive skytteforening 182/00
34 103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling 181/00
34 103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 181/00
36 139984 Svend Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling 180/00
36 102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling 180/00
36 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds 180/00
39 135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 179/00
39 137367 Kresten Laursen Tjørring IF Skytteafdeling 179/00
41 107274 Egon Holst Tjørring IF Skytteafdeling 178/00
41 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds 178/00
43 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening 177/00
44 127771 Orla Edelberg Nielsen Gjern Skyttekreds 176/00
45 135527 Flemming Vejvad Tjørring IF Skytteafdeling 173/00
45 108720 Erik Lindegaard Tjørring IF Skytteafdeling 173/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening 200/00
1 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 200/00
3 140677 Ditte Hende Jensen Kjellerup Skytteforening 199/00
3 110589 Helle Willum Arnborg Idrætsforening 199/00
3 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 199/00
3 139112 Berith Janner Borved Viborg Skytteforening 199/00
7 137459 Christoffer Kristensen Viborg Skytteforening 198/00
7 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 198/00
7 32792 Christian Gregersen Arnborg Idrætsforening 198/00
7 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 198/00
11 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/00
11 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening 197/00
11 127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening 197/00
14 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening 196/00
14 130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/00
14 109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening 196/00
14 136508 Nikolaj Beck Pedersen Viborg Skytteforening 196/00
14 123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 196/00
14 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening 196/00
14 122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening 196/00
21 19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening 195/00
21 12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening 195/00
21 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening 195/00
21 133525 Karina Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 195/00
21 87574 Jesper Christensen Ikast Skytteforening 195/00
21 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening 195/00
21 140022 Birgit Kallestrup Kjellerup Skytteforening 195/00
21 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 195/00
21 139885 Kurt Westphal Karup Skytteforening 195/00
30 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 194/00
30 141645 Marcus Jamie Frank Viborg Skytteforening 194/00
30 135568 Tina Blæsbjerg Ikast Skytteforening 194/00
30 139176 Tina Jordan Ikast Skytteforening 194/00
30 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 194/00
30 122834 Kjeld Nielsen Møldrup Skytteforening 194/00
30 31334 Hans Erik Dörr Kjellerup Skytteforening 194/00
30 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 194/00
38 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 193/00
38 138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening 193/00
38 123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 193/00
38 127455 Ulrik S. Andersen Gjern Skyttekreds 193/00
38 122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
38 122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
38 139663 Torben Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro 193/00
38 140051 Leif Pedersen Viborg Skytteforening 193/00
46 127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
46 19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
46 139738 Natascha Milan Hoffmann Karup Skytteforening 192/00
46 122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
46 141639 Niels Pihl Lorentzen Kjellerup Skytteforening 192/00
46 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 192/00
46 122838 Jull Ebbesen Jensen Møldrup Skytteforening 192/00
53 122856 Poul Erik Ebbesen Møldrup Skytteforening 191/00
53 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening 191/00
53 19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 191/00
53 122360 Gunnar Moustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
53 19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
58 122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
58 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
58 18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds 190/00
58 123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 190/00
58 122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening 190/00
63 141500 Tejn Christensen Møldrup Skytteforening 189/00
63 83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening 189/00
63 123320 Hans Iver Lyngsø Ulbjerg Skytteforening 189/00
63 127031 Henning Kragh Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
63 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 189/00
63 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro 189/00
69 122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
69 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening 188/00
69 32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening 188/00
69 122849 Viggo Busk Møldrup Skytteforening 188/00
69 126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening 188/00
69 122846 Leif Nielsen Møldrup Skytteforening 188/00
69 139210 Helle Majgaard Ikast Skytteforening 188/00
69 19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 188/00
77 122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening 187/00
77 122852 Niels H. Nielsen Møldrup Skytteforening 187/00
77 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening 187/00
77 122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
77 140804 Ernst Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
77 137969 Kurt F. Jørgensen Karup Skytteforening 187/00
83 139572 Kennet Lindegaard Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
83 19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
83 19354 Henning Thuesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
83 122853 Bent Skovbo Andersen Møldrup Skytteforening 186/00
83 139743 Ole Preben Madsen Haderup Skytteforening 186/00
83 137457 Mikkel S. T. Andersen Viborg Skytteforening 186/00
89 140216 Finn Erling Bitsch Viborg Skytteforening 185/00
89 125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
89 140805 Per Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
89 108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 185/00
93 135757 Bjarne Larsen Møldrup Skytteforening 184/00
93 137789 Ulla Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
93 123501 Bente Carne PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 184/00
93 139211 Rene Bach Jørgensen Ikast Skytteforening 184/00
97 122858 Erik Bach Møldrup Skytteforening 183/00
98 126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
99 129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/00
99 132492 Oliver R Hansen Skarrild Idrætsforening 181/00
99 122835 Vagn Sørensen Møldrup Skytteforening 181/00
99 139886 Børge Jensen Karup Skytteforening 181/00
99 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
104 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro 180/00
104 122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening 180/00
104 142049 Kjeld Petersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/00
104 139700 Thim M. Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening 180/00
108 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro 178/00

Til toppen