Karup stævne 2020, Pistol og Luftpistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening 2H 1 262.0 262.0 Mesterskab
86797 Leif Ravn Hem Skytteforening 2H 1 258.0 258.0 Hovedskydning
117626 Henrik Høgh Christiansen Tjørring IF Skytteafdeling 1H 3 169.0 169.0 Hovedskydning
27601 Niels Lund Hem Skytteforening 1H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
27601 Niels Lund Hem Skytteforening 1H 2 269.0 269.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 1H 2 268.0 268.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 1H 2 268.0 268.0 Hovedskydning
134725 Erik Albrecht Schollert Ikast Skytteforening 2H 3 207.0 207.0 Hovedskydning
134725 Erik Albrecht Schollert Ikast Skytteforening 2H 3 207.0 207.0 Mesterskab
31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening 2H 1 272.0 272.0 Hovedskydning
87571 Anders Diget Ikast Skytteforening 2H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
87571 Anders Diget Ikast Skytteforening 2H 2 260.0 260.0 Mesterskab
31699 Henning Ørregaard Ikast Skytteforening 2H 2 262.0 262.0 Hovedskydning
31699 Henning Ørregaard Ikast Skytteforening 2H 2 256.0 256.0 Mesterskab
114325 Torben Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 1H 3 256.0 256.0 Hovedskydning
120793 Irina Ustinova Tjørring IF Skytteafdeling 1H 2 251.0 251.0 Hovedskydning
131265 Stig Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 2H 3 217.0 217.0 Hovedskydning
140431 Alex Bækgaard Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 1H 3 249.0 249.0 Hovedskydning
31309 Keld Jeppesen Aulum Skytteforening 1H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
31309 Keld Jeppesen Aulum Skytteforening 1H 1 279.0 279.0 Mesterskab
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 1H 3 261.0 261.0 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 1H 3 257.0 257.0 Mesterskab
119496 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening 1H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
119496 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening 1H 1 272.0 272.0 Mesterskab
29893 Jan Mortensen Aulum Skytteforening 1H 1 287.0 287.0 Hovedskydning
29893 Jan Mortensen Aulum Skytteforening 1H 1 271.0 271.0 Mesterskab
19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening 2H 2 251.0 251.0 Hovedskydning
19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening 2H 2 255.0 255.0 Mesterskab
30093 Michael Stephensen Aulum Skytteforening 1H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
30093 Michael Stephensen Aulum Skytteforening 1H 1 266.0 266.0 Mesterskab
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF 2H 2 248.0 248.0 Hovedskydning
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF 2H 2 237.0 237.0 Mesterskab
135169 Steen Jørgen Petersen Skytteklubben DSB/ASF 2H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
135169 Steen Jørgen Petersen Skytteklubben DSB/ASF 2H 2 263.0 263.0 Mesterskab
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 1H 2 248.0 248.0 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 1H 2 258.0 258.0 Mesterskab
22284 Per Harboe Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening 1H 3 247.0 247.0 Hovedskydning
22284 Per Harboe Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening 1H 3 239.0 239.0 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 2H 1 272.0 272.0 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 2H 1 275.0 275.0 Mesterskab
132408 Johnny Birkelund Madsen Karup Skytteforening 1H 1 265.0 265.0 Hovedskydning
140195 Mila Christiansen Lind Skytteforening 1H 2 239.0 239.0 Hovedskydning

Til toppen