Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Pistolterræn Skallebølle (TerrænPistol) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Bullerup Skyttekreds
Dalum Skytteforening
Esbjerg Skyttekreds
Knabstrup Skytteforening
Korsør Skytteforening
Lunde Sg&I
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
Midtfyns Pistolskytteforening
Odense Skyttekreds
Ribe Skyttekreds
Skytteklubben DSB/ASF
Strøby Skytteforening
Tved Skyttekreds
Vejle Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
47330
Anne Sofie Rosenlund
Vissenbjerg Skytteforening
TP1
66.000
49.000
Hovedskydning
136697
Mikkel Andersen
Vissenbjerg Skytteforening
TP4
28.000
21.000
Hovedskydning
133537
Jan Haastrup
Esbjerg Skyttekreds
TP4
32.000
24.000
Hovedskydning
81303
Peder Rahbek Østergaard
Midtfyns Pistolskytteforening
TP3
43.000
32.000
Hovedskydning
131158
Morten Damgaard Steffensen
Tved Skyttekreds
TP4
46.000
34.000
Hovedskydning
96480
Aksel Damgård Steffensen
Tved Skyttekreds
JUN
34.000
25.000
Hovedskydning
120600
Kurt Petersen
Knabstrup Skytteforening
TP2
51.000
38.000
Hovedskydning
119966
Brian S. Pedersen
Knabstrup Skytteforening
TP2
44.000
32.000
Hovedskydning
119518
Anders Lykke Christensen
Skytteklubben DSB/ASF
TP3
42.000
31.000
Hovedskydning
118273
Allan Riemer
Knabstrup Skytteforening
TP2
31.000
23.000
Hovedskydning
122815
Matis Helbo
Knabstrup Skytteforening
JUN
43.000
32.000
Hovedskydning
55952
Karina Molich
Korsør Skytteforening
TP3
50.000
37.000
Hovedskydning
90306
Annette Winther
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
TP2
48.000
35.000
Hovedskydning
127070
Eva Hviid Christensen
Østbirk Pistol Skytter
TP3
46.000
34.000
Hovedskydning
102026
Steen Pedersen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
TP4
40.000
29.000
Hovedskydning
47466
Sten Rasmussen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
TP4
29.000
21.000
Hovedskydning
89230
Leif Vesterlund
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
TP4
34.000
25.000
Hovedskydning
51246
Klaus Mørkeberg
Bullerup Skyttekreds
TP2
37.000
27.000
Hovedskydning
122680
Ulla Larsen
Bullerup Skyttekreds
TP4
19.000
14.000
Hovedskydning
85054
Lasse Milling Eriksen
Lunde Sg&I
TP2
30.000
22.000
Hovedskydning
51010
Egon Nielsen
Bullerup Skyttekreds
TP4
31.000
23.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
TP1
63.000
46.000
Hovedskydning
130195
Line Sørensen Haue
Lunde Sg&I
TP4
22.000
16.000
Hovedskydning
46357
Jesper Christensen
Lunde Sg&I
TP2
68.000
50.000
Hovedskydning
135588
Niels Riise
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
TP4
29.000
21.000
Hovedskydning
107292
Willy Friis
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
TP4
44.000
32.000
Hovedskydning
126520
Peter Frimuth Hansen
Dalum Skytteforening
TP3
43.000
32.000
Hovedskydning
117406
Magnus Juul Nordstrøm
Dalum Skytteforening
TP4
65.000
48.000
Hovedskydning
130450
Finn Mose
Dalum Skytteforening
TP4
27.000
20.000
Hovedskydning
21143
John Walker
Vejle Skytteforening
TP2
21.000
15.000
Hovedskydning
88097
Jørn Rasmussen
Vejle Skytteforening
TP3
22.000
16.000
Hovedskydning
86746
Anders Frimuth Kristensen
Dalum Skytteforening
TP2
63.000
46.000
Hovedskydning
117404
Ken Kay
Dalum Skytteforening
TP4
55.000
40.000
Hovedskydning
51581
Per Michael Elmose
Dalum Skytteforening
TP2
58.000
43.000
Hovedskydning
52072
Benny Jensen
Dalum Skytteforening
TP3
36.000
26.000
Hovedskydning
137210
Brian Hauge Rehmeier
Ølsted Skytteforening
TP3
21.000
15.000
Hovedskydning
133763
Kristian Karlsen
Ølsted Skytteforening
JUN
21.000
15.000
Hovedskydning
20984
Nathasja Juul
Ølsted Skytteforening
TP2
59.000
43.000
Hovedskydning
121679
John Christian Gerhauge
Ølsted Skytteforening
TP2
46.000
34.000
Hovedskydning
52034
Flemming Buch
Odense Skyttekreds
TP3
46.000
34.000
Hovedskydning
51937
Michael Æ. Buch
Odense Skyttekreds
TP2
55.000
40.000
Hovedskydning
114770
Jørgen Steinicke
Ølsted Skytteforening
TP3
44.000
32.000
Hovedskydning
81109
John Harry Nielsen
Ørnhøj Skytteforening
TP2
61.000
45.000
Hovedskydning
122103
Henrik Sjang Davidsen
Skytteklubben DSB/ASF
TP1
65.000
48.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Ribe Skyttekreds
TP1
74.000
54.000
Hovedskydning
59742
Henrik Korngaard
Strøby Skytteforening
TP3
38.000
28.000
Hovedskydning
59745
Helle Korngaard
Strøby Skytteforening
TP3
30.000
22.000
Hovedskydning
130273
Martin Tyllesen
Vissenbjerg Skytteforening
TP3
52.000
38.000
Hovedskydning
121613
Carsten Jensen
Vejle Skytteforening
TP4
37.000
27.000
Hovedskydning
121612
Brian Holm
Vejle Skytteforening
TP3
35.000
26.000
Hovedskydning
105816
Kenneth Andersen
Vissenbjerg Skytteforening
TP1
65.000
48.000
Hovedskydning
20666
Jesper Larsen
Ølsted Skytteforening
TP1
71.000
52.000
Hovedskydning
103432
Ulrik Grodt
Ølsted Skytteforening
TP1
63.000
46.000
Hovedskydning
91723
Jan Røjkjær
Odense Skyttekreds
TP2
54.000
40.000
Hovedskydning
Til toppen