PRÆMIESKYDNING THEM SKYTTEFORENING (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
141825 Viggo Lauridsen Them Skytteforening BK4 196.0 196.0 Hovedskydning
113232 Aksel Slot Rasmussen Them Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
113232 Aksel Slot Rasmussen Them Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening J1 186.0 186.0 Hovedskydning
91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
141017 Helle Andresen Them Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
141017 Helle Andresen Them Skytteforening Å3 191.0 191.0 Mesterskab
130970 William H. Troelsen Them Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
130970 William H. Troelsen Them Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
142110 Mollie Drejer Carøe Them Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
139965 Elfi Olga betzer Elgaard Them Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening Å3 165.0 165.0 Mesterskab
135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
139959 Tony Betzer Them Skytteforening Å3 179.0 179.0 Hovedskydning
113235 Emil Spottog Jacobsen Them Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
113235 Emil Spottog Jacobsen Them Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
141523 Bastian Bæk Them Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
110909 Carsten Mikkelsen Ry-Emborg Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
110909 Carsten Mikkelsen Ry-Emborg Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
140862 Mette Sloth Andersen Them Skytteforening Å3 195.0 195.0 Hovedskydning
140862 Mette Sloth Andersen Them Skytteforening Å3 191.0 191.0 Mesterskab
135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening Å3 187.0 187.0 Mesterskab
21856 Lauge Clausen Them Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å3 190.0 190.0 Mesterskab
118086 Mikkel Juel Madsen Them Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening SE2 186.0 186.0 Mesterskab
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Mesterskab
141826 Amina Ziga Them Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
141826 Amina Ziga Them Skytteforening BK4 198.0 198.0 Mesterskab
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening SE3 182.0 182.0 Mesterskab
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Mesterskab
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Mesterskab
139963 Noah Winther Them Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
139963 Noah Winther Them Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Mesterskab
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening Å1 193.0 193.0 Hovedskydning
113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening Å1 193.0 193.0 Mesterskab
117135 Brian nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
117135 Brian nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 184.0 184.0 Mesterskab
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Mesterskab
118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Mesterskab
138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds J2 191.0 191.0 Mesterskab
139962 Nicklas Winther Them Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
139962 Nicklas Winther Them Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
139961 Naja Winther Them Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
139961 Naja Winther Them Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 161.0 161.0 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 166.0 166.0 Mesterskab
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
140864 Frederikke Trærup Politowski Them Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
140864 Frederikke Trærup Politowski Them Skytteforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds BK3 182.0 182.0 Mesterskab
140860 Thor Rytter Larsen Them Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
140860 Thor Rytter Larsen Them Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds Å3 176.0 176.0 Hovedskydning
140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds Å3 179.0 179.0 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Mesterskab
97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Mesterskab
132710 Line Tofteby Hansen Gjern Skyttekreds Å3 179.0 179.0 Hovedskydning
132710 Line Tofteby Hansen Gjern Skyttekreds Å3 180.0 180.0 Mesterskab
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 198.0 198.0 Mesterskab
121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds ST3 160.0 160.0 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab

Til toppen