Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Mesterrække 2020 | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Sønderjylland Petanque Double 2020
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Bemærkninger
Pulje oversigt
Mesterrække 2020
Pulje 1
Ballum IF 1
-
Aaig 1
-
Bov IF 1
-
Bredebro IF 2
-
Fårhus B&U 1
-
Hjordkær U & I 1
Pulje 2
Bredebro IF 1
-
Aaig 2
-
Felsted 1
-
Ballum IF 2
-
Bredebro IF 3
-
Ældre Sagen Haderslev 1
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107089
Komplet kampprogram
Mesterrække 2020
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
792106
Onsdag
18-03-20
Ballum IF 1
-
Bov IF 1
Spillested
Ballum Skole
0 - 3
(18 - 19)
792107
Onsdag
18-03-20
Bredebro IF 2
-
Fårhus B&U 1
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792108
Onsdag
18-03-20
Hjordkær U & I 1
-
Aaig 1
Spillested
Hjordkær Hallen
792136
Onsdag
18-03-20
Ballum IF 2
-
Bredebro IF 1
Spillested
Ballum Skole
792137
Onsdag
18-03-20
Bredebro IF 3
-
Felsted 1
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792138
Onsdag
18-03-20
Ældre Sagen Haderslev 1
-
Aaig 2
Spillested
Haderslev Idrætscenter
792139
Onsdag
01-04-20
Felsted 1
-
Ballum IF 2
Spillested
Felstedhallen
792140
Onsdag
01-04-20
Aaig 2
-
Bredebro IF 3
Spillested
Aabenraa Stadion
792141
Onsdag
01-04-20
Bredebro IF 1
-
Ældre Sagen Haderslev 1
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792109
Onsdag
01-04-20
Fårhus B&U 1
-
Ballum IF 1
Spillested
Fårhus Forsamlingshus
792110
Onsdag
01-04-20
Aaig 1
-
Bredebro IF 2
Spillested
Aabenraa Stadion
792111
Onsdag
01-04-20
Bov IF 1
-
Hjordkær U & I 1
Spillested
BOV IF Tennis og petanque baner
792112
Onsdag
15-04-20
Bredebro IF 2
-
Hjordkær U & I 1
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792113
Onsdag
15-04-20
Bov IF 1
-
Fårhus B&U 1
Spillested
BOV IF Tennis og petanque baner
792114
Onsdag
15-04-20
Ballum IF 1
-
Aaig 1
Spillested
Ballum Skole
792142
Onsdag
15-04-20
Bredebro IF 3
-
Ældre Sagen Haderslev 1
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792143
Onsdag
15-04-20
Bredebro IF 1
-
Felsted 1
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792144
Onsdag
15-04-20
Ballum IF 2
-
Aaig 2
Spillested
Ballum Skole
792145
Onsdag
29-04-20
Ballum IF 2
-
Bredebro IF 3
Spillested
Ballum Skole
792146
Onsdag
29-04-20
Ældre Sagen Haderslev 1
-
Felsted 1
Spillested
Haderslev Idrætscenter
792147
Onsdag
29-04-20
Aaig 2
-
Bredebro IF 1
Spillested
Aabenraa Stadion
792115
Onsdag
29-04-20
Ballum IF 1
-
Bredebro IF 2
Spillested
Ballum Skole
792116
Onsdag
29-04-20
Hjordkær U & I 1
-
Fårhus B&U 1
Spillested
Hjordkær Hallen
792117
Onsdag
29-04-20
Aaig 1
-
Bov IF 1
Spillested
Aabenraa Stadion
792118
Onsdag
13-05-20
Bredebro IF 2
-
Bov IF 1
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792119
Onsdag
13-05-20
Fårhus B&U 1
-
Aaig 1
Spillested
Fårhus Forsamlingshus
792120
Onsdag
13-05-20
Hjordkær U & I 1
-
Ballum IF 1
Spillested
Hjordkær Hallen
792148
Onsdag
13-05-20
Bredebro IF 3
-
Bredebro IF 1
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792149
Onsdag
13-05-20
Felsted 1
-
Aaig 2
Spillested
Felstedhallen
792150
Onsdag
13-05-20
Ældre Sagen Haderslev 1
-
Ballum IF 2
Spillested
Haderslev Idrætscenter
792151
Onsdag
27-05-20
Bredebro IF 1
-
Ballum IF 2
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792152
Onsdag
27-05-20
Felsted 1
-
Bredebro IF 3
Spillested
Felstedhallen
792153
Onsdag
27-05-20
Aaig 2
-
Ældre Sagen Haderslev 1
Spillested
Aabenraa Stadion
792121
Onsdag
27-05-20
Bov IF 1
-
Ballum IF 1
Spillested
BOV IF Tennis og petanque baner
792122
Onsdag
27-05-20
Fårhus B&U 1
-
Bredebro IF 2
Spillested
Fårhus Forsamlingshus
792123
Onsdag
27-05-20
Aaig 1
-
Hjordkær U & I 1
Spillested
Aabenraa Stadion
792124
Onsdag
10-06-20
Ballum IF 1
-
Fårhus B&U 1
Spillested
Ballum Skole
792125
Onsdag
10-06-20
Bredebro IF 2
-
Aaig 1
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792126
Onsdag
10-06-20
Hjordkær U & I 1
-
Bov IF 1
Spillested
Hjordkær Hallen
792154
Onsdag
10-06-20
Ballum IF 2
-
Felsted 1
Spillested
Ballum Skole
792155
Onsdag
10-06-20
Bredebro IF 3
-
Aaig 2
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792156
Onsdag
10-06-20
Ældre Sagen Haderslev 1
-
Bredebro IF 1
Spillested
Haderslev Idrætscenter
792157
Onsdag
24-06-20
Ældre Sagen Haderslev 1
-
Bredebro IF 3
Spillested
Haderslev Idrætscenter
792158
Onsdag
24-06-20
Felsted 1
-
Bredebro IF 1
Spillested
Felstedhallen
792159
Onsdag
24-06-20
Aaig 2
-
Ballum IF 2
Spillested
Aabenraa Stadion
792127
Onsdag
24-06-20
Hjordkær U & I 1
-
Bredebro IF 2
Spillested
Hjordkær Hallen
792128
Onsdag
24-06-20
Fårhus B&U 1
-
Bov IF 1
Spillested
Fårhus Forsamlingshus
792129
Onsdag
24-06-20
Aaig 1
-
Ballum IF 1
Spillested
Aabenraa Stadion
792130
Onsdag
08-07-20
Bredebro IF 2
-
Ballum IF 1
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792131
Onsdag
08-07-20
Fårhus B&U 1
-
Hjordkær U & I 1
Spillested
Fårhus Forsamlingshus
792132
Onsdag
08-07-20
Bov IF 1
-
Aaig 1
Spillested
BOV IF Tennis og petanque baner
792160
Onsdag
08-07-20
Bredebro IF 3
-
Ballum IF 2
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792161
Onsdag
08-07-20
Felsted 1
-
Ældre Sagen Haderslev 1
Spillested
Felstedhallen
792162
Onsdag
08-07-20
Bredebro IF 1
-
Aaig 2
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792163
Onsdag
15-07-20
Bredebro IF 1
-
Bredebro IF 3
Spillested
Bredebro Idrætscenter
792164
Onsdag
15-07-20
Aaig 2
-
Felsted 1
Spillested
Aabenraa Stadion
792165
Onsdag
15-07-20
Ballum IF 2
-
Ældre Sagen Haderslev 1
Spillested
Ballum Skole
792133
Onsdag
15-07-20
Bov IF 1
-
Bredebro IF 2
Spillested
BOV IF Tennis og petanque baner
792134
Onsdag
15-07-20
Aaig 1
-
Fårhus B&U 1
Spillested
Aabenraa Stadion
792135
Onsdag
15-07-20
Ballum IF 1
-
Hjordkær U & I 1
Spillested
Ballum Skole
Til toppen