Mesterrække 2020 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sønderjylland Petanque Double 2020
Turneringsansvarlige
Conny Wolff Tlf: 29614591 / 29614591

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107089

Komplet kampprogram


Mesterrække 2020

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Onsdag 18-03-20 Ballum IF 1 - Bov IF 1 0 - 3
(18 - 19)
Onsdag 18-03-20 Bredebro IF 2 - Fårhus B&U 1
Onsdag 18-03-20 Hjordkær U & I 1 - Aaig 1
Onsdag 18-03-20 Ballum IF 2 - Bredebro IF 1
Onsdag 18-03-20 Bredebro IF 3 - Felsted 1
Onsdag 18-03-20 Ældre Sagen Haderslev 1 - Aaig 2
Onsdag 01-04-20 Felsted 1 - Ballum IF 2
Onsdag 01-04-20 Aaig 2 - Bredebro IF 3
Onsdag 01-04-20 Bredebro IF 1 - Ældre Sagen Haderslev 1
Onsdag 01-04-20 Fårhus B&U 1 - Ballum IF 1
Onsdag 01-04-20 Aaig 1 - Bredebro IF 2
Onsdag 01-04-20 Bov IF 1 - Hjordkær U & I 1
Onsdag 15-04-20 Bredebro IF 2 - Hjordkær U & I 1
Onsdag 15-04-20 Bov IF 1 - Fårhus B&U 1
Onsdag 15-04-20 Ballum IF 1 - Aaig 1
Onsdag 15-04-20 Bredebro IF 3 - Ældre Sagen Haderslev 1
Onsdag 15-04-20 Bredebro IF 1 - Felsted 1
Onsdag 15-04-20 Ballum IF 2 - Aaig 2
Onsdag 29-04-20 Ballum IF 2 - Bredebro IF 3
Onsdag 29-04-20 Ældre Sagen Haderslev 1 - Felsted 1
Onsdag 29-04-20 Aaig 2 - Bredebro IF 1
Onsdag 29-04-20 Ballum IF 1 - Bredebro IF 2
Onsdag 29-04-20 Hjordkær U & I 1 - Fårhus B&U 1
Onsdag 29-04-20 Aaig 1 - Bov IF 1
Onsdag 13-05-20 Bredebro IF 2 - Bov IF 1
Onsdag 13-05-20 Fårhus B&U 1 - Aaig 1
Onsdag 13-05-20 Hjordkær U & I 1 - Ballum IF 1
Onsdag 13-05-20 Bredebro IF 3 - Bredebro IF 1
Onsdag 13-05-20 Felsted 1 - Aaig 2
Onsdag 13-05-20 Ældre Sagen Haderslev 1 - Ballum IF 2
Onsdag 27-05-20 Bredebro IF 1 - Ballum IF 2
Onsdag 27-05-20 Felsted 1 - Bredebro IF 3
Onsdag 27-05-20 Aaig 2 - Ældre Sagen Haderslev 1
Onsdag 27-05-20 Bov IF 1 - Ballum IF 1
Onsdag 27-05-20 Fårhus B&U 1 - Bredebro IF 2
Onsdag 27-05-20 Aaig 1 - Hjordkær U & I 1
Onsdag 10-06-20 Ballum IF 1 - Fårhus B&U 1
Onsdag 10-06-20 Bredebro IF 2 - Aaig 1
Onsdag 10-06-20 Hjordkær U & I 1 - Bov IF 1
Onsdag 10-06-20 Ballum IF 2 - Felsted 1
Onsdag 10-06-20 Bredebro IF 3 - Aaig 2
Onsdag 10-06-20 Ældre Sagen Haderslev 1 - Bredebro IF 1
Onsdag 24-06-20 Ældre Sagen Haderslev 1 - Bredebro IF 3
Onsdag 24-06-20 Felsted 1 - Bredebro IF 1
Onsdag 24-06-20 Aaig 2 - Ballum IF 2
Onsdag 24-06-20 Hjordkær U & I 1 - Bredebro IF 2
Onsdag 24-06-20 Fårhus B&U 1 - Bov IF 1
Onsdag 24-06-20 Aaig 1 - Ballum IF 1
Onsdag 08-07-20 Bredebro IF 2 - Ballum IF 1
Onsdag 08-07-20 Fårhus B&U 1 - Hjordkær U & I 1
Onsdag 08-07-20 Bov IF 1 - Aaig 1
Onsdag 08-07-20 Bredebro IF 3 - Ballum IF 2
Onsdag 08-07-20 Felsted 1 - Ældre Sagen Haderslev 1
Onsdag 08-07-20 Bredebro IF 1 - Aaig 2
Onsdag 15-07-20 Bredebro IF 1 - Bredebro IF 3
Onsdag 15-07-20 Aaig 2 - Felsted 1
Onsdag 15-07-20 Ballum IF 2 - Ældre Sagen Haderslev 1
Onsdag 15-07-20 Bov IF 1 - Bredebro IF 2
Onsdag 15-07-20 Aaig 1 - Fårhus B&U 1
Onsdag 15-07-20 Ballum IF 1 - Hjordkær U & I 1

Til toppen