Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet)(2x7min.) | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
3- og 5-mands, efterårets 1. spillerunde
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet)(2x7min.)
RB 06
-
Pulje 1
Raklev G&I 2
-
Kalundborg GB
-
Raklev G&I 1
-
Tømmerup 1
-
Tømmerup 2
-
Pulje 2
Rørby-Værslev
-
Tuse IF 2
-
Høng
-
Tuse IF 1
-
Føllenslev-S.
-
Pulje 3
Holbæk B&I 2
-
Svinninge IF
-
Mørkøv IF U9
-
Holbæk B&I 3
-
Svinninge IF 2
-
Pulje 4
Sorø Freja
-
Benløse IF
-
Slagelse B&I
-
Vestermose If
-
FC Storebælt
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107337
Komplet kampprogram
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet)(2x7min.)
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
819425
Søndag
30-08-20
10:00
Tømmerup 1
-
Tømmerup 2
Spillested
Munkesø Stadion
- Munkesø Stadion, Bane 1
819426
Søndag
30-08-20
10:00
Raklev G&I 1
-
Raklev G&I 2
Spillested
Munkesø Stadion
- Munkesø Stadion, Bane 2
2 - 0
819435
Søndag
30-08-20
10:00
Tuse IF 1
-
Tuse IF 2
Spillested
Firhøjhallen
- FirhøjHallen, Bane 1
1 - 3
819436
Søndag
30-08-20
10:00
Føllenslev-S.
-
Rørby-Værslev
Spillested
Firhøjhallen
- FirhøjHallen, Bane 2
1 - 1
819445
Søndag
30-08-20
10:00
Holbæk B&I 2
-
Holbæk B&I 3
Spillested
Mørkøv Hallen
- Mørkøv, Bane 1
4 - 0
819446
Søndag
30-08-20
10:00
Mørkøv IF U9
-
Svinninge IF 2
Spillested
Mørkøv Hallen
- Mørkøv, Bane 2
5 - 1
819455
Søndag
30-08-20
10:00
FC Storebælt
-
Sorø Freja
Spillested
Korsør Ny Stadion
- Korsør, Bane 1
3 - 0
819456
Søndag
30-08-20
10:20
Benløse IF
-
Vestermose If
Spillested
Korsør Ny Stadion
- Korsør, Bane 1
8 - 0
819447
Søndag
30-08-20
10:20
Svinninge IF
-
Holbæk B&I 2
Spillested
Mørkøv Hallen
- Mørkøv, Bane 1
0 - 3
819448
Søndag
30-08-20
10:20
Holbæk B&I 3
-
Mørkøv IF U9
Spillested
Mørkøv Hallen
- Mørkøv, Bane 2
3 - 5
819437
Søndag
30-08-20
10:20
Høng
-
Tuse IF 1
Spillested
Firhøjhallen
- FirhøjHallen, Bane 1
0 - 3
819438
Søndag
30-08-20
10:20
Tuse IF 2
-
Føllenslev-S.
Spillested
Firhøjhallen
- FirhøjHallen, Bane 2
1 - 3
819427
Søndag
30-08-20
10:20
Kalundborg GB
-
Tømmerup 1
Spillested
Munkesø Stadion
- Munkesø Stadion, Bane 1
5 - 0
819428
Søndag
30-08-20
10:20
Tømmerup 2
-
Raklev G&I 1
Spillested
Munkesø Stadion
- Munkesø Stadion, Bane 2
0 - 3
819429
Søndag
30-08-20
10:40
Raklev G&I 2
-
Kalundborg GB
Spillested
Munkesø Stadion
- Munkesø Stadion, Bane 1
2 - 0
819430
Søndag
30-08-20
10:40
Raklev G&I 1
-
Tømmerup 1
Spillested
Munkesø Stadion
- Munkesø Stadion, Bane 2
2 - 2
819439
Søndag
30-08-20
10:40
Rørby-Værslev
-
Høng
Spillested
Firhøjhallen
- FirhøjHallen, Bane 1
0 - 4
819440
Søndag
30-08-20
10:40
Føllenslev-S.
-
Tuse IF 1
Spillested
Firhøjhallen
- FirhøjHallen, Bane 2
0 - 2
819449
Søndag
30-08-20
10:40
Svinninge IF 2
-
Svinninge IF
Spillested
Mørkøv Hallen
- Mørkøv, Bane 1
0 - 6
819450
Søndag
30-08-20
10:40
Mørkøv IF U9
-
Holbæk B&I 2
Spillested
Mørkøv Hallen
- Mørkøv, Bane 2
2 - 1
819457
Søndag
30-08-20
10:40
Slagelse B&I
-
FC Storebælt
Spillested
Korsør Ny Stadion
- Korsør, Bane 1
4 - 0
819458
Søndag
30-08-20
11:00
Sorø Freja
-
Benløse IF
Spillested
Korsør Ny Stadion
- Korsør, Bane 1
1 - 4
819451
Søndag
30-08-20
11:00
Svinninge IF 2
-
Holbæk B&I 3
Spillested
Mørkøv Hallen
- Mørkøv, Bane 1
0 - 3
819452
Søndag
30-08-20
11:00
Svinninge IF
-
Mørkøv IF U9
Spillested
Mørkøv Hallen
- Mørkøv, Bane 2
0 - 4
819441
Søndag
30-08-20
11:00
Rørby-Værslev
-
Tuse IF 2
Spillested
Firhøjhallen
- FirhøjHallen, Bane 1
0 - 5
819442
Søndag
30-08-20
11:00
Høng
-
Føllenslev-S.
Spillested
Firhøjhallen
- FirhøjHallen, Bane 2
2 - 4
819431
Søndag
30-08-20
11:00
Raklev G&I 2
-
Tømmerup 2
Spillested
Munkesø Stadion
- Munkesø Stadion, Bane 1
3 - 3
819432
Søndag
30-08-20
11:00
Kalundborg GB
-
Raklev G&I 1
Spillested
Munkesø Stadion
- Munkesø Stadion, Bane 2
2 - 0
819433
Søndag
30-08-20
11:20
Tømmerup 1
-
Raklev G&I 2
Spillested
Munkesø Stadion
- Munkesø Stadion, Bane 1
2 - 4
819434
Søndag
30-08-20
11:20
Tømmerup 2
-
Kalundborg GB
Spillested
Munkesø Stadion
- Munkesø Stadion, Bane 2
0 - 5
819443
Søndag
30-08-20
11:20
Tuse IF 1
-
Rørby-Værslev
Spillested
Firhøjhallen
- FirhøjHallen, Bane 1
4 - 0
819444
Søndag
30-08-20
11:20
Tuse IF 2
-
Høng
Spillested
Firhøjhallen
- FirhøjHallen, Bane 2
5 - 1
819453
Søndag
30-08-20
11:20
Holbæk B&I 2
-
Svinninge IF 2
Spillested
Mørkøv Hallen
- Mørkøv, Bane 1
5 - 0
819454
Søndag
30-08-20
11:20
Holbæk B&I 3
-
Svinninge IF
Spillested
Mørkøv Hallen
- Mørkøv, Bane 2
2 - 1
819459
Søndag
30-08-20
11:20
Vestermose If
-
Slagelse B&I
Spillested
Korsør Ny Stadion
- Korsør, Bane 1
0 - 8
819460
Søndag
30-08-20
11:40
Benløse IF
-
FC Storebælt
Spillested
Korsør Ny Stadion
- Korsør, Bane 1
2 - 2
819461
Søndag
30-08-20
12:00
Vestermose If
-
Sorø Freja
Spillested
Korsør Ny Stadion
- Korsør, Bane 1
0 - 3
819462
Søndag
30-08-20
12:20
Slagelse B&I
-
Benløse IF
Spillested
Korsør Ny Stadion
- Korsør, Bane 1
7 - 3
819463
Søndag
30-08-20
12:40
FC Storebælt
-
Vestermose If
Spillested
Korsør Ny Stadion
- Korsør, Bane 1
3 - 0
819464
Søndag
30-08-20
13:00
Sorø Freja
-
Slagelse B&I
Spillested
Korsør Ny Stadion
- Korsør, Bane 1
1 - 3
Til toppen