Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Corona turnering 2020 Runde 2 (Riffel, 200m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Garderforeningens Skyttelaug
Greve Skytteforening
Kjøbenhavns Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ravnsborg Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Vestfalster Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Stege Ndr. Skytteforening
ST1
145.000
145.000
Hovedskydning
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Stege Ndr. Skytteforening
ST1
144.000
144.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST1
144.000
144.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST1
147.000
147.000
Mesterskab
68949
Claus Bruun
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
143.000
143.000
Hovedskydning
68949
Claus Bruun
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
145.000
145.000
Mesterskab
68949
Claus Bruun
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
141.000
141.000
Finale
55915
Lasse Rogert Pedersen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
142.000
142.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Tuse Skytteforening
Å1
148.000
148.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Tuse Skytteforening
Å1
150.000
150.000
Mesterskab
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST1
148.000
148.000
Hovedskydning
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
Å1
149.000
149.000
Hovedskydning
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
Å1
150.000
150.000
Mesterskab
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK
144.000
144.000
Mesterskab
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
137.000
137.000
Hovedskydning
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
141.000
141.000
Mesterskab
63237
Ejgil Reimers
Kjøbenhavns Skytteforening
SE1
147.000
147.000
Hovedskydning
63237
Ejgil Reimers
Kjøbenhavns Skytteforening
SE1
146.000
146.000
Mesterskab
67617
John Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å2
145.000
145.000
Hovedskydning
67617
John Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å2
144.000
144.000
Mesterskab
66469
Jan Stoltenborg
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
143.000
143.000
Hovedskydning
66469
Jan Stoltenborg
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
141.000
141.000
Mesterskab
62428
Bjørn Hansen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
124.000
124.000
Hovedskydning
62428
Bjørn Hansen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
123.000
123.000
Mesterskab
69016
Torben Sonne
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
133.000
133.000
Hovedskydning
69016
Torben Sonne
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
130.000
130.000
Mesterskab
111975
Ole Christoffersen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
136.000
136.000
Hovedskydning
111975
Ole Christoffersen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
133.000
133.000
Mesterskab
87368
Susanne Hansen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
143.000
143.000
Hovedskydning
87368
Susanne Hansen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
141.000
141.000
Mesterskab
71125
Lars Hven Troelsen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
106.000
106.000
Hovedskydning
71125
Lars Hven Troelsen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
103.000
103.000
Mesterskab
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
BK
146.000
146.000
Hovedskydning
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
ST2
143.000
143.000
Hovedskydning
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
ST2
139.000
139.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
149.000
149.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
148.000
148.000
Mesterskab
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
143.000
143.000
Hovedskydning
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK
150.000
150.000
Hovedskydning
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK
150.000
150.000
Mesterskab
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
SE2
142.000
142.000
Hovedskydning
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
141.000
141.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
Å2
149.000
149.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
Å2
149.000
149.000
Mesterskab
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
134450
Anton Vang-Olsen
Ravnsborg Skytteforening
BK
145.000
145.000
Hovedskydning
127852
Maria Dahl
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
139.000
139.000
Hovedskydning
127852
Maria Dahl
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
143.000
143.000
Mesterskab
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
148.000
148.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
148.000
148.000
Mesterskab
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
140.000
140.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
142.000
142.000
Mesterskab
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
141.000
141.000
Hovedskydning
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
129.000
129.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
145.000
145.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
145.000
145.000
Mesterskab
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
150.000
150.000
Hovedskydning
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
148.000
148.000
Mesterskab
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
148.000
148.000
Finale
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
149.000
149.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
146.000
146.000
Mesterskab
53137
Hanne Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
149.000
149.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
150.000
150.000
Mesterskab
93566
Jens Frimann
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
146.000
146.000
Hovedskydning
93566
Jens Frimann
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
142.000
142.000
Mesterskab
93566
Jens Frimann
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
139.000
139.000
Finale
Til toppen