Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Corona turnering 2020 Runde 3 (Riffel, 200m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Garderforeningens Skyttelaug
Greve Skytteforening
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Kjøbenhavns Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
127227
Louise Truelsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
JUN
125.000
125.000
Hovedskydning
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK
143.000
143.000
Mesterskab
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
JUN
142.000
142.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
JUN
144.000
144.000
Mesterskab
134382
Laurits Gunnarson
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK
136.000
136.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
JUN
148.000
148.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
JUN
150.000
150.000
Mesterskab
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
Å1
150.000
150.000
Hovedskydning
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
Å1
149.000
149.000
Mesterskab
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
Å2
146.000
146.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
Å2
148.000
148.000
Mesterskab
63237
Ejgil Reimers
Kjøbenhavns Skytteforening
SE1
148.000
148.000
Hovedskydning
63237
Ejgil Reimers
Kjøbenhavns Skytteforening
SE1
149.000
149.000
Mesterskab
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
149.000
149.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
150.000
150.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
148.000
148.000
Mesterskab
53137
Hanne Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
149.000
149.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
148.000
148.000
Mesterskab
53137
Hanne Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
148.000
148.000
Finale
93566
Jens Frimann
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
146.000
146.000
Hovedskydning
93566
Jens Frimann
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
144.000
144.000
Mesterskab
54713
Per Christensen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
150.000
150.000
Hovedskydning
54713
Per Christensen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
149.000
149.000
Mesterskab
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK
149.000
149.000
Mesterskab
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
Å2
149.000
149.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
Å2
149.000
149.000
Mesterskab
67617
John Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å2
147.000
147.000
Hovedskydning
67617
John Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å2
146.000
146.000
Mesterskab
66469
Jan Stoltenborg
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
144.000
144.000
Hovedskydning
66469
Jan Stoltenborg
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
142.000
142.000
Mesterskab
62428
Bjørn Hansen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
126.000
126.000
Hovedskydning
62428
Bjørn Hansen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
123.000
123.000
Mesterskab
69016
Torben Sonne
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
136.000
136.000
Hovedskydning
69016
Torben Sonne
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
134.000
134.000
Mesterskab
111975
Ole Christoffersen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
134.000
134.000
Hovedskydning
111975
Ole Christoffersen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
129.000
129.000
Mesterskab
87368
Susanne Hansen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
144.000
144.000
Hovedskydning
87368
Susanne Hansen
Garderforeningens Skyttelaug
SE2
142.000
142.000
Mesterskab
71547
Henrik Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å2
142.000
142.000
Hovedskydning
71547
Henrik Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
Å2
140.000
140.000
Mesterskab
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
141.000
141.000
Mesterskab
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
143.000
143.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
145.000
145.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
143.000
143.000
Finale
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
144.000
144.000
Mesterskab
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
145.000
145.000
Hovedskydning
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
144.000
144.000
Mesterskab
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
147.000
147.000
Hovedskydning
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
148.000
148.000
Finale
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
148.000
148.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
148.000
148.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
144.000
144.000
Finale
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
146.000
146.000
Mesterskab
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
148.000
148.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
147.000
147.000
Finale
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
149.000
149.000
Mesterskab
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
150.000
150.000
Hovedskydning
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK
147.000
147.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Tuse Skytteforening
Å1
150.000
150.000
Mesterskab
76186
Ken Poulsen
Tuse Skytteforening
Å1
150.000
150.000
Hovedskydning
Til toppen