| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
2 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening 183/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10
2 142473 Magnus Louis S Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/04
3 129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening 191/07
4 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening 185/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11
2 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08
3 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07

Riffel, 50m - Klasse J2

1 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/09

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 196/08
2 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 196/06
3 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 194/08

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 191/05
2 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 187/05
3 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 179/01
4 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening 174/04

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 200/19
2 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
3 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
4 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11
5 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
6 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 197/08
7 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/07
8 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06
8 33816 Knud Andersen Jelling fS 196/06
10 35072 Bodil Hansen Jelling fS 195/06
11 20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening 194/04
12 33790 Ove Laursen Jelling fS 189/03
13 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 186/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
2 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 197/06
3 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 196/05
4 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 195/05
5 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS 194/08
6 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05
7 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening 193/08
8 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening 191/05
9 33743 Knud Bonde Jelling fS 186/02
10 34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening 183/04
11 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening 183/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/19
2 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
3 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/13
3 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
5 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
6 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 200/11
7 91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
7 88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS 199/12
9 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11
10 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 198/07
11 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 197/11

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 198/08
2 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 198/07
3 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 196/04
4 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 195/05
5 21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 194/06
6 131332 Tina Blaabjerg Nr. Snede & Omegns Skytteforening 183/00

Til toppen