| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/11 199/09 398/20
2 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 197/09 196/06 393/15
3 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 193/03 187/00 380/03

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 196/03 197/07 393/10
2 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 195/10 194/06 389/16
3 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 196/04 192/07 388/11
4 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 194/06 193/03 387/09

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 195/07 198/10 393/17
2 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 193/06 198/06 391/12
3 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 196/07 194/08 390/15
4 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 195/04 192/08 387/12
5 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 190/02 188/01 378/03
6 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 186/03 181/02 367/05
7 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 179/01 172/01 351/02

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/07 197/10 396/17
2 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 196/15 198/09 394/24
3 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 197/10 196/11 393/21
4 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 192/04 196/07 388/11

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 198/09 199/13 397/22
2 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 197/06 197/10 394/16
3 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 196/07 196/01 392/08
4 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 195/04 196/05 391/09
5 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 196/03 195/06 391/09
6 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 195/06 195/06 390/12
7 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 194/08 192/06 386/14
8 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 192/01 193/08 385/09
9 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 195/03 190/03 385/06
10 140140 Rasmus Bang Hjørring Skytteforening 188/05 189/03 377/08
11 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 180/02 190/01 370/03
12 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 160/01 155/00 315/01

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 197/10 200/17 397/27
2 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 198/11 198/13 396/24
3 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 193/08 196/08 389/16
4 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/09 194/06 388/15

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 195/06 198/13 393/19
2 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 197/10 194/07 391/17
3 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 187/06 186/04 373/10
4 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 180/02 189/06 369/08
5 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 195/04 173/03 368/07
6 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening 184/01 177/04 361/05

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 198/12 198/12 396/24
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 198/05 194/06 392/11
3 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 192/06 197/11 389/17

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/13 200/12 400/25
2 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/11 200/12 400/23
3 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/13 199/14 398/27

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/09 200/14 400/23
2 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 198/11 198/10 396/21
3 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds 195/06 196/07 391/13
4 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 195/06 196/04 391/10
5 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 194/03 194/08 388/11
6 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 194/02 193/07 387/09
7 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds 194/07 191/04 385/11

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 200/09
2 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/11
3 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/08
4 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 197/09
5 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 193/03

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 196/04
2 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 196/03
3 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 195/10
4 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 196/07
2 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 195/07
3 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 195/04
4 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 193/06
5 139731 Benjamin Mark Bugge-Sørensen Vodskov Skytteforening 191/03
6 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 190/02
7 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 186/03
8 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 185/04
9 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 179/01
10 138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds 170/02
11 139664 Magnus Dige Christensen Pandrup Skytteforening 165/01
12 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 132/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/07
2 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 197/10
3 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 196/15
4 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 192/04

Riffel, 50m - Klasse J2

1 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 198/09
2 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 197/06
3 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 196/07
4 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 196/03
5 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 195/11
6 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 195/06
6 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 195/06
8 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 195/04
9 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 195/03
9 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 195/03
11 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 194/08
12 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 194/07
13 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 192/03
14 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 192/01
15 140140 Rasmus Bang Hjørring Skytteforening 188/05
16 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 186/04
17 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 186/03
18 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 180/02
19 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 160/01

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 198/11
2 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 197/10
3 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 196/04
4 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/09
5 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 193/08

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 191/09

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 197/10
2 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 195/06
3 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 195/04
4 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 188/04
5 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 187/06
6 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening 186/04
7 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening 184/01
8 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 182/04
9 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 180/02

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 198/12
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 198/05
3 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening 194/05
4 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 192/06

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 195/09
2 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 192/04

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/13
2 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/11
3 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/13
4 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/10
5 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 197/07

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 200/14
2 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/09
3 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 198/11
4 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 198/09
5 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds 195/06
5 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 195/06
5 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening 195/06
8 139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening 195/04
9 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds 194/07
10 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 194/03
11 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 194/02
12 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 193/02
13 139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening 192/01
14 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 191/07
15 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening 184/00
16 134808 Birgit Padfield Hjørring Skytteforening 182/02
17 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 181/03

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 139732 Karl Søbygge Vodskov Skytteforening 186/02
2 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 176/00
3 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 123/00

Til toppen