U11 drenge - 4. kl. 7m - efter ombrydning | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland - B&U - Efterår 2020
Turneringsansvarlige
André Velling Tlf: 79404346 / 21562181
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=109161

Komplet kampprogram


U11 drenge - 4. kl. 7m - efter ombrydning

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 21-09-20 18:15 Gødvad GIF 1 - ØBG Silkeborg 1 4 - 6
Mandag 21-09-20 18:15 Mariehøj KS 2 - Sejs-Svejbæk IF 1 4 - 2
Mandag 21-09-20 18:15 Sorring-Voel 1 - Bryrup IF, disp 6 - 3
Mandag 21-09-20 18:15 Mariehøj KS 1 - HA85 4 - 5
Mandag 21-09-20 18:15 Funder GF - EIF/NSG 4 - 3
Mandag 21-09-20 18:15 Gjern IF, disp - Gødvad GIF 2 7 - 4
Mandag 21-09-20 18:15 Mariehøj KS 3 - Fårvang IF 2 - 5
Mandag 21-09-20 18:15 ØBG Silkeborg 2 - Sorring-Voel 2 6 - 5
Mandag 21-09-20 18:15 Ry Fodbold - Sportsklub LR 2018 11 - 3
Mandag 21-09-20 18:15 Stjær BK - Lemming-Grauballe 5 - 3
Tirsdag 22-09-20 18:00 Resenbro UIF, disp - Silkeborg KFUM, disp 4 - 3
Mandag 28-09-20 18:15 EIF/NSG - Resenbro UIF, disp - Ejstrupholm IF's Klubhus 4 - 2
Mandag 28-09-20 18:15 Silkeborg KFUM, disp - Funder GF 6 - 2
Mandag 28-09-20 18:15 Gødvad GIF 2 - Mariehøj KS 3 5 - 5
Mandag 28-09-20 18:15 Fårvang IF - Gjern IF, disp 2 - 2
Mandag 28-09-20 18:15 Bryrup IF, disp - Mariehøj KS 1 4 - 6
Mandag 28-09-20 18:15 HA85 - Sorring-Voel 1 3 - 5
Mandag 28-09-20 18:15 ØBG Silkeborg 1 - Mariehøj KS 2 9 - 2
Mandag 28-09-20 18:15 Sejs-Svejbæk IF 1 - Gødvad GIF 1 5 - 6
Mandag 28-09-20 18:15 Thorning IF - Stjær BK 3 - 4
Mandag 28-09-20 18:15 Sorring-Voel 2 - Ry Fodbold 5 - 5
Mandag 28-09-20 18:15 Sportsklub LR 2018 - ØBG Silkeborg 2 2 - 12
Mandag 05-10-20 18:15 Ry Fodbold - ØBG Silkeborg 2 7 - 2
Mandag 05-10-20 18:15 Sorring-Voel 2 - Sportsklub LR 2018 5 - 3
Mandag 05-10-20 18:15 Lemming-Grauballe - Thorning IF 4 - 10
Mandag 05-10-20 18:15 Mariehøj KS 2 - Gødvad GIF 1 5 - 5
Mandag 05-10-20 18:15 ØBG Silkeborg 1 - Sejs-Svejbæk IF 1 11 - 1
Mandag 05-10-20 18:15 Mariehøj KS 1 - Sorring-Voel 1 1 - 9
Mandag 05-10-20 18:15 Bryrup IF, disp - HA85 5 - 9
Mandag 05-10-20 18:15 Mariehøj KS 3 - Gjern IF, disp 0 - 3
Mandag 05-10-20 18:15 Gødvad GIF 2 - Fårvang IF 5 - 8
Mandag 05-10-20 18:15 Resenbro UIF, disp - Funder GF 7 - 2
Mandag 05-10-20 18:15 EIF/NSG - Silkeborg KFUM, disp - Ejstrupholm IF's Klubhus 4 - 5

Til toppen