| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 194/07 191/03 385/10
2 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 190/06 190/04 380/10

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening 188/04 187/06 375/10

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 200/14 199/13 399/27
2 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 198/14 198/07 396/21
3 20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening 192/05 193/03 385/08

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening 188/04 187/06 375/10

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
2 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening 191/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/15
2 129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening 192/05
3 142473 Magnus Louis S Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/04
4 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening 189/02

Riffel, 50m - Klasse J1

1 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
2 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
3 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08

Riffel, 50m - Klasse J2

1 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 196/08

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 194/07
2 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 190/06

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 190/05
2 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening 188/04
3 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 183/01
4 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening 182/06
5 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 175/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 200/14
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
3 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07
4 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 198/14
5 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
6 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08
7 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
8 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/07
9 20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening 192/05

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
2 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/06
3 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 194/04
4 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 190/05
4 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening 190/05
6 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening 190/03
7 34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening 185/02

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/17
1 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/17
3 91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
4 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
5 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
6 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 198/09

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 197/13
2 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 197/04
3 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 195/05
4 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 195/02
5 21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 184/03
5 131332 Tina Blaabjerg Nr. Snede & Omegns Skytteforening 184/03

Til toppen