2. omgang Landsdelsturnering riffel - 50 meter og 200 meter (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
34644 John Jensen Tørring Idrætsforening ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 194.0 194.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 191.0 191.0 Mesterskab
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening ST3 188.0 188.0 Hovedskydning
138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening ST3 187.0 187.0 Mesterskab
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 190.0 190.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 190.0 190.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 190.0 190.0 Mesterskab
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 183.0 183.0 Hovedskydning
91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 184.0 184.0 Hovedskydning
19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
131332 Tina Blaabjerg Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 184.0 184.0 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
142473 Magnus Louis S Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning

Til toppen