Sommerholdturneringen runde 1 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 188.000 188.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE2 160.000 160.000 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK2 185.000 185.000 Mesterskab
140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening SE2 163.000 163.000 Hovedskydning
140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening SE2 175.000 175.000 Mesterskab
140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening SE2 159.000 159.000 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 174.000 174.000 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 179.000 179.000 Mesterskab
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å2 186.000 186.000 Mesterskab
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab

Til toppen