| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/12 200/09 399/21
2 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 200/09 196/09 396/18
3 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 199/12 196/09 395/21

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 198/05 196/08 394/13
2 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 195/05 195/04 390/09
3 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 188/03 193/05 381/08
4 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 187/00 189/03 376/03

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 199/12 200/11 399/23
2 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 196/09 198/12 394/21
3 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 195/05 193/05 388/10
4 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 193/03 194/05 387/08
5 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 197/07 186/05 383/12
6 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 187/03 187/01 374/04
7 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 181/05 183/03 364/08
8 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening 176/04 176/03 352/07
9 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 175/02 170/01 345/03
10 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening 160/01 164/01 324/02

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/10 198/11 397/21
2 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 195/10 196/06 391/16

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 199/11 196/07 395/18
2 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 197/07 196/09 393/16
3 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 197/06 196/08 393/14
4 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/05 195/05 391/10
5 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 196/09 194/07 390/16
6 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 194/06 195/08 389/14
7 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 196/08 193/06 389/14
8 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 197/06 192/04 389/10
9 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 194/05 191/07 385/12
10 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 193/05 191/05 384/10
11 140140 Rasmus Bang Hjørring Skytteforening 192/07 187/03 379/10
12 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 161/00 158/00 319/00

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 197/06 198/08 395/14
2 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 198/08 196/12 394/20
3 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/10 196/11 392/21
4 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 193/10 198/08 391/18

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 193/07 195/06 388/13

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 196/08 197/05 393/13
2 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 191/09 193/06 384/15
3 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening 194/03 190/06 384/09
4 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 194/05 188/03 382/08
5 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 187/02 192/07 379/09
6 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 190/05 187/03 377/08
7 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 186/06 183/06 369/12
8 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 175/02 174/03 349/05

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 198/10 199/10 397/20
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 197/09 197/09 394/18
3 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 197/05 195/07 392/12
4 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/05 196/06 390/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 196/05 195/06 391/11
2 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening 184/03 187/03 371/06
3 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening 172/01 171/00 343/01

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 199/14 200/10 399/24
2 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/13 199/13 398/26
3 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/10 199/08 398/18

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/11 200/11 400/22
2 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 199/09 198/11 397/20
3 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 197/07 195/06 392/13
4 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 192/04 199/05 391/09
5 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds 195/04 196/04 391/08
6 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 193/04 196/03 389/07
7 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 193/06 194/07 387/13
8 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 190/05 193/05 383/10
9 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 191/05 192/05 383/10

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 186/04 187/06 373/10
2 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 183/05 183/03 366/08
3 137429 Jørn Sørensen Pandrup Skytteforening 177/02 173/02 350/04

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 200/09
2 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 199/12
2 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/12

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 198/05
2 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 195/05
3 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 195/04
4 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 188/03
5 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 187/00

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 199/12
2 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 197/07
3 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 196/09
4 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 195/05
5 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 193/03
6 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 187/03
7 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 183/05
8 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 181/05
9 141455 Emil Højer Bak Pandrup Skytteforening 178/04
10 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening 176/04
11 141992 Felix Bech Mejlholm Pandrup Skytteforening 176/02
12 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 175/02
13 130412 Sofie Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening 175/00
14 138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds 173/02
15 141881 Alma Højer Bak Pandrup Skytteforening 164/02
16 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening 160/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/10
2 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 197/08
3 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 195/10

Riffel, 50m - Klasse J2

1 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 199/11
2 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 197/07
3 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 197/06
3 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 197/06
5 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 196/09
6 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 196/08
7 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/05
8 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 194/06
9 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 194/05
10 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 193/05
11 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 193/04
12 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 192/07
12 140140 Rasmus Bang Hjørring Skytteforening 192/07
14 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 191/04
15 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 186/05
16 134805 Christian L. Pedersen Hjallerup Skytteforening 182/02
17 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 161/00

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 198/08
2 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 197/06
3 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/10
4 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 193/10

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 193/07

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 196/08
2 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 194/05
3 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening 194/03
4 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 191/09
5 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 190/05
6 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 189/03
7 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 187/02
8 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 186/06
9 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 180/02
10 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening 180/01
11 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening 177/00
12 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 175/02

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 198/10
2 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening 198/08
3 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 197/09
4 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 197/05
5 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/05

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 196/05
2 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening 184/03
3 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 184/01
4 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening 172/01

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/12
2 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 199/14
2 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 199/14
4 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/13
5 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/10
6 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/11
2 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 199/09
3 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 197/07
3 139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening 197/07
5 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening 196/09
6 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds 195/04
7 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 193/06
8 135039 Daniel S. Thomsen Frederikshavn Skyttekreds 193/05
9 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 193/04
10 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 192/04
11 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 191/05
12 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 190/05
13 139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening 187/01
14 134808 Birgit Padfield Hjørring Skytteforening 184/05
15 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening 184/02
16 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 175/01

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 186/04
2 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 183/05
3 137429 Jørn Sørensen Pandrup Skytteforening 177/02

Til toppen