Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Klintholm Pistolterræn (TerrænPistol) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
Dalum Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Herfølge Skytteforening
Historisk Riffelskytteforening Fyn
Horsens Skyttekreds
Hørsholm Pistolforening
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Korsør Skytteforening
Kullerup/Refsvindinge If.
Københavns Amts Skyttelaug
Lunde Sg&I
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
Midtfyns Pistolskytteforening
Nyborg Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Odense Pistol Skytte Forening
Odense Skyttekreds
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Reerslev Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Rudkøbing Skyttekreds
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Stenløse Skytteforening
Strøby Skytteforening
Svendborg Skyttekreds
Vejle Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Aabenraa Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
TP1
67.000
45.000
Hovedskydning
62650
Niels W. Nielsen
Hørsholm Pistolforening
TP1
74.000
50.000
Hovedskydning
125490
Kim Wiencken
Hørsholm Pistolforening
TP1
61.000
41.000
Hovedskydning
127338
Anja Greisen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
TP2
68.000
46.000
Hovedskydning
54957
Carsten Friis Petersen
Nykøbing F. Skytteforening
TP3
55.000
37.000
Hovedskydning
122716
Dorte Nielsen
Nykøbing F. Skytteforening
TP4
30.000
20.000
Hovedskydning
137889
Martin Noer Larsen
Midtfyns Pistolskytteforening
TP3
60.000
41.000
Hovedskydning
129629
Martin Kaae Hansen
Midtfyns Pistolskytteforening
TP4
68.000
46.000
Hovedskydning
46694
Kurt Grønlund Christiansen
Midtfyns Pistolskytteforening
TP4
52.000
35.000
Hovedskydning
46884
Thomas San. Andersen
Midtfyns Pistolskytteforening
TP1
76.000
51.000
Hovedskydning
81303
Peder Rahbek Østergaard
Midtfyns Pistolskytteforening
TP3
68.000
46.000
Hovedskydning
127099
Jeppe Lund
Strøby Skytteforening
TP1
72.000
49.000
Hovedskydning
20666
Jesper Larsen
Ølsted Skytteforening
TP1
77.000
52.000
Hovedskydning
20984
Nathasja Juul
Ølsted Skytteforening
TP2
69.000
47.000
Hovedskydning
137210
Brian Hauge Rehmeier
Ølsted Skytteforening
TP3
59.000
40.000
Hovedskydning
20707
Christen Christensen
Ølsted Skytteforening
TP4
16.000
11.000
Hovedskydning
121679
John Christian Gerhauge
Ølsted Skytteforening
TP2
72.000
49.000
Hovedskydning
76055
Kim Juul
Ølsted Skytteforening
TP2
60.000
41.000
Hovedskydning
102006
Bjarne Svendsen
Herfølge Skytteforening
TP4
47.000
32.000
Hovedskydning
135936
Dan René Nielsen
Herfølge Skytteforening
TP4
44.000
30.000
Hovedskydning
137964
Anders Vesth Jacobsen
Herfølge Skytteforening
TP4
19.000
13.000
Hovedskydning
133919
Henrik Jensen
Herfølge Skytteforening
TP4
25.000
17.000
Hovedskydning
51937
Michael Æ. Buch
Odense Skyttekreds
TP2
72.000
49.000
Hovedskydning
52034
Flemming Buch
Odense Skyttekreds
TP3
67.000
45.000
Hovedskydning
52945
Hans Henrik Jensen
Odense Skyttekreds
TP3
52.000
35.000
Hovedskydning
91723
Jan Røjkjær
Odense Skyttekreds
TP2
43.000
29.000
Hovedskydning
107164
Keld Winther Andreasen
Odense Skyttekreds
TP3
48.000
32.000
Hovedskydning
138135
Brian Juulsmose
Odense Skyttekreds
TP4
19.000
13.000
Hovedskydning
85773
Erik Dyhr
Østbirk Pistol Skytter
TP3
61.000
41.000
Hovedskydning
127070
Eva Hviid Christensen
Østbirk Pistol Skytter
TP3
58.000
39.000
Hovedskydning
94652
Kaare Grønvold
Strøby Skytteforening
TP2
68.000
46.000
Hovedskydning
86053
Jimmy Larsen
Korsør Skytteforening
TP2
72.000
49.000
Hovedskydning
59362
Dennis Samuelsen
Korsør Skytteforening
TP1
72.000
49.000
Hovedskydning
88413
Rene Loholt
Korsør Skytteforening
TP2
62.000
42.000
Hovedskydning
55952
Karina Molich
Korsør Skytteforening
TP3
54.000
36.000
Hovedskydning
142054
Vagn Hessel Jensen
Korsør Skytteforening
TP4
24.000
16.000
Hovedskydning
59476
Michael Frederiksen
Korsør Skytteforening
TP2
62.000
42.000
Hovedskydning
134624
Jesper Skytte Lund
Korsør Skytteforening
TP2
55.000
37.000
Hovedskydning
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
TP3
52.000
35.000
Hovedskydning
81630
Hans-Jørgen Mortensen
Korsør Skytteforening
TP2
56.000
38.000
Hovedskydning
126228
Frederik Fried
Korsør Skytteforening
TP4
27.000
18.000
Hovedskydning
59224
Brian Rich
Korsør Skytteforening
TP1
61.000
41.000
Hovedskydning
70375
Jan Bodé
Københavns Amts Skyttelaug
TP1
72.000
49.000
Hovedskydning
92240
Rasmus Wrønding Elf
Københavns Amts Skyttelaug
TP1
60.000
41.000
Hovedskydning
93718
Mads Wrønding
Københavns Amts Skyttelaug
TP1
61.000
41.000
Hovedskydning
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
TP2
68.000
46.000
Hovedskydning
77605
Helle Meier Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
TP3
52.000
35.000
Hovedskydning
127672
Jacob Walsøe
Klejs-Juelsminde Skytteforening
TP3
65.000
44.000
Hovedskydning
61650
Richard Thers
Stenløse Skytteforening
TP2
47.000
32.000
Hovedskydning
90306
Annette Winther
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
TP2
71.000
48.000
Hovedskydning
101744
Nofil Nawaz Mulkana
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
TP1
70.000
47.000
Hovedskydning
66353
David Krobæk Grainger
Skyttelauget Kgs. Lyngby
TP2
60.000
41.000
Hovedskydning
129448
Kitty Holm Obel
Skyttelauget Kgs. Lyngby
TP2
56.000
38.000
Hovedskydning
67586
Kenneth Lagoni Olsen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
TP2
74.000
50.000
Hovedskydning
21143
John Walker
Vejle Skytteforening
TP2
60.000
41.000
Hovedskydning
88097
Jørn Rasmussen
Vejle Skytteforening
TP3
43.000
29.000
Hovedskydning
115153
Jan Pihl Rasmussen
Vejle Skytteforening
TP2
62.000
42.000
Hovedskydning
21521
Dan Hansen
Vejle Skytteforening
TP2
55.000
37.000
Hovedskydning
115501
Jens Mathiesen
Odense Pistol Skytte Forening
TP3
58.000
39.000
Hovedskydning
119193
Steffen Schmidt
Historisk Riffelskytteforening Fyn
TP4
26.000
18.000
Hovedskydning
101733
Bo Preston Andersen
Odense Pistol Skytte Forening
TP3
59.000
40.000
Hovedskydning
100361
Poul Faxø
Odense Pistol Skytte Forening
TP4
38.000
26.000
Hovedskydning
59742
Henrik Korngaard
Strøby Skytteforening
TP3
64.000
43.000
Hovedskydning
59745
Helle Korngaard
Strøby Skytteforening
TP3
58.000
39.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
TP1
74.000
50.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Ribe Skyttekreds
TP1
78.000
53.000
Hovedskydning
88770
Henrik Jeppesen
Ribe Skyttekreds
TP1
76.000
51.000
Hovedskydning
43974
Sten Aarestrup
Aabenraa Skytteforening
TP1
74.000
50.000
Hovedskydning
44032
Henning Dall
Aabenraa Skytteforening
TP3
60.000
41.000
Hovedskydning
128748
Flemming Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
TP3
51.000
34.000
Hovedskydning
134012
Mads Damsgaard Pedersen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
TP4
60.000
41.000
Hovedskydning
45192
Bjarne Madsen
Rudkøbing Skyttekreds
TP4
56.000
38.000
Hovedskydning
20987
Morten Bjerremand Mortensen
Horsens Skyttekreds
TP3
63.000
43.000
Hovedskydning
136329
Søren Søndergaard Thomsen
Horsens Skyttekreds
TP4
57.000
39.000
Hovedskydning
119080
Alexander Fischer
Horsens Skyttekreds
TP4
34.000
23.000
Hovedskydning
130450
Finn Mose
Dalum Skytteforening
TP4
33.000
22.000
Hovedskydning
117406
Magnus Juul Nordstrøm
Dalum Skytteforening
TP4
66.000
45.000
Hovedskydning
130289
Jonny Grønfeldt Hansen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
TP4
40.000
27.000
Hovedskydning
46357
Jesper Christensen
Lunde Sg&I
TP2
66.000
45.000
Hovedskydning
134599
Jørn Wåke Rasmussen
Lunde Sg&I
TP4
44.000
30.000
Hovedskydning
68493
Henrik Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
TP4
41.000
28.000
Hovedskydning
79122
Bjarne Kristensen
Reerslev Skytteforening
TP2
68.000
46.000
Hovedskydning
61745
Dorrit Thers
Stenløse Skytteforening
TP4
32.000
22.000
Hovedskydning
45770
John Amdi Rasmussen
Vissenbjerg Skytteforening
TP3
34.000
23.000
Hovedskydning
20400
Jørgen S. Petersen
Vissenbjerg Skytteforening
TP3
52.000
35.000
Hovedskydning
48838
Mogens Henriksen
Kullerup/Refsvindinge If.
TP3
34.000
23.000
Hovedskydning
10216
Peter Andersen
Kullerup/Refsvindinge If.
TP4
44.000
30.000
Hovedskydning
105868
Jimmy Nielsen
Kullerup/Refsvindinge If.
TP2
53.000
36.000
Hovedskydning
125023
Carlo Pedersen
Nyborg Skytteforening
TP4
21.000
14.000
Hovedskydning
121279
Anders B. Gammeltoft-Hansen
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
TP2
66.000
45.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
TP2
67.000
45.000
Hovedskydning
44815
Flemming Petersen
Rudkøbing Skyttekreds
TP3
48.000
32.000
Hovedskydning
44812
Hanne Kathrine Jensen
Rudkøbing Skyttekreds
TP2
66.000
45.000
Hovedskydning
47093
Hugo Høj
Svendborg Skyttekreds
TP3
37.000
25.000
Hovedskydning
76128
Kenneth Aagaard Bjørnsholm
Vissenbjerg Skytteforening
TP1
68.000
46.000
Hovedskydning
115209
Martin Carlsen
Odense Skyttekreds
TP3
46.000
31.000
Hovedskydning
99633
George Michagin
Vissenbjerg Skytteforening
TP4
39.000
26.000
Hovedskydning
51664
Lars Mengel
Vissenbjerg Skytteforening
TP2
63.000
43.000
Hovedskydning
105816
Kenneth Andersen
Vissenbjerg Skytteforening
TP1
68.000
46.000
Hovedskydning
130273
Martin Tyllesen
Vissenbjerg Skytteforening
TP4
65.000
44.000
Hovedskydning
50309
Andreas Kristensen
Vissenbjerg Skytteforening
TP2
74.000
50.000
Hovedskydning
130273
Martin Tyllesen
Vissenbjerg Skytteforening
TP3
63.000
43.000
Hovedskydning
Til toppen