Klintholm Pistolterræn (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
137889 Martin Noer Larsen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 49.0 34.0 Hovedskydning
129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 61.0 42.0 Hovedskydning
46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 38.0 26.0 Hovedskydning
46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 43.0 30.0 Hovedskydning
81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening GPA 50.0 35.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 74.0 51.0 Hovedskydning
20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening GPA 50.0 35.0 Hovedskydning
137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening GPA 36.0 25.0 Hovedskydning
135936 Dan René Nielsen Herfølge Skytteforening GPA 31.0 22.0 Hovedskydning
133919 Henrik Jensen Herfølge Skytteforening GPA 28.0 19.0 Hovedskydning
109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 72.0 50.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 61.0 42.0 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter GPA 54.0 38.0 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 62.0 43.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 54.0 38.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening GPA 55.0 38.0 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening GPA 64.0 44.0 Hovedskydning
126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening GPA 23.0 16.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 53.0 37.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 65.0 45.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 72.0 50.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 48.0 33.0 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 34.0 24.0 Hovedskydning
115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening GPA 68.0 47.0 Hovedskydning
119193 Steffen Schmidt Historisk Riffelskytteforening Fyn GPA 44.0 31.0 Hovedskydning
142516 Jesper Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening GPA 38.0 26.0 Hovedskydning
101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening GPA 20.0 14.0 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening GPA 22.0 15.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 70.0 49.0 Hovedskydning
88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds GPA 47.0 33.0 Hovedskydning
30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling GPA 44.0 31.0 Hovedskydning
88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tørring Idrætsforening GPA 40.0 28.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 76.0 53.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 46.0 32.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 41.0 28.0 Hovedskydning
134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 43.0 30.0 Hovedskydning
20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds GPA 55.0 38.0 Hovedskydning
136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds GPA 49.0 34.0 Hovedskydning
117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening GPA 39.0 27.0 Hovedskydning
130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling GPA 23.0 16.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I GPA 40.0 28.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 37.0 26.0 Hovedskydning
101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I GPA 60.0 42.0 Hovedskydning
110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I GPA 59.0 41.0 Hovedskydning
129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I GPA 40.0 28.0 Hovedskydning
129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I GPA 39.0 27.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I GPA 39.0 27.0 Hovedskydning
138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I GPA 30.0 21.0 Hovedskydning
69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 32.0 22.0 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 58.0 40.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 20.0 14.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 36.0 25.0 Hovedskydning
130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I GPA 28.0 19.0 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 39.0 27.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 49.0 34.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening GPA 51.0 35.0 Hovedskydning
115209 Martin Carlsen Odense Skyttekreds GPA 44.0 31.0 Hovedskydning
99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening GPA 12.0 8.0 Hovedskydning
115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening GPA 20.0 14.0 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening GPA 70.0 49.0 Hovedskydning

Til toppen