| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Åben (F)

1 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 399 102,5 501,5
2 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 397 103,1 500,1
3 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 398 100,8 498,8
4 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 394 104,6 498,6
5 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 395 103 498
6 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 395 102,1 497,1
7 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 392 104,1 496,1

Riffel, 50m - Stilling (F)

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 395 101 496
2 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 379 98,3 477,3

Riffel, 50m - Senior (F)

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 394 104 498
2 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 373 100,8 473,8
3 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 370 91,3 461,3
4 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 364 94,4 458,4
5 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 375 82,5 457,5

Riffel, 50m - Junior (F)

1 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 397 102,7 499,7
2 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 396 101,4 497,4
3 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 387 92,6 479,6

Riffel, 50m - BK (F)

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 399 102 501
2 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 398 102,4 500,4
3 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 399 98 497
4 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 394 102,8 496,8
5 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 390 103,5 493,5
6 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 388 104,4 492,4
7 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 395 95,4 490,4
8 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 385 102,1 487,1
9 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 385 100,3 485,3

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/14 199/12 399/26
1 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 200/14 199/12 399/26
3 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/15 199/14 398/29
4 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/11 197/10 397/21
5 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 197/11 197/07 394/18
6 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 194/05 196/08 390/13

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 191/04 185/05 376/09

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 198/08 197/09 395/17
2 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 196/05 192/06 388/11
3 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 190/02 195/07 385/09
4 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 191/05 194/04 385/09
5 142590 Asger Blicher Esbjerg Skyttekreds 193/07 188/01 381/08
6 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 192/05 177/03 369/08
7 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 186/00 175/02 361/02
8 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds 177/00 172/01 349/01

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 198/08 199/11 397/19
2 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 198/07 198/07 396/14

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 192/04 195/08 387/12

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 196/08 199/12 395/20
2 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 198/09 193/06 391/15
3 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 195/10 193/08 388/18

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 192/05 187/06 379/11
2 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 190/08 188/02 378/10

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 198/09 196/08 394/17

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 184/00 191/04 375/04
2 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 186/05 187/04 373/09
3 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 184/05 186/02 370/07
4 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 183/03 181/04 364/07
5 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 172/01 180/02 352/03

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 200/15 199/12 399/27
2 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 200/10 198/12 398/22
3 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 200/10 197/06 397/16
4 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 199/08 197/14 396/22
5 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 197/08 198/09 395/17
6 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 198/08 197/08 395/16
7 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 198/10 196/10 394/20
8 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 198/10 195/09 393/19
9 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 192/09 200/09 392/18
10 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 194/04 198/11 392/15
11 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 197/10 195/10 392/20
12 34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening 196/10 195/09 391/19
13 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 196/08 195/09 391/17
14 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 192/07 196/04 388/11
15 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 193/08 194/07 387/15

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 195/09 187/05 382/14
2 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds 180/02 191/05 371/07

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/14
1 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 200/14
3 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/11
4 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/15
5 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 197/11
6 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 194/05

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 191/04

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 198/08
2 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 196/05
3 142590 Asger Blicher Esbjerg Skyttekreds 193/07
4 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 192/05
5 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 191/05
6 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 190/02
7 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 186/00
8 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds 177/00
9 140550 Sebastian Nielsen Ribe Skyttekreds 143/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 198/08
2 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 198/07

Riffel, 50m - Klasse J2

1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 192/04

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 198/09
2 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 196/08
3 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 195/10

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 192/05
2 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 190/08

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 198/09

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 186/05
2 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 184/05
3 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 184/00
4 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 183/03
5 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 172/01

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 200/15
2 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 200/10
2 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 200/10
4 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 199/08
5 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 198/10
5 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 198/10
7 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 198/08
8 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 197/10
9 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 197/08
10 34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening 196/10
11 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 196/08
12 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 194/04
13 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 193/08
14 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 192/09
15 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 192/07

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 195/09
2 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds 180/02

Til toppen