Landsdelsskydning sommer 2020 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 195.0 195.0 Mesterskab
142590 Asger Blicher Esbjerg Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
142590 Asger Blicher Esbjerg Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Mesterskab
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 186.0 186.0 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening Å1 192.0 192.0 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening Å1 104.1 104.1 Finale
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 101.4 101.4 Finale
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 181.0 181.0 Mesterskab
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 94.4 94.4 Finale
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 199.0 199.0 Mesterskab
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 101.0 101.0 Finale
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 193.0 193.0 Mesterskab
39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 196.0 196.0 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 104.6 104.6 Finale
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds Å1 193.0 193.0 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds Å1 194.0 194.0 Mesterskab
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Mesterskab
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK3 104.4 104.4 Finale
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Mesterskab
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 103.5 103.5 Finale
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 185.0 185.0 Mesterskab
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE2 82.5 82.5 Finale
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 104.0 104.0 Finale
39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds Å1 195.0 195.0 Mesterskab
39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds Å2 180.0 180.0 Hovedskydning
39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds Å2 191.0 191.0 Mesterskab
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening Å1 100.8 100.8 Finale
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 102.5 102.5 Finale
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK3 175.0 175.0 Mesterskab
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 98.0 98.0 Finale
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 193.0 193.0 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 102.1 102.1 Finale
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 102.8 102.8 Finale
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 102.4 102.4 Finale
127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds J1 199.0 199.0 Mesterskab
127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds J1 102.7 102.7 Finale
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Mesterskab
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 102.1 102.1 Finale
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Mesterskab
39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds Å1 195.0 195.0 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 92.6 92.6 Finale
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 91.3 91.3 Finale
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 192.0 192.0 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 187.0 187.0 Mesterskab
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 188.0 188.0 Mesterskab
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 190.0 190.0 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening Å1 103.0 103.0 Finale
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE2 180.0 180.0 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE2 172.0 172.0 Hovedskydning
34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening Å1 195.0 195.0 Mesterskab
34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
140550 Sebastian Nielsen Ribe Skyttekreds BK3 143.0 143.0 Hovedskydning
39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds BK3 172.0 172.0 Mesterskab
142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK3 177.0 177.0 Mesterskab
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 102.0 102.0 Finale
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 197.0 197.0 Mesterskab
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 95.4 95.4 Finale
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 195.0 195.0 Mesterskab
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 100.3 100.3 Finale
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 192.0 192.0 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 187.0 187.0 Mesterskab
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 98.3 98.3 Finale

Til toppen