Landsdelsskydning sommer 2020 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Mesterskab
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 100.300 100.300 Finale
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Mesterskab
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK3 95.400 95.400 Finale
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 102.000 102.000 Finale
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Mesterskab
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 102.100 102.100 Finale
127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds J1 102.700 102.700 Finale
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening BK1 102.400 102.400 Finale
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 102.800 102.800 Finale
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 102.100 102.100 Finale
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 98.000 98.000 Finale
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK3 175.000 175.000 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 102.500 102.500 Finale
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening Å1 100.800 100.800 Finale
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening Å1 104.100 104.100 Finale
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE2 172.000 172.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE2 180.000 180.000 Mesterskab
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening Å1 103.000 103.000 Finale
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Mesterskab
142590 Asger Blicher Esbjerg Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
142590 Asger Blicher Esbjerg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Mesterskab
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 188.000 188.000 Mesterskab
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 187.000 187.000 Mesterskab
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 186.000 186.000 Mesterskab
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 91.300 91.300 Finale
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 92.600 92.600 Finale
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 187.000 187.000 Mesterskab
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 98.300 98.300 Finale
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 101.400 101.400 Finale
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 181.000 181.000 Mesterskab
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 94.400 94.400 Finale
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 199.000 199.000 Mesterskab
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 101.000 101.000 Finale
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 193.000 193.000 Mesterskab
39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 104.600 104.600 Finale
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds Å1 194.000 194.000 Mesterskab
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Mesterskab
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK3 104.400 104.400 Finale
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Mesterskab
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 103.500 103.500 Finale
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 185.000 185.000 Mesterskab
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK3 177.000 177.000 Mesterskab
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Mesterskab
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE2 82.500 82.500 Finale
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 104.000 104.000 Finale
142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds BK3 172.000 172.000 Mesterskab
39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Mesterskab
140550 Sebastian Nielsen Ribe Skyttekreds BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds Å2 180.000 180.000 Hovedskydning
39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds Å2 191.000 191.000 Mesterskab

Til toppen