Rangliste stævne Juli Storstrømmen (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
141095 Søren Nielsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
141095 Søren Nielsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE2 170.000 170.000 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening FRI 186.000 186.000 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
142154 Emil Lindevall Nykøbing F. Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
142154 Emil Lindevall Nykøbing F. Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
95281 Erling Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
95281 Erling Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 183.000 183.000 Mesterskab
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
125852 Christina Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 165.000 165.000 Hovedskydning
125852 Christina Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 183.000 183.000 Mesterskab
142571 Christina Madsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
142571 Christina Madsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
142152 Allan Jensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 169.000 169.000 Hovedskydning
142152 Allan Jensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 175.000 175.000 Mesterskab
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE2 178.000 178.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
54829 Kirsten Jakobsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
142572 Johanne Simonsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
142572 Johanne Simonsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 191.000 191.000 Finale
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen