Drenge B - Forår 2021 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydøstjylland - Efterskolehåndbold 2020/2021
Turneringsansvarlige
Trine Lykke Vind Tlf: 79404405 / 23832764
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111576

Komplet kampprogram


Drenge B - Forår 2021

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Glamsdalens Idrætsefterskole - Oversidder
Oversidder - Design & Idræts
BGI-Akademiet - Oversidder - Hal 1
Oversidder - Brøruphus Efterskole
Agerskov Ungdomsskole - Oversidder
Oversidder - Broby Sportsefterskole
Oversidder - Ågård Efterskole
NB!
Kamp udsat
Mandag 18-01-21 18:30 Brøruphus Efterskole - Hellebjerg IES - Hal1
NB!
Kamp udsat
Mandag 25-01-21 17:00 Vandel Efterskole - Elbæk Efterskole
NB!
Kamp udsat
Mandag 01-02-21 20:00 Hellebjerg IES - Design & Idræts - Hal N
Mandag 22-02-21 15:00 Broby Sportsefterskole - Ågård Efterskole
Mandag 22-02-21 17:00 Vandel Efterskole - Design & Idræts
Onsdag 24-02-21 10:00 BGI-Akademiet - Hellebjerg IES - Hal 1
Onsdag 24-02-21 16:30 Elbæk Efterskole - Brøruphus Efterskole
Tirsdag 02-03-21 11:00 Agerskov Ungdomsskole - Broby Sportsefterskole
Onsdag 03-03-21 10:30 Design & Idræts - Elbæk Efterskole
Onsdag 03-03-21 18:30 Agerskov Ungdomsskole - Ågård Efterskole
Onsdag 10-03-21 10:30 Design & Idræts - Brøruphus Efterskole - bane 1
Onsdag 10-03-21 10:30 BGI-Akademiet - Vandel Efterskole - Hal 1
Onsdag 10-03-21 11:00 Glamsdalens Idrætsefterskole - Agerskov Ungdomsskole
Mandag 22-03-21 16:00 Broby Sportsefterskole - Glamsdalens Idrætsefterskole
Mandag 22-03-21 17:00 Brøruphus Efterskole - BGI-Akademiet - Hal1
Mandag 22-03-21 18:00 Vandel Efterskole - Hellebjerg IES
Onsdag 24-03-21 20:00 Hellebjerg IES - Elbæk Efterskole - Hal N
Fredag 26-03-21 10:30 Design & Idræts - BGI-Akademiet - bane 1
Mandag 29-03-21 15:00 Elbæk Efterskole - BGI-Akademiet
Mandag 12-04-21 20:00 Agerskov Ungdomsskole - BGI-Akademiet
Tirsdag 13-04-21 15:00 Elbæk Efterskole - Broby Sportsefterskole
Tirsdag 13-04-21 20:00 Hellebjerg IES - Glamsdalens Idrætsefterskole - Hal G
Mandag 19-04-21 Ågård Efterskole - Glamsdalens Idrætsefterskole
Onsdag 21-04-21 10:15 Brøruphus Efterskole - Vandel Efterskole
Onsdag 21-04-21 16:00 Brøruphus Efterskole - Agerskov Ungdomsskole - Hal1
Mandag 26-04-21 14:00 Glamsdalens Idrætsefterskole - Vandel Efterskole
Mandag 26-04-21 14:00 Broby Sportsefterskole - Hellebjerg IES
Mandag 10-05-21 17:30 Vandel Efterskole - Broby Sportsefterskole
Tirsdag 11-05-21 15:00 Elbæk Efterskole - Glamsdalens Idrætsefterskole
Onsdag 12-05-21 10:30 Design & Idræts - Agerskov Ungdomsskole - bane 1

Til toppen