DGI Fyn Holdturnering Sommer 2020 Runde A (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening SE2 180.0 180.0 Hovedskydning
45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
52423 Henrik G. Nielsen Højby Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST2 195.0 195.0 Hovedskydning
131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST3 172.0 172.0 Hovedskydning
80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 192.0 192.0 Mesterskab
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I Å2 198.0 198.0 Mesterskab
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I SE1 184.0 184.0 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I SE1 187.0 187.0 Mesterskab
138481 Clara Struve Lunde Sg&I BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
138481 Clara Struve Lunde Sg&I BK2 193.0 193.0 Mesterskab
46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I Å1 197.0 197.0 Mesterskab
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I SE2 163.0 163.0 Hovedskydning
46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I SE2 178.0 178.0 Hovedskydning
123410 Jacob Højsgård Lunde Sg&I Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
141684 Alexander Sørensen Lunde Sg&I BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
138480 Caroline Struve Lunde Sg&I BK3 171.0 171.0 Hovedskydning
122679 Madeleine Liv Larsen Særslev Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening ST3 189.0 189.0 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening ST3 193.0 193.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 190.0 190.0 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening ST2 190.0 190.0 Hovedskydning

Til toppen