| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/12 199/12 399/24

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 196/09 198/10 394/19
2 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 199/10 195/07 394/17
3 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 196/12 197/08 393/20
4 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 194/07 194/05 388/12
5 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 191/04 193/06 384/10
6 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 191/06 191/06 382/12

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 141983 Zilas L Jensen Thisted Skyttekreds 193/07 191/05 384/12
2 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 184/00 190/03 374/03
3 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 186/02 188/05 374/07
4 141455 Emil Højer Bak Pandrup Skytteforening 178/03 178/02 356/05
5 142166 William Vestergaard Bak Pandrup Skytteforening 172/01 168/01 340/02

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 197/09 195/08 392/17
2 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 195/08 193/08 388/16

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 198/12 197/07 395/19
2 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 198/08 195/04 393/12
3 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 195/09 197/05 392/14
4 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 193/06 197/07 390/13
5 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 195/06 195/07 390/13
6 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 194/08 194/08 388/16
7 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 193/06 194/09 387/15
8 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 192/05 194/12 386/17
9 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 194/04 192/04 386/08
10 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 192/04 186/05 378/09
11 140140 Rasmus Bang Hjørring Skytteforening 183/04 187/02 370/06
12 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 177/04 177/07 354/11

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/10 198/09 395/19
2 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 197/06 197/08 394/14
3 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 197/09 196/08 393/17
4 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 193/06 195/07 388/13

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 198/08 196/09 394/17
2 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 196/08 197/07 393/15

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 189/05 194/09 383/14
2 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 187/03 183/02 370/05
3 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 184/02 183/04 367/06
4 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 183/03 179/01 362/04
5 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 176/03 172/04 348/07

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 198/09 198/07 396/16
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 196/08 197/11 393/19
3 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 196/10 197/05 393/15
4 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 193/06 195/05 388/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening 188/03 187/01 375/04
2 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening 154/01 173/03 327/04

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/11 200/11 400/22
2 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 199/12 200/06 399/18
3 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/12 199/13 399/25
4 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/12 199/07 398/19

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 199/09 200/07 399/16
2 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 199/10 199/06 398/16
3 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 198/07 198/11 396/18
4 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 197/10 198/07 395/17
5 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 196/05 195/06 391/11
6 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 192/04 193/06 385/10
7 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds 196/06 189/03 385/09
8 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 191/06 193/09 384/15
9 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening 185/05 191/01 376/06

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 190/06 184/01 374/07
2 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 183/05 183/03 366/08

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/12

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 199/10
2 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 197/06
3 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 196/12
4 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 196/09
5 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 194/07
6 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 191/06
7 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 191/04

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 141983 Zilas L Jensen Thisted Skyttekreds 193/07
2 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 186/02
3 139309 Malthe Mejlholm Højer Pandrup Skytteforening 184/03
4 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 184/00
4 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 184/00
6 141455 Emil Højer Bak Pandrup Skytteforening 178/03
7 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds 178/02
8 142166 William Vestergaard Bak Pandrup Skytteforening 172/01
9 141992 Felix Bech Mejlholm Pandrup Skytteforening 169/02
10 138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds 160/01
11 141881 Alma Højer Bak Pandrup Skytteforening 158/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 198/08
2 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 197/09
3 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 195/08

Riffel, 50m - Klasse J2

1 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 199/10
2 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 198/12
3 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 198/08
4 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds 196/05
5 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 195/09
6 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 195/06
7 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 194/08
8 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 194/04
9 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 193/06
9 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 193/06
11 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 192/05
12 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 192/04
13 140140 Rasmus Bang Hjørring Skytteforening 183/04
14 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 177/04

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/10
2 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 197/09
3 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 197/06
4 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 193/06

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 198/08
2 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 196/08

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 189/05
2 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 187/03
3 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 184/02
4 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 183/03
5 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 176/03
6 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening 153/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 198/09
2 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 196/10
3 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 196/08
4 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 193/06
5 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening 193/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 193/07
2 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening 192/04
3 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening 188/03
4 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 186/00
5 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening 154/01

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/12
2 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/11
3 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/08
4 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/12
4 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 199/12

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 199/10
2 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 199/09
3 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 198/07
4 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 197/10
5 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds 196/06
6 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 196/05
7 135787 Christian Michael Gustavsen Pandrup Skytteforening 192/05
8 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 192/04
9 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 191/06
10 134808 Birgit Padfield Hjørring Skytteforening 190/03
11 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening 185/05
12 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 171/01

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 190/06
2 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 183/05

Til toppen