DM 50-200-300m Voksen 2021 (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
142591 Dennis Dupont Andersen Skytteforeningen Sydvest FRI 125.000 125.000 Hovedskydning
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening SE2 137.000 137.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å2 146.000 146.000 Mesterskab
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening ST3 133.000 133.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening Å2 138.000 138.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening Å2 138.000 138.000 Mesterskab
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening ST3 125.000 125.000 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 141.000 141.000 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 145.000 145.000 Mesterskab
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 150.000 150.000 Mesterskab
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 106.300 106.300 Finale
66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 125.000 125.000 Hovedskydning
65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning Å2 143.000 143.000 Mesterskab
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 147.000 147.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 145.000 145.000 Mesterskab
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Jelling fS SE1 137.000 137.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE2 140.000 140.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 148.000 148.000 Mesterskab
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening Å1 149.000 149.000 Mesterskab
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening Å1 102.000 102.000 Finale
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening Å1 145.000 145.000 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening Å1 147.000 147.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 143.000 143.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 145.000 145.000 Finale
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 145.000 145.000 Mesterskab
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 147.000 147.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.000 146.000 Finale
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.000 146.000 Mesterskab
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 143.000 143.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 144.000 144.000 Finale
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 144.000 144.000 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.000 146.000 Finale
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.000 146.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 140.000 140.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 144.000 144.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 139.000 139.000 Finale
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 144.000 144.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 144.000 144.000 Finale
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 144.000 144.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 98.000 98.000 Finale
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 132.000 132.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 137.000 137.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 138.000 138.000 Finale
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 139.000 139.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 141.000 141.000 Finale
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 141.000 141.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 148.000 148.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 144.000 144.000 Finale
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 144.000 144.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 98.200 98.200 Finale
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 145.000 145.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 143.000 143.000 Finale
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 143.000 143.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 99.900 99.900 Finale
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 137.000 137.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 138.000 138.000 Finale
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 138.000 138.000 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 128.000 128.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 129.000 129.000 Finale
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 129.000 129.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 148.000 148.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 102.300 102.300 Finale
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening Å2 137.000 137.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 142.000 142.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 144.000 144.000 Mesterskab
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 142.000 142.000 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 145.000 145.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 144.000 144.000 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 149.000 149.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 148.000 148.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 103.800 103.800 Finale
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 150.000 150.000 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 103.300 103.300 Finale
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 144.000 144.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST2 129.000 129.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 26.000 26.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE2 142.000 142.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE2 142.000 142.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 136.000 136.000 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds Å1 142.000 142.000 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Randers Skyttekreds SE1 143.000 143.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST3 134.000 134.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST3 144.000 144.000 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 130.000 130.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 134.000 134.000 Mesterskab
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST1 144.000 144.000 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST1 141.000 141.000 Mesterskab
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening ST3 136.000 136.000 Hovedskydning
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening ST3 124.000 124.000 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST3 130.000 130.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST3 137.000 137.000 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 138.000 138.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 146.000 146.000 Mesterskab
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 139.000 139.000 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 145.000 145.000 Finale
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 145.000 145.000 Mesterskab
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 146.000 146.000 Finale
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 143.000 143.000 Finale
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 143.000 143.000 Mesterskab
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 147.000 147.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 144.000 144.000 Finale
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 144.000 144.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 150.000 150.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 103.200 103.200 Finale
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 146.000 146.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 144.000 144.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 99.200 99.200 Finale
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å2 149.000 149.000 Mesterskab
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 145.000 145.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 148.000 148.000 Mesterskab
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 143.000 143.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 142.000 142.000 Finale
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 142.000 142.000 Mesterskab
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 146.000 146.000 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 148.000 148.000 Finale
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 145.000 145.000 Finale
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds SE1 138.000 138.000 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds SE1 140.000 140.000 Finale
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds SE1 140.000 140.000 Mesterskab
43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 148.000 148.000 Mesterskab
43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 101.100 101.100 Finale
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 137.000 137.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 149.000 149.000 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds SE2 141.000 141.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 134.000 134.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 134.000 134.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 146.000 146.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 142.000 142.000 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 96.100 96.100 Finale
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST3 136.000 136.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST3 130.000 130.000 Mesterskab
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening FRI 136.000 136.000 Hovedskydning
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening FRI 132.000 132.000 Mesterskab
55915 Lasse Rogert Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST2 142.000 142.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST2 139.000 139.000 Finale
55915 Lasse Rogert Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST2 139.000 139.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 143.000 143.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 144.000 144.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 143.000 143.000 Finale
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 140.000 140.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 143.000 143.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 145.000 145.000 Finale
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 146.000 146.000 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 147.000 147.000 Finale
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 147.000 147.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 146.000 146.000 Finale
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 146.000 146.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 149.000 149.000 Finale
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 149.000 149.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 101.900 101.900 Finale
89816 Steffen Koefoed Nykøbing F. Skytteforening Å2 148.000 148.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nykøbing F. Skytteforening Å2 148.000 148.000 Finale
89816 Steffen Koefoed Nykøbing F. Skytteforening Å2 148.000 148.000 Mesterskab
89816 Steffen Koefoed Nykøbing F. Skytteforening Å2 100.400 100.400 Finale
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening Å1 146.000 146.000 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening Å1 148.000 148.000 Finale
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening Å1 148.000 148.000 Mesterskab
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening Å1 146.000 146.000 Finale
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening Å1 146.000 146.000 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening Å1 145.000 145.000 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening Å1 142.000 142.000 Finale
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening Å1 142.000 142.000 Mesterskab
139884 Hans-Kurt Pedersen Tingsted Skytteforening Å1 146.000 146.000 Hovedskydning
139884 Hans-Kurt Pedersen Tingsted Skytteforening Å1 144.000 144.000 Mesterskab
139884 Hans-Kurt Pedersen Tingsted Skytteforening Å1 143.000 143.000 Finale
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 132.000 132.000 Hovedskydning
54312 Bjarne Larsen Damsholte Skytteforening SE1 147.000 147.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 143.000 143.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 140.000 140.000 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening ST3 132.000 132.000 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening ST3 130.000 130.000 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 140.000 140.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 134.000 134.000 Mesterskab
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 140.000 140.000 Hovedskydning
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 146.000 146.000 Mesterskab
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 120.000 120.000 Hovedskydning
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 128.000 128.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 130.000 130.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 143.000 143.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 138.000 138.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 139.000 139.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 142.000 142.000 Finale
19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 145.000 145.000 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE2 145.000 145.000 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE2 137.000 137.000 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 143.000 143.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 142.000 142.000 Mesterskab
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 133.000 133.000 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 133.000 133.000 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds Å2 129.000 129.000 Hovedskydning
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds ST3 120.000 120.000 Hovedskydning
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds ST3 131.000 131.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å2 139.000 139.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE1 147.000 147.000 Mesterskab
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening SE1 150.000 150.000 Hovedskydning
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening SE1 147.000 147.000 Mesterskab
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening SE1 71.200 71.200 Finale
19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening Å1 142.000 142.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening Å1 147.000 147.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening Å1 140.000 140.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening Å2 142.000 142.000 Hovedskydning
80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 139.000 139.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 144.000 144.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 142.000 142.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 144.000 144.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 147.000 147.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 99.700 99.700 Finale
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 117.000 117.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening ST2 140.000 140.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening ST2 140.000 140.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 148.000 148.000 Finale
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 148.000 148.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 146.000 146.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 148.000 148.000 Finale
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 148.000 148.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 147.000 147.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 146.000 146.000 Finale
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 146.000 146.000 Mesterskab
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST2 133.000 133.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST2 138.000 138.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST3 137.000 137.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 135.000 135.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 131.000 131.000 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 134.000 134.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 128.000 128.000 Mesterskab
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 140.000 140.000 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 137.000 137.000 Mesterskab
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 141.000 141.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 138.000 138.000 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, ST2 144.000 144.000 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, ST2 138.000 138.000 Mesterskab
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, ST3 138.000 138.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, ST3 132.000 132.000 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Ørre Skytteforening, ST3 134.000 134.000 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Ørre Skytteforening, ST3 134.000 134.000 Mesterskab
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 145.000 145.000 Hovedskydning
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds Å1 146.000 146.000 Hovedskydning
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds Å1 147.000 147.000 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 150.000 150.000 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 105.000 105.000 Finale
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 146.000 146.000 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 147.000 147.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 143.000 143.000 Hovedskydning
22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds SE2 144.000 144.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 136.000 136.000 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 142.000 142.000 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE2 139.000 139.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 150.000 150.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 146.000 146.000 Mesterskab
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST3 128.000 128.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST3 140.000 140.000 Finale
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST3 140.000 140.000 Mesterskab
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening ST2 146.000 146.000 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening ST2 145.000 145.000 Finale
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening ST2 145.000 145.000 Mesterskab
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening ST2 0.000 0.000 Finale
46704 Knud Hansen Horne Skytteforening ST2 141.000 141.000 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Horne Skytteforening ST2 141.000 141.000 Finale
46704 Knud Hansen Horne Skytteforening ST2 141.000 141.000 Mesterskab
52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening ST2 137.000 137.000 Hovedskydning
52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening ST2 136.000 136.000 Mesterskab
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening Å2 129.000 129.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 142.000 142.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 143.000 143.000 Mesterskab
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST3 136.000 136.000 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST3 138.000 138.000 Finale
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST3 138.000 138.000 Mesterskab
53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening ST3 130.000 130.000 Hovedskydning
53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening ST3 136.000 136.000 Mesterskab
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening ST2 139.000 139.000 Hovedskydning
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 150.000 150.000 Mesterskab
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 150.000 150.000 Finale
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 104.100 104.100 Finale
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 150.000 150.000 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 150.000 150.000 Finale
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 106.100 106.100 Finale
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å2 143.000 143.000 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å2 144.000 144.000 Finale
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å2 144.000 144.000 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Jelling fS Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Jelling fS Å1 145.000 145.000 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Jelling fS Å1 140.000 140.000 Finale
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 140.000 140.000 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 118.000 118.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening ST3 138.000 138.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening ST3 140.000 140.000 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening ST2 128.000 128.000 Hovedskydning
31159 Jakob Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 145.000 145.000 Hovedskydning
31159 Jakob Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 140.000 140.000 Finale
31159 Jakob Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 140.000 140.000 Mesterskab
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 140.000 140.000 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 135.000 135.000 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 123.000 123.000 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST3 120.000 120.000 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening Å1 149.000 149.000 Mesterskab
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening Å1 101.800 101.800 Finale
97313 Niels Laustsen Hvidovre Skyttekreds Å1 147.000 147.000 Hovedskydning
97313 Niels Laustsen Hvidovre Skyttekreds Å1 149.000 149.000 Mesterskab
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST1 144.000 144.000 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 141.000 141.000 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 140.000 140.000 Mesterskab
95177 Hans Byager Jelling fS Å1 146.000 146.000 Hovedskydning
62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST1 144.000 144.000 Hovedskydning
62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST1 138.000 138.000 Hovedskydning
141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. Å2 138.000 138.000 Hovedskydning
141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. Å2 139.000 139.000 Mesterskab
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å2 142.000 142.000 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å2 146.000 146.000 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 141.000 141.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 140.000 140.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening Å2 145.000 145.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening Å2 142.000 142.000 Mesterskab
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening FRI 129.000 129.000 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening FRI 142.000 142.000 Mesterskab

Til toppen