| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

GrovVåben, 25m GPA - Klasse RA

1 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 383/97
2 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 375/93
3 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening 373/96
4 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds 373/91
5 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 371/90
6 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening 369/96
7 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening 368/96
8 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter 368/95
9 45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I 368/94
10 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 365/93
11 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 364/92
12 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 364/89
13 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 358/84
14 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 357/90
15 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I 356/81
16 46449 Mikkel Eriksen Lunde Sg&I 355/91
17 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 351/93
18 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub 350/91
19 36252 Richard Davis Lind Skytteforening 344/91
20 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub 344/85
21 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 343/89
22 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening 343/86
23 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub 341/88
24 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening 338/81
25 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub 335/82
26 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening 334/86
27 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter 333/93
28 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I 333/79
29 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 329/92
30 90306 Annette Winther Hvidovre Skyttekreds 329/81
31 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 328/83
32 32035 Peter Davis Lind Skytteforening 327/87
33 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening 325/82
34 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 324/85
35 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub 321/76
36 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening 319/65
37 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening 317/72
38 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening 316/67
39 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening 310/73
40 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 308/81
41 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds 304/70
42 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening 302/79
43 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening 300/80
44 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening 296/51
45 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening 295/79
46 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 293/77
47 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening 271/23
48 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening 191/00
49 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening 125/00
50 134106 Lars Nielsen Lind Skytteforening 107/00
51 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 83/00
52 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds 0/00

Til toppen