| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

GrovVåben, 25m GR - Klasse RR

1 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 377/96
2 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening 374/94
3 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I 371/97
4 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub 371/92
5 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 366/94
6 36252 Richard Davis Lind Skytteforening 361/96
7 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub 361/92
8 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds 360/93
9 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 360/87
10 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 359/91
11 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds 358/92
12 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 358/88
13 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening 354/88
14 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 352/94
15 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening 352/89
16 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 352/84
17 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds 351/89
18 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 351/85
19 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 348/85
20 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter 348/84
21 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening 347/87
22 46449 Mikkel Eriksen Lunde Sg&I 346/89
23 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF 344/91
24 132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening 342/92
25 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening 339/79
26 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening 338/91
27 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 338/83
28 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening 337/87
29 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 336/81
30 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 335/86
31 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 334/92
32 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening 333/83
33 90306 Annette Winther Hvidovre Skyttekreds 331/83
34 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds 330/71
35 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub 329/87
36 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds 326/75
37 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening 320/67
38 141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds 317/69
39 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds 313/89
40 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening 312/74
41 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I 311/86
42 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub 308/70
43 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 307/70
44 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby 305/69
45 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub 296/66
46 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 292/79
47 32035 Peter Davis Lind Skytteforening 287/76
48 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I 273/81
49 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening 239/30

Til toppen