Sommerholdturnering 5 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen Å2 193.000 193.000 Mesterskab
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 189.000 189.000 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds, foreningen SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds, foreningen SE1 193.000 193.000 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 187.000 187.000 Mesterskab
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen BK3 185.000 185.000 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 192.000 192.000 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 190.000 190.000 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 195.000 195.000 Mesterskab
142454 Sara H. Gylling Jakobsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 182.000 182.000 Hovedskydning
142454 Sara H. Gylling Jakobsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 184.000 184.000 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds, foreningen BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds, foreningen BK2 193.000 193.000 Mesterskab
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds, foreningen SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds, foreningen SE1 196.000 196.000 Mesterskab
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 156.000 156.000 Mesterskab
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 181.000 181.000 Mesterskab
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE2 175.000 175.000 Hovedskydning
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE2 174.000 174.000 Mesterskab
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å2 183.000 183.000 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab

Til toppen