Sommerholdturnering 5 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen Å2 187.0 187.0 Hovedskydning
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen Å2 193.0 193.0 Mesterskab
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 185.0 185.0 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 189.0 189.0 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds, foreningen SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds, foreningen SE1 193.0 193.0 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 187.0 187.0 Mesterskab
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen BK3 185.0 185.0 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 192.0 192.0 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 190.0 190.0 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 195.0 195.0 Mesterskab
142454 Sara H. Gylling Jakobsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 182.0 182.0 Hovedskydning
142454 Sara H. Gylling Jakobsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 184.0 184.0 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds, foreningen BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds, foreningen BK2 193.0 193.0 Mesterskab
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds, foreningen SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds, foreningen SE1 196.0 196.0 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å2 183.0 183.0 Mesterskab
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE2 175.0 175.0 Hovedskydning
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE2 174.0 174.0 Mesterskab
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 181.0 181.0 Mesterskab
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 191.0 191.0 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 168.0 168.0 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 187.0 187.0 Mesterskab
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 156.0 156.0 Mesterskab
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning

Til toppen