| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening 191/04 188/01 379/05

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 193/05 192/05 385/10
2 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening 184/04 188/03 372/07

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening 186/03 187/03 373/06
2 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening 170/01 184/01 354/02
3 142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening 177/04 175/01 352/05
4 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening 171/01 167/03 338/04

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 194/04 195/05 389/09
2 135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening 196/09 191/04 387/13
3 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 193/07 191/05 384/12
4 135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening 192/01 181/02 373/03

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening 196/08 194/13 390/21
2 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening 192/07 196/06 388/13

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening 194/09 193/08 387/17
2 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 191/01 189/05 380/06
3 35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening 180/03 185/05 365/08

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening 200/14 197/09 397/23
2 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 196/10 194/08 390/18
3 97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening 193/08 194/03 387/11

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 198/10 197/09 395/19
2 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening 193/08 194/04 387/12
3 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening 193/04 192/08 385/12
4 29700 Søren G.T. Lund Mejrup Skytteforening 186/04 192/04 378/08
5 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 189/03 186/02 375/05

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening 191/04

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 193/05
2 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening 184/04

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening 186/03
2 142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening 177/04
3 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening 171/01
4 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening 170/01

Riffel, 50m - Klasse J2

1 135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening 196/09
2 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 194/04
3 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 193/07
4 135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening 192/01

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening 196/08
2 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening 192/07

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening 194/09
2 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 191/01
3 35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening 180/03

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening 200/14
2 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 196/10
3 97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening 193/08

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 198/10
2 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening 193/08
3 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening 193/04
4 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 189/03
5 29700 Søren G.T. Lund Mejrup Skytteforening 186/04

Til toppen