| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Mesterskab BK

1 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 145/04 148/07 293/11

Riffel, 200m - Mesterskab JUN

1 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 142/03 147/09 289/12
2 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 139/05 139/01 278/06

Riffel, 200m - Mesterskab ST2

1 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 140/02 143/04 283/06

Riffel, 200m - Mesterskab SE1

1 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 150/11 147/07 297/18
2 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 147/04 148/06 295/10
3 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 144/06 145/04 289/10

Riffel, 200m - Mesterskab SE2

1 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 142/02 145/05 287/07

Riffel, 200m - Mesterskab Å2

1 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 143/04 149/08 292/12
2 142289 Steffen Eg Nielsen Otterup Skytteforening 138/01 143/01 281/02
3 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening 137/00 142/05 279/05
4 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 142/02 135/04 277/06

Riffel, 200m - Mesterskab FRI

1 141843 Henik Nielsen Otterup Skytteforening 125/01 137/02 262/03

Riffel, 200m - Klasse BK

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 149/07
2 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 145/04
3 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 145/01
4 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 142/05
5 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 142/01

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 150/07
2 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 142/03
3 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 139/05

Riffel, 200m - Klasse ST2

1 53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening 143/06
2 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 140/02

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 150/11
2 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 147/04
3 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 144/06

Riffel, 200m - Klasse SE2

1 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 142/02
2 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 141/04

Riffel, 200m - Klasse Å2

1 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 143/04
2 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 142/02
3 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 140/01
4 142289 Steffen Eg Nielsen Otterup Skytteforening 138/01
5 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening 137/00
6 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 136/02

Riffel, 200m - Klasse FRI

1 110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 138/01
2 142512 Jette Damtoft Otterup Skytteforening 128/00
3 141843 Henik Nielsen Otterup Skytteforening 125/01

Til toppen