Divisionsskydning vinter 1. runde - riffel (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.000 198.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.000 197.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 180.000 180.000 Hovedskydning
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 145.000 145.000 Hovedskydning
140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
142519 Mathias Lærkegaard-Jensen Greve Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
141169 Magnus Bluhme Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
119907 Asser Renard Greve Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
132903 Carl Aage Lausten Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
142330 Simon Steen Hansen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 197.000 197.000 Mesterskab
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland J1 200.000 200.000 Hovedskydning
135962 Magne Petersen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE1 195.000 195.000 Mesterskab
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 169.000 169.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
140061 Kristian Loke Dyrehold Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
139621 Sabastian Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 130.000 130.000 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
139588 Lukas Olesen Mohr Ballerup Skytteforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening Å2 182.000 182.000 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning

Til toppen