| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland 200/00 199/00 399/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening 199/00 197/00 396/00
2 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland 194/00 194/00 388/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 196/00 196/00 392/00
2 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 186/00 186/00 372/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/00
1 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 200/00
1 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 200/00
1 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening 200/00
1 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland 200/00
1 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 200/00
7 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 197/00
2 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening 200/00
2 138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening 199/00
3 141169 Magnus Bluhme Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/00
4 141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/00
5 135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland 191/00
5 130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland 191/00
7 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening 189/00
8 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/00
9 142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening 184/00
10 135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening 182/00
11 142330 Simon Steen Hansen Højby Skytteforening, Sjælland 180/00
12 142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 171/00
13 142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 169/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/00
1 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 200/00
3 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 199/00
3 114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening 199/00
5 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening 198/00
5 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
7 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 200/00
2 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 199/00
2 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 199/00
4 128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening 198/00
5 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/00
6 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/00
7 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
7 141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening 193/00
7 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
10 140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 191/00
11 142519 Mathias Lærkegaard-Jensen Greve Skytteforening 190/00
12 139588 Lukas Olesen Mohr Ballerup Skytteforening 179/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
2 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 192/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 193/00
2 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 188/00
2 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 185/00
3 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening 183/00
4 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 180/00
5 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 179/00
5 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 179/00
7 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 169/00
8 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 142/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 200/00
1 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening 200/00
1 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/00
1 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 200/00
1 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening 200/00
1 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 200/00
7 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 198/00
7 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
7 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
7 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/00
11 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening 197/00
12 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/00
13 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 193/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening 200/00
3 127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening 197/00
3 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening 197/00
5 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 196/00
6 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/00
6 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/00
8 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening 193/00
8 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
10 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening 192/00
11 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 190/00
12 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening 186/00
13 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening 184/00
14 137990 Emilie Olsen Højby Skytteforening, Sjælland 166/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
1 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
1 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 200/00
1 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/00
1 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 200/00
1 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 200/00
7 59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening 199/00
7 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening 199/00
7 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 199/00
10 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening 198/00
10 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 198/00
12 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 197/00
12 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
14 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening 196/00
15 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland 194/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
2 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
3 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 196/00
4 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/00
4 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 195/00
6 132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening 194/00
7 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/00
8 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening 190/00
9 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 189/00
10 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 186/00
10 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 186/00
10 57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland 186/00
13 119907 Asser Renard Greve Skytteforening 184/00
14 57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland 182/00
15 60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 165/00

Til toppen