Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Divisionsskydning vinter 2. runde - riffel (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Højby Skytteforening, Sjælland
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Korsør Skytteforening
Mullerup Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Reerslev Skytteforening
Tuse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
108318
Helena Bagge Veirum
Greve Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
ST3
185.000
185.000
Hovedskydning
104486
Eduardo Hansen
Greve Skytteforening
Å2
186.000
186.000
Hovedskydning
84580
Søren Højberg Pedersen
Greve Skytteforening
ST3
183.000
183.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
ST3
179.000
179.000
Hovedskydning
130651
Matti Elbæk
Korsør Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
136708
Amanda Kristensen
Korsør Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
58805
Inge Nielsen
Korsør Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
59269
Ole S. Madsen
Korsør Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
59037
Pelle Rogert Pedersen
Korsør Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
142695
Oskar Rasch Simonsen
Ballerup Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
134614
Tobias Christoffersen
Ballerup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
139588
Lukas Olesen Mohr
Ballerup Skytteforening
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
135706
Marcus Jacoby Christensen
Ballerup Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
111518
Janek Fisker
Ballerup Skytteforening
Å2
184.000
184.000
Hovedskydning
111517
André Fisker
Ballerup Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
68039
Phillip Orup
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
35978
Claus Laumann Sindberg
Ballerup Skytteforening
ST1
192.000
192.000
Hovedskydning
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
142519
Mathias Lærkegaard-Jensen
Greve Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
141897
Alexander Fribæk
Greve Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
68823
Lis Jensen
Greve Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
58227
Johannes Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
119907
Asser Renard
Greve Skytteforening
SE2
184.000
184.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
179.000
179.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
169.000
169.000
Hovedskydning
134481
Søren Joel Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
142.000
142.000
Hovedskydning
58174
Peter Witthøft Rasmussen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
106275
Marianne Munch
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
58183
Mogens Dalsgaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
143687
Oliver Stockmarr
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
134478
Sebastian Peter Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
142923
Mikkel Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
142017
Marco Beusen Lyseen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
140658
Magne Ingeman Nielsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
126196
Frederikke Elmeskov
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
134480
William Fritz Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
134479
Rebekka Maria Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
116929
Magnus Guldager
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
141169
Magnus Bluhme
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
141160
Gustav Gunnarson
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
134382
Laurits Gunnarson
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
60722
Per Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
SE2
165.000
165.000
Hovedskydning
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
128748
Flemming Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
132903
Carl Aage Lausten
Greve Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
139640
Emil Mortensen
Tuse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
131191
Castor Larsen
Tuse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST3
188.000
188.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
138279
Nicklas Mickey Egon Jensen
Tuse Skytteforening
BK3
199.000
199.000
Hovedskydning
132755
Luca Kristoffersen
Tuse Skytteforening
BK3
200.000
200.000
Hovedskydning
124745
Thomas Matzen
Tuse Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
123764
Mathilde Bredgaard
Tuse Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
139110
Augusta Elmeskov
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
114274
Peter Andersen
Tuse Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
136303
Joey Larsen
Tuse Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
135957
Julia Forman
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
142330
Simon Steen Hansen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
137109
Gustav Blumensaat Bendixen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
137109
Gustav Blumensaat Bendixen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
57564
Jess Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
57564
Jess Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
186.000
186.000
Mesterskab
137990
Emilie Olsen
Højby Skytteforening, Sjælland
Å2
166.000
166.000
Hovedskydning
57211
Arne Jacobsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
57211
Arne Jacobsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
57583
Finn Jensen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
182.000
182.000
Hovedskydning
57222
Inge Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
108761
Steen Mejnert Olsen
Tuse Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
138280
Jesper Jensen
Tuse Skytteforening
Å2
200.000
200.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
129835
Niklas Segel Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
120318
Oliver Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
115734
Jonas Knudsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
190.000
190.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Hovedskydning
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
196.000
196.000
Hovedskydning
60777
Leif Mikkelsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
199.000
199.000
Hovedskydning
60819
Jytte Kristoffersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
58624
Steen Sønderby
Mullerup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
139996
Maria Valentin Hansen
Mullerup Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
130080
Nickoline Jedig
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
127851
Sofie Dahl
Reerslev Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
56494
Pia Eriksen
Reerslev Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
88037
Palle Andersen
Reerslev Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
Til toppen