| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 200/00
1 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 200/00
1 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 200/00
4 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
2 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 188/00
3 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening 187/00
4 135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening 184/00
5 142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening 182/00
6 142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 176/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/00
2 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 198/00
2 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
3 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/00
4 139588 Lukas Olesen Mohr Ballerup Skytteforening 181/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/00
2 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 194/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
2 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 184/00
2 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 181/00
3 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening 179/00
4 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 178/00
5 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 176/00
6 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 174/00
7 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 142/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/00
1 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 200/00
3 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening 199/00
3 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 199/00
3 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 199/00
6 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

2 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
3 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening 195/00
3 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/00
5 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
6 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 191/00
7 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening 190/00
8 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening 188/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening 199/00
1 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening 199/00
3 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 198/00
3 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening 198/00
3 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 198/00
3 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening 198/00
3 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 198/00
3 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
2 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 196/00
3 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 191/00
4 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 190/00
5 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 189/00
6 119907 Asser Renard Greve Skytteforening 181/00
6 60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 181/00

Til toppen