Divisionsskydning vinter 3. runde - riffel (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.0 198.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 176.0 176.0 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ST3 174.0 174.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
119907 Asser Renard Greve Skytteforening SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening ST1 194.0 194.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
139588 Lukas Olesen Mohr Ballerup Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 196.0 196.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 142.0 142.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 198.0 198.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 195.0 195.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 184.0 184.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning

Til toppen