Divisionsskydning vinter 1. runde - pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening 2H 3 243.0 243.0 Hovedskydning
68692 Tage Ebbensgaard Roskilde Skytteforening 2H 3 218.0 218.0 Hovedskydning
96187 Jannik Poulsen Roskilde Skytteforening 1H 3 250.0 250.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening 2H 1 264.0 264.0 Hovedskydning
135759 Asger Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2H 1 257.0 257.0 Hovedskydning
97776 Gert Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2H 3 239.0 239.0 Hovedskydning
119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2H 3 258.0 258.0 Hovedskydning
140115 Henning Elkjær Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2H 2 260.0 260.0 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening 2H 3 231.0 231.0 Hovedskydning
137561 Knud Ahm Orø Skytteforening 2H 3 230.0 230.0 Hovedskydning
136739 Ole Tange Orø Skytteforening 2H 3 251.0 251.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 2H 1 276.0 276.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening 2H 1 277.0 277.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening 2H 2 265.0 265.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening 2H 1 272.0 272.0 Hovedskydning
97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening 2H 1 248.0 248.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening 2H 2 259.0 259.0 Hovedskydning
142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening 2H 3 233.0 233.0 Hovedskydning
59392 Aksel Hemmingsen Korsør Skytteforening FRI 270.0 270.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 1H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 1H 1 287.0 287.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening 1H 1 261.0 261.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening 1H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening 1H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening 1H 3 251.0 251.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening 1H 2 253.0 253.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening 1H 2 272.0 272.0 Hovedskydning
57376 Svend Erik Søderberg Nielsen Hørve Skytteforening 1H 3 230.0 230.0 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening 2H 3 260.0 260.0 Hovedskydning
57379 Rasmus Nielsen Hørve Skytteforening 1H 3 210.0 210.0 Hovedskydning
57621 Magnus Nielsen Hørve Skytteforening 1H 3 267.0 267.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2H 2 200.0 200.0 Hovedskydning
138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2H 1 273.0 273.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2H 3 229.0 229.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 1H 2 272.0 272.0 Hovedskydning
143279 Jesper Dandanell Kalundborg Skytteforening 2H 3 227.0 227.0 Hovedskydning
143278 Poul Boye Hansen Kalundborg Skytteforening 1H 3 163.0 163.0 Hovedskydning
143280 Søren Stryhn Kalundborg Skytteforening 2H 3 205.0 205.0 Hovedskydning
142003 Anders Vibe Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H 3 168.0 168.0 Hovedskydning
119569 Carsten Larsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H 3 235.0 235.0 Hovedskydning
130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H 3 236.0 236.0 Hovedskydning
142001 Anders Sandberg Friis-Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H 3 238.0 238.0 Hovedskydning
142002 Hjalte Holm Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H 2 251.0 251.0 Hovedskydning
134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H 3 265.0 265.0 Hovedskydning
87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H 2 272.0 272.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening 1H 3 192.0 192.0 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening 1H 3 200.0 200.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening 2H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
57929 Kaspar Rosenquist Kalundborg Skytteforening 1H 3 280.0 280.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening 1H 2 254.0 254.0 Hovedskydning
58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening 1H 2 255.0 255.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 1H 2 258.0 258.0 Mesterskab
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 2H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening 2H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening 2H 1 241.0 241.0 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening 1H 3 224.0 224.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 288.0 288.0 Hovedskydning
140062 Hedvig Bendix Nykøbing Sj. Skytteforening BK 274.0 274.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 262.0 262.0 Hovedskydning
69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening 1H 3 239.0 239.0 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening 1H 3 240.0 240.0 Hovedskydning
127226 Steen Eiberg Reerslev Skytteforening 1H 3 256.0 256.0 Hovedskydning
60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening 1H 2 256.0 256.0 Hovedskydning
143901 Frank Pedersen Orø Skytteforening 2H 2 191.0 191.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening 1H 2 271.0 271.0 Hovedskydning
56907 Lars Jeppesen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 1 264.0 264.0 Hovedskydning
60703 Rasmus Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 2 276.0 276.0 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 1 284.0 284.0 Hovedskydning
69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening 2H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening 2H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening 2H 1 267.0 267.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening 2H 2 266.0 266.0 Hovedskydning
110734 Gia Tuong Thai Ballerup Skytteforening 2H 2 252.0 252.0 Hovedskydning
101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening 2H 2 250.0 250.0 Hovedskydning
92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening 2H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening 2H 2 264.0 264.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening 2H 1 285.0 285.0 Hovedskydning
68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening 2H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening 2H 2 268.0 268.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 1H 3 220.0 220.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening 1H 3 236.0 236.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening 1H 3 253.0 253.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 1H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
138980 Anna Duus Vognhøj Moesgaard Nykøbing Sj. Skytteforening BK 202.0 202.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 2H 1 263.0 263.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 2H 3 264.0 264.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening 2H 1 278.0 278.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening 2H 3 237.0 237.0 Hovedskydning

Til toppen