Divisionsskydning vinter 2. runde - pistol (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 1H 2 271.0 271.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 1H 2 272.0 272.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2H 2 238.0 238.0 Hovedskydning
143437 Flemming Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2H 2 239.0 239.0 Hovedskydning
138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2H 2 282.0 282.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2H 2 262.0 262.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 2H 1 284.0 284.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening 2H 1 290.0 290.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening 2H 2 277.0 277.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 1H 1 292.0 292.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 1H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening 1H 2 283.0 283.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening 1H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening 1H 2 268.0 268.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening 1H 1 282.0 282.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening 1H 2 289.0 289.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening 2H 2 264.0 264.0 Hovedskydning
142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening 2H 2 207.0 207.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening 1H 1 277.0 277.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 1H 2 254.0 254.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening 1H 2 262.0 262.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening 1H 2 250.0 250.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 1H 1 278.0 278.0 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening 1H 2 248.0 248.0 Hovedskydning
134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening 2H 2 264.0 264.0 Hovedskydning
134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening 2H 1 263.0 263.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 2H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 1 286.0 286.0 Hovedskydning
60703 Rasmus Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 2 283.0 283.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 2 242.0 242.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening 2H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening 2H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening 2H 2 266.0 266.0 Hovedskydning

Til toppen