Præmieskydning Skals 2020 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening FRI 181.0 181.0 Hovedskydning
99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening ST3 181.0 181.0 Mesterskab
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST1 195.0 195.0 Mesterskab
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 183.0 183.0 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 186.0 186.0 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 180.0 180.0 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 186.0 186.0 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 184.0 184.0 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 180.0 180.0 Mesterskab
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 198.0 198.0 Hovedskydning
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 189.0 189.0 Mesterskab
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Mesterskab
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
117829 Camilla Harder Skive skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST3 183.0 183.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 187.0 187.0 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
138575 Lærke Pluszek Viborg Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
138575 Lærke Pluszek Viborg Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
116829 Line Hansen Skals Skytteforening FRI 174.0 174.0 Hovedskydning
116829 Line Hansen Skals Skytteforening FRI 178.0 178.0 Mesterskab
139076 Morten Hede Rottwitt Skals Skytteforening FRI 178.0 178.0 Hovedskydning
139076 Morten Hede Rottwitt Skals Skytteforening FRI 180.0 180.0 Mesterskab
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
117829 Camilla Harder Skive skytteforening Å1 193.0 193.0 Hovedskydning
19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab

Til toppen