| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/14 200/14 400/28
2 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 200/12 199/10 399/22
3 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/10 199/16 398/26
4 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/10 199/17 397/27

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 200/12 199/08 399/20
2 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 194/04 193/06 387/10
3 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 192/06 191/03 383/09
4 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 186/01 193/08 379/09

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/04 199/07 392/11
2 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening 188/05 192/08 380/13
3 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/04 192/07 374/11
4 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening 160/01 158/01 318/02

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/11 199/15 399/26
2 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/11 197/09 396/20

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/13 199/11 399/24
2 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 197/04 194/07 391/11

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 199/15 196/10 395/25

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 195/10 195/12 390/22
2 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 190/06 194/07 384/13

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 189/04 186/04 375/08
2 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 182/05 184/01 366/06

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/06 196/04 392/10
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09 195/08 392/17
3 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/04 194/03 389/07

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/03 190/06 381/09

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 200/10 199/14 399/24
2 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 197/07 199/12 396/19

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/06 192/02 387/08
2 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/02 188/03 380/05
3 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF 186/03 188/05 374/08

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/04 189/02 379/06
2 27601 Niels Lund Hem Skytteforening 192/04 186/03 378/07
3 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 184/03 188/04 372/07
4 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening 171/02 180/03 351/05

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/14
2 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 200/12
3 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/10
4 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/10

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 200/12
2 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 194/04
3 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 192/06
4 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 186/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/04
2 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening 188/05
3 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/04
4 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening 160/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/11
2 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/11

Riffel, 50m - Klasse J2

1 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/13
2 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 197/04

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 199/15

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 195/10
2 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 190/06

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 189/04
2 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 182/05
3 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 155/01

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
2 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/06
3 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/04

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/03

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 200/10
2 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/13
3 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 197/07

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/06
2 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/02
3 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF 186/03

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 27601 Niels Lund Hem Skytteforening 192/04
2 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/04
3 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 184/03
4 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening 171/02

Til toppen