| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 199/07 199/14 398/21

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 198/11 198/09 396/20
2 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 198/06 196/02 394/08
3 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 195/07 198/10 393/17
4 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 196/07 196/07 392/14
5 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 197/05 194/05 391/10
6 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 191/06 192/04 383/10

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/05 196/06 392/11
2 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 197/08 193/03 390/11
3 139309 Malthe Mejlholm Højer Pandrup Skytteforening 184/03 175/01 359/04
4 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 182/02 171/00 353/02
5 141455 Emil Højer Bak Pandrup Skytteforening 178/03 174/02 352/05
6 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening 175/02 174/02 349/04
7 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening 159/03 156/00 315/03
8 141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening 165/00 149/01 314/01
9 141881 Alma Højer Bak Pandrup Skytteforening 148/00 149/00 297/00

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 194/04 195/05 389/09

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 200/11 198/07 398/18
2 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 197/08 197/06 394/14
3 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 195/07 198/12 393/19
4 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 195/08 196/09 391/17
5 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 197/10 194/05 391/15
6 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 193/05 196/07 389/12
7 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 192/03 196/06 388/09
8 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 193/07 193/06 386/13
9 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 193/03 193/04 386/07
10 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 191/07 194/06 385/13
11 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 190/03 186/01 376/04
11 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 190/03 186/01 376/04
13 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 179/02 166/01 345/03

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 200/10 197/12 397/22
2 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 198/07 191/09 389/16
3 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 194/07 193/09 387/16
4 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 191/07 190/07 381/14

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 192/06 197/08 389/14

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 190/04 189/11 379/15
2 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 191/04 186/09 377/13
3 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 187/05 185/04 372/09
4 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 175/03 170/08 345/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 200/10 199/10 399/20
2 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 199/06 199/09 398/15
3 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 199/08 196/04 395/12

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 198/09 196/09 394/18
2 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening 185/02 195/06 380/08
3 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening 179/02 175/02 354/04

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/10 200/08 400/18

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 198/07 198/10 396/17
2 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 198/08 198/06 396/14
3 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 198/07 197/09 395/16
4 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 197/10 196/05 393/15
5 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds 194/03 192/06 386/09
6 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 195/04 191/03 386/07
7 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 191/05 192/04 383/09
8 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening 184/05 185/05 369/10

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 184/04 183/02 367/06
2 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 181/01 184/01 365/02

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 199/07
2 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 196/06

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 198/11
2 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 198/06
3 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 197/05
4 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 196/07
5 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 195/07
6 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 191/06

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 197/08
2 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/05
3 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 193/03
4 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds 184/04
5 139309 Malthe Mejlholm Højer Pandrup Skytteforening 184/03
6 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 182/02
7 141455 Emil Højer Bak Pandrup Skytteforening 178/03
8 141992 Felix Bech Mejlholm Pandrup Skytteforening 178/01
9 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening 175/02
10 139670 Jonas Bonkegaard Thomsen Pandrup Skytteforening 174/01
10 141456 Frederik Bro Pandrup Skytteforening 174/01
12 139664 Magnus Dige Christensen Pandrup Skytteforening 172/01
13 141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening 165/00
14 138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds 164/01
15 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening 159/03
16 141159 Thor Pedersen Ulsted Skytteforening 158/02
17 141881 Alma Højer Bak Pandrup Skytteforening 148/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 194/04
2 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 192/05

Riffel, 50m - Klasse J2

1 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 200/11
2 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 197/10
3 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 197/08
4 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 195/08
5 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 195/07
6 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 193/07
7 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 193/05
8 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 193/03
9 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 192/03
10 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 191/07
11 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 190/03
11 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 190/03
13 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 179/02

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 200/10
2 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 198/07
3 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/08
4 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 194/07
5 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 191/07

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 192/06

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 191/04
2 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 190/04
3 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 188/05
4 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 187/05
5 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 175/03
6 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening 150/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 200/10
2 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 199/08
3 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 199/06
4 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening 197/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 198/09
2 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 192/04
3 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening 185/02
4 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening 179/02

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/10

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 198/08
2 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 198/07
2 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 198/07
4 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 197/10
5 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 196/02
6 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 195/04
7 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds 194/03
8 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 191/05
9 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening 184/05

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 184/04
2 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 181/01

Til toppen