DGI Uofficielt ”Corona”-hjemme DM 2020 - riffel og pistol (Riffel, 300m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å 242.0 242.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. JUN 149.0 149.0 Mesterskab
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening JUN 143.0 143.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 200.0 200.0 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE 231.0 231.0 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 147.0 147.0 Mesterskab
121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 147.0 147.0 Mesterskab
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening JUN 148.0 148.0 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening JUN 149.0 149.0 Mesterskab
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE 233.0 233.0 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Middelfart Skytteforening SE 230.0 230.0 Hovedskydning
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å 236.0 236.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE 214.0 214.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST2 220.0 220.0 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 233.0 233.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 223.0 223.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 219.0 219.0 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE 228.0 228.0 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK 144.0 144.0 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK 138.0 138.0 Hovedskydning
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening JUN 139.0 139.0 Mesterskab
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening JUN 139.0 139.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å 235.0 235.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST2 195.0 195.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å 220.0 220.0 Hovedskydning
86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening ST1 220.0 220.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Tingsted Skytteforening ST1 221.0 221.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 224.0 224.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 223.0 223.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening JUN 142.0 142.0 Hovedskydning
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening JUN 140.0 140.0 Hovedskydning
115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening Å 227.0 227.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å 235.0 235.0 Hovedskydning

Til toppen