DGI Uofficielt ”Corona”-hjemme DM 2020 - riffel og pistol (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds 1H1 547.0 547.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 2H2 522.0 522.0 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening 1H2 363.0 363.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug 2H2 526.0 526.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 2H2 545.0 545.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 2H1 545.0 545.0 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 2H2 540.0 540.0 Hovedskydning
106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug 2H3 420.0 420.0 Hovedskydning
131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug 2H3 433.0 433.0 Hovedskydning
139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H3 431.0 431.0 Hovedskydning
139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H3 447.0 447.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 1H1 530.0 530.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 1H1 563.0 563.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening 1H1 529.0 529.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening 1H2 515.0 515.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening 2H1 540.0 540.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 2H2 530.0 530.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening 2H3 500.0 500.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening 2H1 487.0 487.0 Hovedskydning
142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening 2H3 466.0 466.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening 2H3 500.0 500.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening 2H1 563.0 563.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening 2H2 503.0 503.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening 2H2 511.0 511.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening 2H3 499.0 499.0 Hovedskydning
68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening 2H1 551.0 551.0 Hovedskydning
142697 Sten Krog Duerlund Ballerup Skytteforening 2H3 464.0 464.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening 2H2 499.0 499.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening 2H2 524.0 524.0 Hovedskydning
118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening 2H3 471.0 471.0 Hovedskydning
21143 John Walker Vejle Skytteforening 2H2 521.0 521.0 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening 2H3 448.0 448.0 Hovedskydning
42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 2H1 560.0 560.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H2 475.0 475.0 Hovedskydning
142873 Svend Erik Poulsen Djurslands PistolKlub 2H3 376.0 376.0 Hovedskydning
135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub 2H1 548.0 548.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub 2H1 549.0 549.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub 2H3 420.0 420.0 Hovedskydning
126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening 2H3 484.0 484.0 Hovedskydning
141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening 2H3 475.0 475.0 Hovedskydning
13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening 2H2 533.0 533.0 Hovedskydning
134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening 2H3 489.0 489.0 Hovedskydning
137429 Jørn Sørensen Pandrup Skytteforening FRI 464.0 464.0 Hovedskydning
142943 Kristian Friis Djurslands PistolKlub 2H2 532.0 532.0 Hovedskydning
136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub JUN 519.0 519.0 Hovedskydning
133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub 2H3 499.0 499.0 Hovedskydning
142887 Jan Lundorff Djurslands PistolKlub 2H3 379.0 379.0 Hovedskydning
139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub 2H3 492.0 492.0 Hovedskydning
133539 Harald Pedersen Djurslands PistolKlub 2H3 430.0 430.0 Hovedskydning
129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub 2H3 439.0 439.0 Hovedskydning
30665 Carl Johnsen Ørre Skytteforening, 1H1 528.0 528.0 Hovedskydning
119496 Ole Dejgaard Ørre Skytteforening, 1H1 506.0 506.0 Hovedskydning
33401 Anders Christensen Ørre Skytteforening, 1H1 533.0 533.0 Hovedskydning
85067 Karin Christensen Ørre Skytteforening, 1H2 501.0 501.0 Hovedskydning
35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening 2H2 511.0 511.0 Hovedskydning
138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening 2H3 466.0 466.0 Hovedskydning
134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H3 438.0 438.0 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 1H1 536.0 536.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 1H2 540.0 540.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening FRI 550.0 550.0 Hovedskydning
32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening 2H1 552.0 552.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 2H1 560.0 560.0 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening 2H1 520.0 520.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 2H1 559.0 559.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 1H2 511.0 511.0 Hovedskydning
142569 Linda Malene List Nissen Grindsted Pistolklub 2H3 383.0 383.0 Hovedskydning
130849 Jesper Pedersen Grindsted Pistolklub 2H3 478.0 478.0 Hovedskydning
34146 Frands Øhlenslager Kristensen Grindsted Pistolklub 2H3 428.0 428.0 Hovedskydning
33974 Jens Peter Bindesbøll Grindsted Pistolklub 1H1 514.0 514.0 Hovedskydning
33998 Allan Gejl Grindsted Pistolklub 1H1 555.0 555.0 Hovedskydning
130848 Doris Pedersen Grindsted Pistolklub 2H3 434.0 434.0 Hovedskydning
34163 Børge Bladsgård Grindsted Pistolklub 1H1 529.0 529.0 Hovedskydning
34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening 2H2 423.0 423.0 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening 2H3 482.0 482.0 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 2H3 491.0 491.0 Hovedskydning
134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening 1H1 538.0 538.0 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening 2H2 518.0 518.0 Hovedskydning
137428 Søren Andersen Pandrup Skytteforening 2H3 515.0 515.0 Hovedskydning

Til toppen