Sekstetturnering Vinter 2021 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydøstjylland vinter sekstet 2021
Turneringsansvarlige
Karen Marie Pedersen Tlf: 24409841
Dokumenter
Holdkort

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=108912

Komplet kampprogram


Sekstetturnering Vinter 2021

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 06-10-20 18:30 Hvirring 1 - Hvirring 2 4 - 5
(100 - 85)
Tirsdag 06-10-20 18:30 Glud petanqueklub - Hvirring 3 5 - 4
(91 - 98)
Tirsdag 06-10-20 18:30 Horsens 1 - R.T.I. 1 8 - 1
(104 - 61)
Tirsdag 13-10-20 18:30 Horsens 1 - Horsens 2 7 - 2
(101 - 71)
Tirsdag 13-10-20 18:30 Hvirring 2 - Rask Mølle 3 - 6
(66 - 104)
Tirsdag 13-10-20 18:30 Hvirring 1 - Aaig 1 6 - 3
(105 - 83)
Tirsdag 27-10-20 18:30 Aaig 1 - R.T.I. 1
Tirsdag 27-10-20 18:30 Østbirk IF - HI Skanderborg
Tirsdag 27-10-20 18:30 Rask Mølle - Hvirring 3
Tirsdag 03-11-20 18:30 Hvirring 1 - Hvirring 3
Tirsdag 03-11-20 18:30 Horsens 2 - Glud petanqueklub
Tirsdag 03-11-20 18:30 Horsens 1 - Hvirring 2
Tirsdag 10-11-20 18:30 Aaig 1 - HI Skanderborg
Tirsdag 10-11-20 18:30 Østbirk IF - Rask Mølle
Tirsdag 10-11-20 18:30 R.T.I. 1 - Horsens 2
Tirsdag 17-11-20 18:30 Hvirring 1 - Horsens 2
Tirsdag 17-11-20 18:30 Glud petanqueklub - Horsens 1
Tirsdag 17-11-20 18:30 Hvirring 3 - Hvirring 2
Tirsdag 24-11-20 18:30 Aaig 1 - Rask Mølle
Tirsdag 24-11-20 18:30 R.T.I. 1 - HI Skanderborg
Tirsdag 08-12-20 18:30 Hvirring 1 - Horsens 1
Tirsdag 08-12-20 18:30 Glud petanqueklub - Hvirring 2
Tirsdag 08-12-20 18:30 Hvirring 3 - Horsens 2
Tirsdag 15-12-20 18:30 Østbirk IF - R.T.I. 1
Tirsdag 15-12-20 18:30 Rask Mølle - HI Skanderborg
Tirsdag 15-12-20 18:30 Glud petanqueklub - Aaig 1
Tirsdag 12-01-21 18:30 Hvirring 1 - Glud petanqueklub
Tirsdag 12-01-21 18:30 Hvirring 3 - Horsens 1
Tirsdag 12-01-21 18:30 Hvirring 2 - Horsens 2
Tirsdag 19-01-21 18:30 Aaig 1 - Østbirk IF
Tirsdag 19-01-21 18:30 Rask Mølle - R.T.I. 1
Tirsdag 19-01-21 18:30 Horsens 1 - HI Skanderborg
Tirsdag 26-01-21 18:30 Hvirring 1 - HI Skanderborg
Tirsdag 26-01-21 18:30 Hvirring 3 - R.T.I. 1
Tirsdag 26-01-21 18:30 Glud petanqueklub - Østbirk IF
Tirsdag 02-02-21 18:30 Aaig 1 - Horsens 2
Tirsdag 02-02-21 18:30 Østbirk IF - Hvirring 2
Tirsdag 02-02-21 18:30 Horsens 1 - Rask Mølle
Tirsdag 09-02-21 18:30 Glud petanqueklub - R.T.I. 1
Tirsdag 09-02-21 18:30 Hvirring 3 - HI Skanderborg
Tirsdag 09-02-21 18:30 Hvirring 1 - Østbirk IF
Tirsdag 16-02-21 18:30 Aaig 1 - Hvirring 2
Tirsdag 16-02-21 18:30 Horsens 1 - Østbirk IF
Tirsdag 16-02-21 18:30 Rask Mølle - Horsens 2
Tirsdag 23-02-21 18:30 Hvirring 1 - R.T.I. 1
Tirsdag 23-02-21 18:30 Glud petanqueklub - Rask Mølle
Tirsdag 23-02-21 18:30 Hvirring 2 - HI Skanderborg
Tirsdag 02-03-21 18:30 Horsens 1 - Aaig 1
Tirsdag 02-03-21 18:30 Østbirk IF - Hvirring 3
Tirsdag 02-03-21 18:30 HI Skanderborg - Horsens 2
Lørdag 13-03-21 18:30 Rask Mølle - Hvirring 1
Lørdag 13-03-21 18:30 Glud petanqueklub - HI Skanderborg
Lørdag 13-03-21 18:30 Aaig 1 - Hvirring 3
Lørdag 13-03-21 18:30 Østbirk IF - Horsens 2
Lørdag 13-03-21 18:30 R.T.I. 1 - Hvirring 2

Til toppen