| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/14 200/12 400/26
2 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 199/10 200/13 399/23
3 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/14 199/15 399/29
4 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 198/09 200/11 398/20
5 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 199/10 199/15 398/25
6 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 199/10 199/12 398/22
7 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/10 200/11 397/21
8 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 198/10 199/12 397/22
9 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 198/09 198/09 396/18
10 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/09 196/07 395/16
11 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 197/07 197/11 394/18
12 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/09 191/05 390/14
13 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/10 190/14 390/24

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 193/06 195/06 388/12
2 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 189/01 195/07 384/08
3 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 191/06 188/05 379/11

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/08 199/08 395/16
2 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening 194/06 195/07 389/13
3 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/05 195/07 389/12
4 137168 Konrad Mønsted Laursen Horne Skytteforening 189/04 188/04 377/08

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 200/13 200/10 400/23
2 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/13 200/10 399/23
3 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 196/07 197/08 393/15
4 114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/06 197/04 393/10

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 199/10 198/12 397/22
2 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05 198/08 397/13
3 122679 Madeleine Liv Larsen Særslev Skytteforening 194/06 199/12 393/18

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 190/04 190/06 380/10

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/04 193/09 386/13
2 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 193/06 189/05 382/11
3 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 191/08 188/05 379/13

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 193/07 194/08 387/15
2 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 190/05 193/10 383/15
3 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 191/06 191/04 382/10
4 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 178/01 187/09 365/10

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 199/09 195/06 394/15
2 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/11 196/07 390/18
3 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/06 194/03 388/09
4 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/05 195/05 386/10
5 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 189/03 195/07 384/10

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 196/08 195/06 391/14
2 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07 187/03 382/10
3 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/05 186/03 374/08

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 199/13 200/08 399/21
2 52423 Henrik Greve Nielsen Højby Skytteforening 199/11 199/14 398/25
3 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 198/09 198/07 396/16
4 126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening 196/12 197/11 393/23
5 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds 196/05 196/03 392/08
6 117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds 197/10 194/07 391/17
7 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 194/06 192/05 386/11

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/07 198/09 392/16
2 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 194/05 191/01 385/06

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/14
1 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/14
3 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/10
4 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 199/10
4 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 199/10
4 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 199/10
7 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/09
7 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/09
9 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 198/10
10 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 198/09
10 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 198/09
12 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/10
13 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 197/07

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 193/06
2 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 191/06
3 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 189/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/08
2 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening 194/06
3 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/05
4 137168 Konrad Mønsted Laursen Horne Skytteforening 189/04

Riffel, 50m - Klasse J1

1 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 200/13
2 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/13
3 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 196/07
4 114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/06

Riffel, 50m - Klasse J2

1 115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 199/10
2 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05
3 122679 Madeleine Liv Larsen Særslev Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 190/04

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 193/06
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/04
3 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 191/08

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 193/07
2 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 191/06
3 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 190/05
4 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 178/01

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 199/09
2 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/11
3 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/06
4 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/05
5 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 189/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 196/08
2 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07
3 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/05

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 199/13
2 52423 Henrik Greve Nielsen Højby Skytteforening 199/11
3 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 198/09
4 117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds 197/10
5 126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening 196/12
6 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds 196/05
7 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/07
2 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 194/05
3 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening 186/01

Til toppen