Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 50m - Mesterskab BK1
1
127236
Kristian A. Larsen
Trehøje Skytteforening
197/09
190/03
387/12
Riffel, 50m - Mesterskab BK2
1
125039
Willads Mejdahl Brandt
Trehøje Skytteforening
193/02
192/04
385/06
2
127244
Lærke Lykke Jensen
Trehøje Skytteforening
187/04
188/03
375/07
Riffel, 50m - Mesterskab BK3
1
127741
Kristian Lauritsen
Trehøje Skytteforening
189/04
194/03
383/07
2
142490
Dicte Juul
Trehøje Skytteforening
181/01
183/03
364/04
3
132750
Jesper Brinckopff Weiss
Trehøje Skytteforening
186/00
175/02
361/02
4
132749
Oliver Jeromin Rasmussen
Trehøje Skytteforening
176/00
179/00
355/00
5
125040
Viktor Mejdahl Brandt
Trehøje Skytteforening
178/03
165/00
343/03
6
132754
Freja Solveig Jensen
Trehøje Skytteforening
177/02
147/01
324/03
Riffel, 50m - Mesterskab J2
1
119523
Sarah Holst-Pedersen
Trehøje Skytteforening
196/11
198/08
394/19
2
119521
Sofie Nielsen
Trehøje Skytteforening
196/12
197/12
393/24
3
133863
Kasper Stenskjær
Trehøje Skytteforening
196/02
195/07
391/09
4
135682
Simon Holbøll Mølgaard
Trehøje Skytteforening
185/04
192/04
377/08
Riffel, 50m - Mesterskab ST1
1
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
197/12
198/10
395/22
2
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
194/07
196/10
390/17
Riffel, 50m - Mesterskab ST2
1
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
198/08
192/04
390/12
2
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
192/06
193/08
385/14
3
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
190/04
194/07
384/11
Riffel, 50m - Mesterskab ST3
1
107890
Mads-Emil Mogensen
Trehøje Skytteforening
178/03
191/09
369/12
2
114363
Jacob Allan Mortensen
Trehøje Skytteforening
179/04
189/04
368/08
Riffel, 50m - Mesterskab Å1
1
128269
Torben Larsen
Trehøje Skytteforening
191/06
198/09
389/15
Riffel, 50m - Mesterskab Å2
1
140580
Tina Kjeldal
Trehøje Skytteforening
197/08
194/05
391/13
2
140589
Jannie Bitten Stenskjær
Trehøje Skytteforening
191/03
186/04
377/07
Riffel, 50m - Klasse BK1
1
127236
Kristian A. Larsen
Trehøje Skytteforening
197/09
Riffel, 50m - Klasse BK2
1
125039
Willads Mejdahl Brandt
Trehøje Skytteforening
193/02
2
127244
Lærke Lykke Jensen
Trehøje Skytteforening
187/04
Riffel, 50m - Klasse BK3
1
127241
Rasmus Kjeldal
Trehøje Skytteforening
191/04
2
127741
Kristian Lauritsen
Trehøje Skytteforening
189/04
3
132750
Jesper Brinckopff Weiss
Trehøje Skytteforening
186/00
4
142490
Dicte Juul
Trehøje Skytteforening
181/01
5
125040
Viktor Mejdahl Brandt
Trehøje Skytteforening
178/03
6
132754
Freja Solveig Jensen
Trehøje Skytteforening
177/02
7
132749
Oliver Jeromin Rasmussen
Trehøje Skytteforening
176/00
Riffel, 50m - Klasse J2
1
119521
Sofie Nielsen
Trehøje Skytteforening
196/12
2
119523
Sarah Holst-Pedersen
Trehøje Skytteforening
196/11
3
133863
Kasper Stenskjær
Trehøje Skytteforening
196/02
4
135682
Simon Holbøll Mølgaard
Trehøje Skytteforening
185/04
Riffel, 50m - Klasse ST1
1
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
197/12
2
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
194/07
Riffel, 50m - Klasse ST2
1
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
198/08
2
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
192/06
3
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
190/04
Riffel, 50m - Klasse ST3
1
114363
Jacob Allan Mortensen
Trehøje Skytteforening
179/04
2
107890
Mads-Emil Mogensen
Trehøje Skytteforening
178/03
Riffel, 50m - Klasse Å1
1
128269
Torben Larsen
Trehøje Skytteforening
191/06
Riffel, 50m - Klasse Å2
1
140580
Tina Kjeldal
Trehøje Skytteforening
197/08
2
140589
Jannie Bitten Stenskjær
Trehøje Skytteforening
191/03
Til toppen