Rangliste stævne Sep.DGI Storstrømmen (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 188.0 188.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 192.0 192.0 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 191.0 191.0 Mesterskab
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE1 179.0 179.0 Mesterskab
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 188.0 188.0 Mesterskab
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE2 175.0 175.0 Mesterskab
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 177.0 177.0 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 176.0 176.0 Mesterskab
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE2 161.0 161.0 Hovedskydning
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE2 182.0 182.0 Mesterskab
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE2 179.0 179.0 Mesterskab
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
125852 Christina Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 171.0 171.0 Hovedskydning
125852 Christina Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 187.0 187.0 Mesterskab
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
142152 Allan Jensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
142152 Allan Jensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 165.0 165.0 Mesterskab
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
142616 Alberte R. T. Holm Nykøbing F. Skytteforening BK3 171.0 171.0 Hovedskydning
142616 Alberte R. T. Holm Nykøbing F. Skytteforening BK3 175.0 175.0 Mesterskab
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
142572 Johanne Simonsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 197.0 197.0 Mesterskab
142572 Johanne Simonsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
142675 Lia Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
128720 Aksel R Ebbe Nykøbing F. Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
128720 Aksel R Ebbe Nykøbing F. Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
142571 Christina Madsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 180.0 180.0 Mesterskab
142571 Christina Madsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
95281 Erling Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 183.0 183.0 Mesterskab
95281 Erling Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 185.0 185.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning

Til toppen